سیستم بخور گرم ایرانی خانگی مدل ۱۱۰ فروش اینترنتی

بخور گرم ایرانی دستگاه خانگی تهران اینترنت

کد محصول x1120

تومان 165.000

راهنما 09129474073

قیمت 165.000

تومان 165.000

دستگاه های بخور ایرانی مارک شفابخش مدل 110 مجهز به سیستم قطع خودکار در هنگام اتمام آب است که باعث می شود از سوختن دستگاه جلوگیری شود . لازم به ذکر است این محصول در سراسر ایران تحویل خواهد شد و می توانید مبلغ آن را در محل پرداخت کنید . تنها کافیست با شماره نارنجی رنگ بالا تماس بگیرید . مخزن دستگاه 4 لیتر است که تا 10 ساعت به طور مداوم توان تولید بخار را دارد .

 

بخور گرم یکی دیگر از محصولات قدیمی و کاربردیست که در میان خانواده ها بسیار پرطرفدار است . از سالهای بسیار قدیم که مادربزرگ ها و پدربزرگ ها برایمان تعریف می کنند می توانیم متوجه شویم که با وجود اینکه اختراعی به نام سیستم بخور نبوده اما کاربرد مرطوب سازی محیط عیان نبوده است و با جوشاندن آب در ظرف روی اجاق برای رطوبت هوای محیط زندگی اقدام می نمودند .

البته روش فوق همچنان هم در بسیاری از منازل متداول است اما امروزه باید به مصرف بهینه انرژی دقت داشته باشیم چرا که علاوه بر هزینه بالای گاز ممکن است با روشن گذاشتن شعله گاز در منزلمان ، منجر به کم شدن یا نرسیدن گاز به مناطق دورافتاده و محروم کشورمان شویم و از این نعمت حیاطی آن ها را بی نصیب بگذاریم . علاوه بر این نکته استفاده از ظرف آب جوش برای مرطوب سازی هوا خطراتی هم دارد که در ادامه عرض می کنم .

 

در این مطلب به معرفی بخور ایرانی مدل صد و ده می پردازیم . اکثر افراد از سیستم بخور تجربه خوبی ندارند چرا که به دلیل وجود المنت در زمان هایی که آب آن به اتمام می رسد ، دستگاه میسوزد و باید به دور بیاندازند . فروش دستگاه لیزر قیمت مناسب در سراسر ایران از طریق این سایت انجام می شود. دوخت کاور توالت فرنگی با قیمت مناسب و تجهیزات پزشکی ارتوپدی تهران قابل سفارش است. اما این مدل از دستگاه شفابخش با اینکه المنت گرم کننده آب دارد و پس از به نقطه جوش رساندن آب ، بخار تولید می کند اما به سیستم  خاموشی خودکار پس از اتمام آب نیز مجهز می باشد .

 

خصوصیات سیستم بخور ایرانی مدل صد و ده

  • دارای گنجایش 4 لیتری ظرفیت آب
  • توان برق مصرفی 450 وات
  • وزن دستگاه حدودا یک کیلوگرم
  • اندازه طول و عرض 30 در 30 با ارتفاع 17 سانت
  • مجهز به سیستم هوشمند خاموشی خودکار پس از اتمام آب
  • مجهز به تکنولوژی رسوب زدایی
 

در زمان هایی که دور از جان شما سرما میخوریم بهتر است از بخور استفاده کنیم چرا که بسیاری از حوادث برای استفاده از قابلمه پر از آب بوده که به اشتباه  افراد صورت خود را مستقیما روی آن میگیرند . علاوه بر دستگاه های بخور ساده گرم یا سرد میتوانید از بخور صورت که مخصوص این کار ساخته شده است استفاده نمائید .

شما میتوانید این دستگاه را با خیال راحت از آب لوله کشی پر کنید چرا که سیستم های رسوب زدایی حرفه ای این دستگاه به صورت تمام وقت فعال است . البته هر بار پر کردن مخزن میتواند تا 10 ساعت به صورت اتوماتیک بخار تولید نماید و پس از آن در صورتی که آب به آن نرسانید به صورت اتوماتیک خاموش می شود . توالت فرنگی سیار از جمله محصولات پر فروش این سایت می باشد .

 

بهتر است در صورتی که بیماری خاصی ندارید و پزشکتان صرفا بخور گرم را برایتان تجویز نکرده است از دستگاه های بخور سرد موجود در بازار استفاده کنید چرا که بخور گرم از لحاظ مصرف برق بسیار گران خواهد بود اما بخور سرد به دلیل عدم داشتن المنت و پخش بخور با سیستم اولتراسونیک یعنی چرخش با سرعت بالای آب و تبدیل به ذرات پودر می تنواد یک دهم مصرف برق بخور گرم را داشته باشد .

برای سفارش هر نوع بخور و یا خرید حضوری در تهران می توانید با شماره مندرج در همین صفحه تماس گرفته و تا از اطلاعات بروز مطلع شوید . لازم به توضیح است که امکان پرداخت مبلغ کالا در محل در سراسر ایران میسر می باشد و پست اختصاصی تیپیکس در کمتر از 48 ساعت در شهرستان و کمتر از 24 ساعت در تهران می تواند محصولات را درب منزل تحویلتان دهد . امکان درخواست پیک موتوری برای ارسال یک ساعته محصول در تهران نیز وجود دارد .