روکش بهداشتی توالت فرنگی برند طاها طب مناسب نشیمن

روکش بهداشتی توالت فرنگی کاغذی دستمال مخصوص توالت فرنگی

کد محصول x3091

تومان 22.500

راهنما 09129474073

قیمت 22.500

تومان 22.500

کاور طاها طب یکی از بهترین روکش بهداشتی توالت فرنگی موجود در بازار خاورمیانه بشمار می آید که در راستای رعایت بهداشت توالت های فرنگی طراحی و روانه بازار میشود . بسیاری از برندهای گوناگون را در این مجموعه گردهم آورده ایم تا شما عزیزان برای سفارش روکشهای بهداشتی برای توالت فرنگی حق انتخاب داشته باشید اما طبق تجربه بهترین برند برای این موضوع طاهاطب است و این نظر را اکثر مشتریان بعد از تجربه تمام برندهای بازار گفته اند . برای راهنمایی  محافظ کرونا طلقی و قیمت اجناس اینگونه با مشاورین روی سایت تماس بگیرید .

لازم است بدانید در این بازه زمانی که بهداشت حرف اول و آخر را میزند باید دقت داشته باشیم که رعایت آن از دانستن آن مهم تر است . بسیاری از ما میدانیم ولی عمل نمیکنیم که این موجب بروز بیماری های نو ظهور در عصر حاضر شده است . این حاصل سهل انگاری برخی از ما انسان هاست که باعث آزار و آسیب دیگران نیز میشود . باید از این خطرات که موجب مرگ انسان ها در طول زمان میشود و بیماری ها و ویروس های جدید را توسعه میدهند بسیار دوری کنیم و با چند ثانیه وقت گذاشتن و پهن کردن یک روکش بهداشتی توالت فرنگی ارزان قیمت از دریافت و یا انتقال ویروس به دیگران جلوگیری کنیم .

 

این روکش های طاهاطب چند مزیت دارند که نسبت به بقیه مشتری به آن رغبت بیشتری دارد ، اول اینکه جعبه بسته بندی آن بسیار شیک و با وکیوم نایلونی محافظت شده است . بهترین قیمت اینترنتی رطوبت ساز صنعتی را از ای طب بخواهید. دستمال مخصوص توالت فرنگی دوم اینکه مثل دستمال کاغذی باز میشود و دانه دانه هر یک عدد روکش به راحتی در می آید و همه آنها باهم به بیرون نمیریزد . و در نهایت در زمینه سایز بزرگترین سایز روکش توالت را دارد که به همه انواع توالت های فرنگی میخورد .

این روکش ها یکی دیگر از مزیتی که دارد این است که حل شونده در آب نیستند و باید در سطل زباله انداخته شوند . ممکن است برایتان سوال بشود که چرا مزیت ؟ اینجا تجربه چند دهه فعالیت ما در صنف پزشکی در میان است . طبق تجربه روکش های حل شونده در آب درواقع حل نمیشوند و فقط تکه تکه میشوند . یعنی اگر یک شبانه روز هم داخل سطل آب یا توالت فرنگی بیاندازید و بماند باز هم هست .. فقط در جریان آب تکه تکه میشوند .

اگر با سوال روکش توالت فرنگی از کجا بخرم به اینجا آمده اید درست میباشد ، کاور توالت فرنگی پلاستیکی و حتی بصورت مصرف دانه ای مانند دستمال کاغذی را برایتان ارسال مینماییم ..  خرید روکش توالت فرنگی بصورت اتوماتیک و نیز بصورت تعویض دستی هر دو کارآیی و فروش خود را دارند .. کافیست با تلفن روی سایت تماس بگیرید تا بسادگی راهنمایی و پس از انتخاب درب منزل تحویل شما میگردد ..

 

ارسال روکش کاور توالت فرنگی برای رعایت بهداشت و دوری از انتقال ویروس ها

  • روکش بهداشتی توالت فرنگی بسته های 20 تایی
  • ارسال از یک بسته تا هزاران بسته
  • هر 90 بسته داخل یک کارتن بزرگ میتواند قرار بگیرد
  • بزرگترین سایز کاور توالت فرنگی مناسب برای سرویس های کوچک تا خیلی بزرگ
  • دستمال مخصوص توالت فرنگی امکان استفاده مثل دستمال کاغذی
  • با هر بار کشیدن بیرون کاور فقط یک عدد کاور خارج میشود
  • طراحی بسیار شکیل و زیبا
 

به همین جهت باید جنسشان از کاغذ باشد و نمیتواند پلاستیکی یا پارچه ای باشد . تقریبا کاغذ روزنامه را در نظر بگیرید که بسیار نازک تر شده باشد . برای همین هم باید طبیعت و درختان خراب بشوند تا تولید شود و هم اینکه معمولا به راحتی پاره میشوند و مصرف کننده معمولا آن را حیف میکند . در ضمن مثل مدل طاهاطب نیست که به راحتی روی نشیمن بماند و مداوم سر میخورد و میافتد .

بیشتر مشتریان ما بعد از یکی دو بار خرید مدل های برند های دیگر که رد شونده در آب هستند ، به دلیل نارضایتی ترجیح دادند که حل نشونده خریداری کنند و بعد از هر بار استفاده آن را داخل سطل زباله بیاندازند . به این صورت هم کاربردی تر هست هم بسیار مقرون به صرفه تر که ما هم برایشان تعداد بالا در حدود چند وانت و نیسان بار کارتن های 90 تایی طاها طب را ارسال نمودیم .

 

تولیدات طاها طب با مجوز رسمی انجام میشود و استاندارد کیفی بالا باعث میشود تا ما به کشورهای همسایه در اقسا نقاط خاورمیانه نیز صادرات داشته ایم . مهمترینشان سفر کربلا  در ایام اربعین حسینی برای زائرین ایرانی این کاور ها توزیع شده است . همچنین برای زائرین مکه کرمه نیز طی سالیان متمادی از کاور بهداشتی توالت فرنگی استفاده میشود . حتی به کشورهای افغانستان و امارات متحده عربی نیز ارسال داشته ایم .

برای سفارش از یک بسته 20 عددی تا کارتن های 90 بسته ای ، فقط کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست کنید تا به آدرس شما ارسال شود . معمولا در تهران حدود سه ساعت کاری و در شهرستان حدود یک روز کاری و در کشورهای همسایه تا کمتر از یک هفته به دستتان خواهد رسید . ما در هر تیراژی که شما بخواهید امکان تامین و تولید این محصول کاربردی و مهندسی شده را داریم .

قیمت بسیار رقابتی را از ما بخواهید .