شکمبند دوره بارداری ضد امواج محافظت جنین از موبایل آنتن لپتاپ

كمربند بارداري ضد امواج موبايل لپتاپ آنتن

کد محصول x1486

تومان 189.000

راهنما 09129474073

قیمت 189.000

تومان 189.000

 1. شکمبند بارداری ضد امواج و ضد فرکانس برای حفاظت از جنین در مقابل امواج وایفای، موبایل ، لپتاپ و اینترنت در محیط منزل بسیار کاربردی می باشد. این شکمبند بارداری از تاثیر امواج رادیویی و ماهواره ای بر جنین جلوگیری می نماید . امواجی که از موبایل ، لپتاپ ، آنتن ، نویز و پارازیت ماهواره ، اینترنت ساطع می شود تاثیرات منفی بر رشد جنین دارند و شکمبند ضد امواج توانسته در جشنواره های داخلی و خارجی جوایز ارزنده ای در زمینه ثبت اختراعات دریافت کند و همچنین وزارت بهداشت و درمان مجوز تولید این محصول را صادر کرده است و محصولی کاملا معتیر و تایید شده توسط پزشکان است .
 

قطعا پیشرفت های دنیای آی تی یا همان فناوری اطلاعات باعث افزایش انواع سیستم های الکترونیکی دارای فرکانس شده است، از بیسیم های گروه های خدماتی، امداد و نجات تا موبایل و لپتاپ که هم توسط امواج رادیویی و همچنین امواج فرا ماهواره ای در حال انتقال اطلاعات میان مردم شهر و کشور ها هستند. مادران باردار نگران نباشید از اینکه بسیاری از مشکلات و بیماری ها برای جنین به دلیل امواج خطرناک احتمال بوجود آمدن دارد زیرا کمربند ضد امواج کاملا از جنین شما محافظت می کند.

مهندسین پزشکی و علوم پیشرفته توانستند در دنیا تکنولوژی جدیدی را بیافرینند که در برابر این سیر عظیم امواج مخصوصا در جوامع شهری از سلامت جنین مراقبت نماید . بسیاری از اختلالات و یا بیماری شایعی به نام بیش فعالی به دلیل وجود جنین میان فرکانس ها می باشد .بسیاری از پزشکان مامایی توصیه می کنند تا مادران در خارج از شهر ، حتی در روستاها فرزند دلبندشان را مراقبت نمایند و یا از این نوع شکمبند ها استفاده کنند .

 

ویژگی های شکمبند بارداری ضد امواج محافظت جنین از موبایل ، آنتن و لپتاپ

 • راحتی در راه رفتن ، بلند شدن و نشستن مادر
 • دارای قابلیت ضد امواج برای استفاده از موبایل و لپتاپ
 • پیشگیری از آسیب های پارازیت و نویز های ماهواره ای
 • تسکین کمر درد های احتمالی
 • انتقال وزن جنین از کمر به لگن
 • جلوگیری از صدمه ضربات احتمالی وارده
 • امکان تغییر سایز جهت استفاده در 9 ماه دوره بارداری
 • بسیار سبک و نرم
 • امکان شستشوی کامل
 

این شکمبند بارداری با تکنولوژی پیشرفته ای که در آن استفاده شده برای حفظ نوزاد درون رحم مادر ( جنین ) از خطرات امواج ماهواره ای و رادیویی طراحی و تولید شده است . شیرین کننده برای افراد دیابتی موجود است. این شکمبند بارداری توسط سازمان های بسیاری که در ذیل نام برده می شود ، تایید شده و از خطرات تاثیر فرکانس های موجود که شامل اشکالات ژنتیکی ، اختلالات روانی ، اوتیسم ، بیش فعالی و خطر سقط جنین جلوگیری می نماید .

افتخارات و تاییدیه های محصول شکمبند بارداری ضد امواج

 1. مورد تایید وزارت بهداشت و درمان
 2. پروانه تولید صادر شده توسط وزارت درمان و بهداشت
 3. گواهی برنده کاپ طلایی و دیپلم افتخار دانشگاه رومانی
 4. مورد تایید آزمایشگاه آنتن جهت قابلیت ضد امواج
 5. حمایت رسمی ستاد توسعه فناوری نانو
 6. دارای گواهی رسمی شرکت در دو جشنواره اختراعات بین المللی
 7. کسب دو مدال طلا

پیشنهاد ما به مادران باردار با سقط های متعدد یا ترس از سقط جنین این است که در هنگام خواب در فضاهایی که امواج کمتری دارد بروند ، یکی از راه های آن استفاده از گلدان های کاکتوس کوچک و بزرگ در دور اتاق خواب و حتی منزل می باشد . کاکتوس قابلیت جذب امواج را دارد و در این صورت می توانید برای خوابی راحت تر این شکمبند بارداری را باز کنید . استفاده از بالشت بارداری هوشمند را نیز برای خوابی آرامش بخش توصیه می کنیم .

برای ارسال محصول هیالورونیک اسید و دستگیره دیواری بهتر است که به مرکز شهر یا مراکز خرید در هوای ویروسی و الوده سفر نکنیم زیرا ممکن است به بیماری عزیزان ما منجر شود ، همچنین با خرید غیر حضوری توسط تلفن های ما می توانیم در جلوگیری از ایجاد ترافیک شهری نیز سهیم شویم . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره لای انگشتی ژله ای تماس بگیرید. پیک های ارزان قیمت ما آماده اند تا با کمترین هزینه ممکن وقت و انرژی شما را برای خانواده و فرزند دلبندتان حفظ نمایند . کافیست با ما تماس بگیرید تا محصول را ظرف کمتر از 12 ساعت در هر جای ایران تحویل بگیرید .