سرنگ انسولین bd مدل بی دی آمریکایی اینترنتی

سرنگ انسولین bd بی دی آمریکایی

کد محصول x434

تومان 11.500

راهنما 09129474073

قیمت 11.500

تومان 11.500

 

این سرنگ ها با گیج ۳۱ و ظرفیت های سایز ۵۰ و ۱۰۰ موجود است که میتوانید با خیال راحت نسبت به بدون درد بودن آن و عدم خونریزی استفاده کنید . این محصول معروف و رایج آمریکایی در هر بسته ۱۰ عدد سرنگ دارند و با قیمت بسیار مقرون به صرفه در محله شهرها ارائه می گردد .

کم کاری غدد پانکراس باعث احتیاج برخی بیماران دیابتی به سرنگ می شود . اشخاصی که مبتلا به بیماری دیابت هستند به چند گروه تقسیم میشوند که یکی از انواع این بیماری به دلیل نبود توان تولید انسولین در بدن نیازمند تزریق آن به صورت عامل خارجی هستند . در این مطلب میخواهیم به معرفی یکی از معروف ترین و پر مصرف ترین مدل های سرنگ دنیا بپردازیم .

سورنگ بی دی BD از مدل هایی می باشد که بسیار پر مصرف و مورد اعتماد پزشکان دنیا می باشد . این سرنگ با هزینه بسیار مقرون به صرفه ای که دارد میتواند حامی شما در زمان های مورد نیاز به انسولین باشد . بدون درد و آسان بودن استفاده از این سرنگ مهمترین مزایای آن است . یکی دیگر از انواع بیماران دیابتی اینگونه است که انسولین در بدنشان ترشح می شود ولی مقدار ترشح آن بسیار کم است .

همچنین ممکن است بدن بعضی از بیماران دیابتی که انسولین کم تولید میکنند به همان مقدار انسولین نیز مقاومت نشان می دهند و ممکن است پس از چند سال که متوجه بیماری دیابتی شدند پزشکشان اجازه تزریق انسولین را بدهند . افراد دیگری هم هستند که سرنگ انسولین bd را نیاز دارند به دلیل نازک بودن سوزن آن و درد نامحسوسی که دارد . خانم هایی که باردار شده اند و به دیابت بارداری مبتلا شده اند نیز بهترین سرنگ پیشنهادی ما همین مدل می باشد .

باید دقت کنیم که حتما پزشک تزریق سرنگ انسولین را تجویز کند . به دلیل تجویز و مصرف سرخود بعضی افراد مشکلات بسیار خطرناک و حتی جبران ناپذیری را به خود وارد کرده اند . برای مثال پس از تزریق سر خود انسولین با افت شدید قند مواجه شدند و یا حتی بعضا به کما رفته اند . پس حتما به پزشک متخصص مراجعه کنیم در برقی توالت و اگر نیاز باشد خود پزشک برای شما سرنگ انسولین bd تجویز می کند ، بمنظور سفارش اینترنتی تهران و نیز سایر شهرها تنها با یک تماس ساده ما مطلع سازید .

انواع سرنگ انسولین :

ما انواع سرنگ های ایرانی و خارجی را در بازار داریم که بعضا با کیفیت های نامعتبر و جنس های نامرغوب نیز روبرو می شویم . پیشنهاد ما این است که از مراجع معتبر این سرنگ ها را تهیه کنید . همچنین لانست های دستگاه تست قند خون نیز از این مهم بی بهره نیستند . سرنگ ها انواع حجم های گوناگونی دارند اعم از :

  • سایز ۳۰ با گنجایش سه دهم میلی لیتر انسولین
  • سایز ۵۰ با گنجایش نیم میلی لیتر انسولین
  • سایز ۱۰۰ با گنجایش یک میلیلیتر انسولین
 

انواع سرنگ ها هستند که طول سوزن آنها متفاوت است . مانند طول سوزن هشت و ۱۲ میلی متری و قطرهایی به اندازه های ۲۹ - ۳۰ و ۳‍۱ که هرچقدر این قطر بیشتر باشد آن سوزن نازک تر و کم درد تر است . به این عدد قطر اصطلاحا  گیج گویند . هر مقدار که سرنگ انتخابی شما نازک تر باشد و همچنین کوتاه تر با درد و خونریزی و حتی کبودی کمتر مواجه می شوید .