سفارشی سازی واکر پایه بلند مناسب افراد بلند قامت برای وزن و قد مختلف

راهنما 09129474073

قیمت 420.000

تومان 420.000

 

برای افزایش و تغییر ارتفاع واکر چگونه اقدام کنیم ؟ آیا واکر ارتفاع بلند در بازار وجود دارد ؟

یکی از نیاز های مشتریان عزیز که بیماری با قامت بسیار بلند دارند و نیاز به مصرف واکر برای مدتی پیدا کرده اند ، واکر های با ارتفاع زیاد می باشد که در بازار موجود نیست ، این نوع واکر ها به دلیل مورد استفاده نبودن میان اکثریت مردم ، تولید انبوه نمیشوند . اگر کارخانه بخواهد حتی یک عدد واکر با ارتفاع 10 الی 20 سانت بلند تر تولید کند به دلیل پرت کردن آهن یا آلومینیوم ضرر بالایی متقبل میشود و حدود 5 الی 6 برابر قیمت یک واکر معمولی برایش هزینه دارد .

لذا تیم ما بر آن شد که با استفاده از کارگاه آهن بتواند همین واکر های موجود در بازار را با جوش های تخصصی ، افزایش ارتفاع دهد . ممکن است شما بخواهید سبک وزن باشد و از جنس آلومینیوم که در این صورت ابتکارات مهندسین ما بر آن است که این مهم میسر گردد . لذا شما میتوانید به سادگی با ما تماس بگیرید تا با قیمتی مقرون به صرفه واکر خود را در هر اندازه ای تحویل بگیرید .

 

سفارشی سازی واکر و انواع تجهیزات پزشکی و ارتوپدی

  • واکر
  • ویلچر
  • رولیتور
  • اسکیت بورد
  • ترالی
   

حتی سایر محصولات ارتوپدی و پزشکی را نظیر پشتی گردن ، ما برایتان میتوانیم طبق خواسته شما و سلیقه تان شخصی سازی کنیم ، این مهم از طریق تیم متفکر و خلاق مهندسین ما ابتدا ظرف مدت بسیار کوتاهی طراحی شده و به عرصه ظهور میرسد که بین یک الی سه روز کاری محصول به شما تحویل خواهد شد . البته برخی ویلچر های اختصاصی میخواهند که برای این نوع محصولات کمی زمان بیشتری لازم است در حدود یک هفته تا دو هفته برایتان تولید می نماییم .

حتی امکان رگلاژ گذاری برای تغییر ارتفاع واکر می باشد که به راحتی از 100 سانت الی 110 سانت یا حتی بیشتر بتوانید آن را تغییر دهید . بعضی از مشتریان با ما تماس گرفته اند و درخواست کرده اند که دکتر دستور داده است واکر با ارتاع 103 سانت برایشان تولید کنیم بله ما سفارشی سازی واکر را در ظرف مدت زمان کمتر از سه روز کاری انجام داده ایم و برایشان ارسال نمودیم .

البته وزن کاربر هم مهم است ، اگر سبک وزن زیر 90 کیلوگرم باشند هر نوع واکری را که بخواهند با هر جنسی میتوانیم تحویل دهیم اما اگر وزنشان بیشتر باشد باید حتما از مدل هایی تهیه کنید که تاب و تحمل این وزن را داشته باشند . امکان ارائه واکر با تحمل وزن 150 کیلوگرم را نیز داریم که در صورت سفارش توالت همراه خودرو برایتان ارسال میگردد ، لطفا با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .