توالت فرنگی سایز کوچک تاشو پلاستیک فلزی ارزان قیمت مدل ناصر

صندلی توالت فرنگی سایز کوچک تاشو درب متحرک

کد محصول x862

تومان 240.000

راهنما 09129474073

قیمت 240.000

تومان 240.000

صندلی توالت فرنگی سایز کوچک ناصر با قیمت ارزان که قیف و نشین گاه آن از جنس فلز محکم و پلاستیک برای قیف و نشیمنگاه است و همچنین قابلیت تحمل وزن بالایی تا وزن تا ۱۰۵ کیلو را دارا می باشد زیرا از سایز استانداری برای نشستن برخوردار است و حافظ زانوها ، مفاصل و ستون فقرات است و درب جدا شونده دارد که این قابلیت صندلی ناصر بسیار کاربردی است و میتوانید بر روی انواع توالت های ایرانی قرار گیرد و از قیف بلند ویژه خود به بهترین صورت ممکن بهره مند گردد .

این محصول از لوازم پزر کاربرد برای خانواده های ایرانی و خارجی می باشد . به تازگی نیز این وسیله از اهمیت بالایی برخوردار شده که باعث شده هجومی از مردم برای خرید آن اقدام نمایند . ما سعی کردیم درباره مدل های بسیار پرکاربرد و با اصالت ایرانی و خارجی اطلاعات کسب کنیم و آنها را برای شما گرد آوزی کردیم .

در این مطلب به معرفی یکی از ارزان ترین محصولات توالت فرنگی سیار می پردازیم که از نوع ساده و با دوام ایرانی می باشد . این مجموعه از مدل های ارزان قیمت تا مدل های پر امکانات ارزنده انواع صندلی توالت فرنگی موجود دارد که در همه جای ایران سرزمین ارسال می کنیم . شما می توانید با یک تماس تلفنی هر آنچه از این نوع لوازم و حتی سایز لوازم طبی و پزشکی را سفارش دهید .

 

امکانات ویژگی های توالت فرنگی ناصر ارزان قیمت

  • سبک و محکم
  • قیف متصل به بدنه
  • مجهز به درب باز شو
  • از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه و ارزان
  • استاندارد بودن سایز آن
  • فلز مقاوم تا ۱۰۵ گیلوگرم وزن
  • روکش حرفه ای رنگی مدل الکتروداینامیک
 

استفاده از توالت فرنگی سایز کوچک ناصر برای همه توسط پزشکان معتبر توصیه شده است استفاده توالت فرنگی مسافرتی قابل حمل حتی نه فقط افراد کم توان بلکه افراد سالم نیز بهتر است از توالت های فرنگی استفاده نمایند چرا که در جهت حفظ سلامتی مفاصل و استخوان ها و ستون فقرات بهتره از توالت های ایرانی کمتر استفاده کنیم . مخصوصا برای مادران و خانم های باردار که در جهت حفظ جنین خود باید از توالت های فرنگی استفاده کنند .

این صندلی توالت مدل ناصر از پایه های فلزی استفاده شده و قیف آن از ناصر پلاستیکی تهیه شده که تولید کننده موفق ایرانی محسوب می گردد . شما اگر منزلتان توالت فرنگی ثابت ندارید و یا برای سفر نیاز به سرویس فرنگی سیار دارید می توانید از این مدل ناصر ،ارزان قیمت بهره مند شوید . این مدل به دلیل قیف سرخود بلند باعث می شود که در هنگام دستشویی هیچ مشکلی پیش نیاید .

یکی از امکانات این دستگاه درب آن است که همانند توالت فرنگی های ثابت خانگی درب آن را می توانید ببندید . بهتر است در هنگامی که استفاده ندارید درب صندلی توالت فرنگی را ببندید تا از افتادن چیزی در آن جلوگیری کنید . تعرفه قیمت توالت فرنگی در این مدل از پایین ترین قیمت بازار می باشد .

استحکام و تحمل وزن این صندلی به گونه ای می باشد که تا حدود ۱۰۵ کیلوگرم وزن انسان را تحمل می نماید و هیچ مشکلی برای خمیدگی های لوله آن به وجود نمی آید . یکی از مزایای آن استحکام قیف آن و مقاومت نسبت به شکستن می باشد . چرا که قیف آن متصل به بدنه توالت است و جدا نمی شود و باعث حفاظت بیشتر از آن می گردد .

شما می توانید به سادگی این محصول پروفروش را همراه با ارتفاع دهنده توات فرنگی، روکش بهداشتی توالت، کاور زن و واکر یا ویلچر سفارش دهید . با قیمتی رقابتی و ارسالی کم هزینه دیگر نیازی به رفت و آمد در شهر شلوغ تهران را ندارید و خرید ارزان قیمتی و راحت از فروشگاه آنلاین ما با 2000 اقلام پزشکی خواهید داشت . امیدواریم بتوانیم سایر وسایل مورد نیازتان را در حوزه تجهیزات پزشکی و لوازم طبی بدانیم و با هزینه یک ارسال در خرج شدن بودجه شما صرفه جو باشیم .