شکمبند بارداری سه بعدی ۳ D ، آسودگی در نشستن برخاستن

شکمبند بارداری شکم بند ضد عرق تعریق نانو

کد محصول x1506

تومان 35.000

راهنما 09129474073

قیمت 35.000

تومان 35.000

 

شکمبند بارداری سه بعدی از پارچه ای بسیار نرم و لطیف به همراه سیستم جدید تهویه هوا با تکنولوژی پارچه های نانو ضد تعریق تولید شده است. فناوری ضد تعریق شکم بند باعث خنکی و راحتی مادر شده و وزن کودک را از کمر به روی لگن منتقل می نماید تا در هنگام برپا شدن و نشستن و همچنین قدم زدن هیچ فشاری به کمر وارد نشود . شستشوی شکمبند بارداری 3D بهتر است با آب سرد و صابون باشد ، برای خشک کردن نیز آن را آویز کنید و از چلاندن آن خودداری کنید تا طراحی سه بعدی زیبا آن از بین نرود و بهم نریزد . برای اینکه شکمبند بارداری طول عمر بیشتری داشته باشد از اتو کردن و شستشو با ماشین لباس شویی بپرهیزید .

 

در این مطلب به معرفی یکی از محصولات جدید در زمینه مراقبت بارداری می پردازیم . این کالا به مادران کمک می نماید تا علاوه بر داشتن یک کمربند ارتوپدی ، از قابلیت های شکم بند بارداری نیز بهره مند شوند ، همچنین با دارا بودن امکانات جدید مانند سه بعدی یا تری دی بودن باعث ایجاد تهویه مناسب برای جنین می شود و از ایجاد حساسیت نیز جلوگیری می نماید .

یکی از نتایج فوق العاده این محصول سه بعدی امکان ضد تعریق آن است ،اجزای کپسول اکسیژن گرچه ما توصیه می کنیم مادران تا آنجایی که می شود ازخانه بیرون نروند و از گلدان های بزرگ و کوچک کاکتوس دور خانه استفاده کنند اما بهتر است بدانند که برای بیرون رفتن در صورت اضطرار باید از شکمبند هایی بهره مند شوند که باعث تعریق مادر نشوند . محصولات مورد نیاز مادر کودک را از ما بخرید.  امکان خرید دستگیره خارجی کمکی از طریق تماس تلفنی فراهم است.  برای این امر این نوع از شکمبند های سه بعدی را به شما معرفی می کنیم و پیشنهاد می کنیم قبل از بستن این شکم بند بارداری ، لباسی از جنس نرم نخی بپوشید .

 

ویژگی های شکمبند بارداری سه بعدی 3D بارداری ، آسودگی در نشستن و برخاستن

  • پارچه از جنس نرم و بسیار لطیف
  • دارای سیستم تهویه هوای مناسب از طریق حفره های هوشمند
  • استفاده از تکنولوژی پارچه های ضد حساسیت
  • ضد تعریق
  • استفاده آسان
 

یکی از نکات حائز اهمیت برای افزایش عمر شکمبند و نحوه درست استفاده از شکم بند بارداری این است که آن را با آب سرد و صابون شستشو دهید تا فرم آن بهم نخورد . از دیگر نکات مهم این است که به دلیل سه بعدی بودن آن را آویز کنید تا خشک شود و سعی کنید که از چلاندن و تا کردن بیش از حد این کالا خودداری کنید . همچنین اتو کردن این شکم بند بارداری باعث خراب شدن آن می شود و همچنین آن را در ماشین لباس شویی نندازید . این توصیه ها در جهت حفظ سلامت محصول می باشد .

برای اینکه فرم کمر با فشار وزن جنین بهم نریزد و صدمات جدید مانند کمر درد و دیسک کمر به وجود نیاید بهترست از کمر بند یا شکمبند های تخصصی حاملگی استفاده کنید چرا که با قسمتی محکم کمر را نگه می دارد و نمی گذارد حالت بدی به خود بگیرد و باعث ماندگاری در فرم صحیح نواحیه کمر و شکم می شود . همین عملیات منجر به راحت در راه رفتن و بهبود در های احتمالی می شود .

 

برای سفارش کاور توالت دستی اتوماتیک و این محصول و یا خرید ارزان ترین ژل صورت و صندلی حمامی چرخدار کافیست با ما از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس گرفته و سفارش کالا را ثبت کنید. لازم به توضیح است که این صنف کاری را در 50 سال اخیر تجربه داریم و مشتریان تا امروز برای سفارش کالا و ارسال محصول به سراسر ایران به ما لطف داشته و اعتماد کرده اند . هزینه پست و پیک ما بسیار مقرون به صرفه تر از حضور در بازار و خرید فیزیکی می باشد . زمان ارسال محصول در تهران حدود 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 12 ساعت است .