دستگیره میله ای حمام ۶۰ سانت استیل دیوار راهرو حمام مدل فرازان

دستگيره ميله اي 60 سانت استيل دستگیره میله ای راهرو حمام رااهرو

کد محصول x1802

تومان 250.000

راهنما 09129474073

قیمت 250.000

تومان 250.000

 

دستگیره میله ای حمام ۶۰ سانتی برای کمک کردن به ایستادن و راه رفتن یا نشستن و تکیه دادن به دیوار حدود 125 کیلوگرم وزن را می تواند تحمل نماید . مهمترین نکته در این نوع محصولات مقاومت بالایشان است که به دلیل جوش آرگون و بدون مطقع و خمیدگی لوله با پیشرفته ترین تکنولوژی ها اگر فردی بخواهد به زور آن را تغییر فرم دهد نیز نمی تواند .برای همین وسیله خوبی برای تکیه دادن ، آویزان شدن و حفظ تعادل سالمندان است . امیدواریم دیوار شما توان مقاومت بالایی داشت باشد و بر اثر وزن بالا آسیب نبیند . امکان ضد زنگ زدگی این محصول آن را در زیر آب بسیار پر کاربرد می نماید .

دستگیره کمکی در ایران به تازگی وارد شده و مدل های خارجی آن قیمت های بسیار کاذبی دارند ، از این رو تولید کنندگان و مهندسین نخبه ایرانی این فرصت را غنیمت شمردن و با قیمتی در حدود ده برابر ارزان تر به تولید دستگیره داخلی ساخت ایران اقدام کرده اند ، در این صفحه از سایت یکی دیگر از مدل های دستگیره کمکی توالت را برایتان شرح می دهم تا به صورت کامل از مزیت ها و خصوصیات آن آگاه شوید .

شما قادرید تا با تماس تلفنی ارزان قیمت به شماره مندرج در این صفحه تمامی سوالاتتان را از ما بپرسید . هر نوع وسیله که در زمینه پزشکی و طبی لازم داشته باشید در انبار های ما با قیمتی بسیار رقابتی نسبت به بازار موجود است و به درخواست شما در محل کار یا منزلتان تحویل خواهیم داد . درمان کمردرد را از کارشناسان فروش ما بپرسید. خرید دستگاه تمیزکننده این نوع محصولات به سادگی با تماس تلفنی شما صورت می پذیرد .

 

مشخصات دستگیره میله ای حمام مخصوص ، دستگیره میله ای راهرو ، پله و حمام فرازان

  • کم کردن فشار وزن فرد تا 75 درصد
  • امکان گنجایش 125 کیلویی وزن روی میله
  • قطر لوله 25/4 میلیمتر
  • ضخامت 1/5 میلیمتر
  • دارای روکش براق و درخشنده ضد خش
  • قابلیت ضد زنگ زدگی
  • در 4 سایز متفاوت
 

اهمیت وجود این دستگیره میله ای راهرو در این است که استحکام و قدرت بالایی داشته باشد تا با میله حوله متفاوت باشد ، چه از نظر داشتن واکنش در برابر آب چرا که اکثرا این دستگیره زیر دوش حمام نصب می شود و در کنار صندلی حمام کاربرد پیدا می کند . سوزن میکرونیدلینگ تیتانیومی به فروش می رسد. دوخت کاور توالت فرنگی با قیمت مناسب انجام می شود. مدل های استیل و سفید صدفی یا همان استاتیک برای نشان دادن زیبایی و همچنین مقاومت در برابر زنگ زدگی به دلیل پاشش آب مستقیم برآنها متفاوت هستند که قطعا در هزینه و مبلغ آن نیز تاثیر گذار شده است .

من مفتخرم که در این قسمت از مطلب عنوان کنم با اینکه با هجومی از سفارشات شما در این کمپین یاری به سالمندان روبرو شدیم اما در سرعت ارسال محصولات برای هم میهنانمان ذره ای کاستی نداشتیم و به لطف خدا در تهران ظرف 2 ساعت کاری و در شهرستان 19 ساعته کالا ها را صحیح و سالم تحویل داده ایم . لازم به ذکر است محصولات توسط پست تیپیکس ارسال شده و علاوه بر قیمت عالی ، بیمه هم می شوند .