دستگیره تاشو توالت و حمام دیواری لولایی استیل نشست برخاست مدل جومونا

دستگیره تاشو توالت و حمام استيل براق عدم تعادل سالمند

کد محصول x1600

تومان 990.000

راهنما 09129474073

قیمت 990.000

تومان 990.000

 

این دستگیره تاشو توالت و حمام دیواری از با کیفیت ترین مدل های دستگیره در ابعاد بزرگ و لولایی می باشد که پس از نصب بروی دیوار جمع یا باز می گردد . این امکان هم به زیبایی محیط کمک می کند و هم برای انواع سرویس های بزرگ و کوچک مناسب است . دستگیره لولایی به عدم تعادل سالمند و به برخاستن و نشستن شما به صورت ویژه کمک می کند. سایز های چهارگانه از 30 الی 90 سانتی متر موجود است که مدل های ساده ، تاشو و زاویه دار هم می توانیم برایتان ارسال کنیم تا هر کدام مورد پسند شما واقع شد، خریداری کنید و ما بقی مدل ها را به مامور پست ما بازگردانید . کافیست برای سفارش انواع دستگیره و سایر محصولات پزشکی با ما تماس بگیرید .

این نوع دستگیره ها روی دیوار با پیچ و رول پلاک نصب می شوند و به نحوی استفاده می شود که افراد برای عدم تعادل سالمند برخاستن و نشستن بر روی توالت ایرانی و فرنگی از آن استفاده می کنند . برای مثال در توالت های ایرنی کمی بالا تر از زمین حدود 30 سانت روی دیوار نصب می کنند و شما در هنگام نشستن می توانید آن را جمع کنید تا به دیوار بچسبد و همچنین در هنگام بلند شدن می توانید آن را از بالا به سمت پایین باز کنید و دستتان را به آن بگیرید تا کمکتان کند و به راحتی بلند شوید .

همچنین برای استفاده صحیح در سرویس توالت فرنگی می توانید آن را کمی بالاتر نصب کرده به طوری که در زمان های استفاده و باز کاملا در کنار ران پای شخص قرار گیرد و برای بلند شدن به سادگی آن را بگیرد . به دلیل دو لوله موازی روی هم که این نوع دستگیره ها دارند می توان طوری تنظیم نمود که میله بالایی بالاتر از ران پا قرار گیرد که در هنگام ایستاده آن را بتوان گرفت و ارتفاع راحتی برای کمک به فرد داشته باشد .

 

خصوصیات دستگیره تاشو توالت و حمام دیواری حمام طرح تاشو استیل براق مدل جومونا

  • بسیار زیبا و براق
  • دارای 4 سایز گوناگون از 30 الی 90 سانتی متر
  • امکان سفارش تلفنی و ارسال در هر جای ایران
  • قابلیت نصب مدل های ساده دیواری ، تاشو و زاویه دار به صورت جداگانه
  • در پوش قسمت پیچ دیواری برای مخفی شدن رولپلاک
  • استحکام تا 90 کیلوگرم سنگینی بدون خمیدگی
 

شما برای اینکه بدانید چطور می توانید این نوع دستگیره دیواری را نصب نمایید می توانید با شماره تلفن راهنمایی سایت تماس بگیرید و همچنین درخواست اعزام نیروی فنی برای نصب در محل را داشته باشید . سایر محصولات مشابه نیز موجود می باشد ، برای مثال چارچوب های فلزی دور توالت فرنگی بدون نیاز به نصب و فعالیت های فنی و همچنین انواع دیگر دستگیره تاشو توالت و حمام به رنگ سفید که می توانید عکس همه آنها را برایتان از طریق شبکه های مجازی ارسال نماییم .

برای ارسال محصول دستگیره توالت کافیست با ما تماس گرفته و درخواست ارسال محصول را به صورت پیک یا پست ارزان و سریع بفرمایید . محصولات مورد نظر شما هر چه بیشتر باشند هزینه ارسال کمتر خواهد بود . فاکتور های بالای رقم شاخص هر ماه با پیک رایگان ارسال می شوند . رقم شاخص را می توانید از کارشناسان ما جویا شوید . همچنین تحویل در تهران حدود 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 12 ساعت میسر می شود .