رولیتر ویلچری واکر تاشو صندلی دار شیک با جای پا و نشیمن مبله

رولیتر ویلچری جای پا نشیمن مبله

کد محصول x3058

تومان 2.150.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.150.000

تومان 2.150.000

این محصول رولیتر ویلچری که درتصویر میبینید در خارج از کشور طراحی و تولید می شود . مدل های ایرانی این محصول نیز وجود دارد که میتوانید با تماس به ما درخواست کنید تا تصاویر آن برایتان ارسال گردد . مزیت این محصول داشتن جای پایی برای کاربر در هنگام نشستن می باشد و همچنین صندلی مبله آن که پشتی و دسته دارد . این واکر شبیه ویلچر طراحی شده و چند منظوره است .

یکی دیگر از قابلیت های بسیار کاربردی این واکر تاشو صندلی دار این است که زیر نشیمن آن یک سبد تعبیه کرده اند که به سادگی قابلیت استفاده دارد مخصوصا افرادی سالمندی که میخواهند صبح بعد از نرمش صبحگاهی در پارک محله برای منزل نان و وسایل صبحانه را تهیه کنند این سبد بسیار کمک کننده می باشد . در ادامه به سایر ویژگی های این محصول میپردازم .

امکان ارسال واکر ویلچری یا رولیتر ویلچری با صندلی و سبد به شهر و روستا تحویل در محل با پست سریع

  • امکان تا شدن و کم حجم شدن
  • با قابلیت داشتن صندلی مبله به همراه پشتی و دسته
  • سبد مخصوص خرید و قرارگیری وسایل
  • امکان استفاده به صورت ویلچری با جای پای کاربر
  • رنگ بندی متنوع سرمه ای ، زرشکی ، مشکی ، خاکستری و سفید
  • دارای چهار چرخ روان و ۳۶۰ درجه
  • مجهز به ترمز قوی دستی با قابلیت قفل ترمز برای نشستن روی صندلی و عدم تکان
 

واکر تاشو صندلی دار مدل ویلچری که درعکس مشاهده میکنید شامل بدنه آلمینیومی است که این مهم باعث سبک وزن شدن آن و همچنین تحمل وزن بالا تا ۱۵۰ کیلوگرم میشود .  دستگیره میله ای حمام با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید. این واکر ویلچری با رنگ های متنوع مانند زرشکی و مشکی و یا حتی سرمه ای و سفید تولید میشوند و نسبت به سلیقه شما عزیزان امکان ارسال و تحویل آن در هر کجای ایران پهناورمان وجود دارد ، ضمنا با در نظر گرفتن ارتفاع استاندارد روشویی میتوانید براحتی عزیز تحت مراقبت را بسمت روشویی خاص معلولین نیز هدایت کنید ..

این محصول به ترمز دستی نیز مجهز میباشد که همانند موتورسیکلت به راحتی میتوانید دسته های آن را فشار داده و بایستید ، حتی امکان قفل کردن ترمز ها نیز وجود دارد که برای نشستن و خستگی در کردن بسیار مناسب است و باعث میشود رولیتر چرخدار تاشوی شما تکان نخورد . دستگیره توالت برای انواع توالت فرنگی به فروش می‌رسد. امکان تا شدن آن نیز بسیار مناسب است که میتوان به سادگی از آن برای مسافرت رفتن و قرار دادن داخل ماشین بهره برد .

برای سفارش این واکر چرخدار دارای صندلی یا دستمال مخصوص توالت فرنگی و توالت فرنگی سیار ژله ای کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت که در بالای همین مطلب با رنگ نارنجی روشن نوشته شده است تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید . ما با رویی خوش و دلی روشن منتظر تماس شما دوستان هستیم تا بتوانیم خدمت موثری کرده باشیم . در تهران حدود ۲ الی ۳ ساعت محصول به دستتان خواهد رسید .