دستگیره توالت سالمندان استیل میله ای کمک حرکت عدم لیز خوردن سوپر اسپیناس

دستگیره توالت سالمندان استيل طرح ميله اي كمك بيمار

کد محصول x1594

تومان 350.000

راهنما 09129474073

قیمت 350.000

تومان 350.000

‎در این مقاله انواع دستگیره توالت سالمندان استیل میله ای برای کمک به حرکت کردن افراد و لیز نخوردن آنها را معرفی می کنیم. قیمت دستگیره میله ای بر اساس طول آن که 30 ، 45 ، 60 و 90 سانتی متر دسته بندی می شود و همچنین مدل های تاشو مانند جا حوله ای مقداری با هم متفاوت است که باتماس تلفنی می توانید از آنها مطلع شوید . این محصول با داشتن استاندارد های اروپایی هم مدل های ارزان قیمت ایرانی و هم مدل های گران قیمت خارجی موجود می باشد . ساکنین استان تهران برای ارسال نصاب جهت نصب دستگیره میتوانید درخواست خود را تلفنی به کارشناسان ما بفرمایید تا در کوتاهترین زمان هم دستگیره میله ای خریداری کنید و هم ان را در مکان های مورد نظرتان نصب کنید. ارسال انواع تجهیزات پزشکی و انواع دستگیره در تمام نقاط ایران امکان پذیر است .

 

توضیح اینکه ما می توانیم به سادگی دستگیره های کمکی را در حمام و سرویس بهداشتی دستگیره کمک لیز خوردن خود نصب کنیم تا در هنگام راه رفتن ، ورود و خروج ، نشستن و برخاستن و همچنین سر خوردن از آن استفاده کنیم تا در جهت حفظ تعادل ، عدم فشار بر روی کمر و مفاصل و همچنین احساس استقلال در استفاده از حمام و دستشویی بدون نیاز به حضور فرد دیگر پر واضح است که این وسیله بسیار کاربردی می باشد .

فاصله میله این دستگیره استیل ها تا دیوار به قدری طراحی شده است که اگر شخص خواست کل دستش را از آرنج به پایین پش میله بیاندازد و آویزان آن بشود نیز امکان پذیر باشد . پس می توانید با خیال راحت چه با انگشتانتان و چه با قسمت های بالایی دستتان آن را بگیرید . تحمل وزن این میله ها تا 125 کیلوگرم این امکان را میدهد تا با خیال آسوده به آن فشار بیاورید و یا تکیه دهید .

 

ویژگی های دستگیره توالت سالمندان استیل طرح میله ای برای کمک گرفتن مدل سوپر اسپیناس

  • حمایت افراد در جهت حفظ تعادل
  • داشتن احساس استقلال به دلیل عدم نیاز به حضور دیگران
  • مناسب برای افراد کم توان یا خانم های باردار
  • امکان استفاده جهت بلند شدن و نشستن
  • زیبایی بالا به دلیل استیل بودن آن
  • قابلیت 125 کیلو تحمل سنگینی
 

دستگیره کمک لیز خوردن های استیل براق در چهار سایز گوناگون 30 ، 45 ، 60 و 90 سانتی متری به فروش می رسد که از طریق پیچ و رولپلاک به راحتی قابل نصب هستند و استفاده از آنها میسر می شود . همچنین تیم فنی ما امکان حضور در محل شما برای نصب را دارند . تنها کافیست با شماره نوشته شده در همین صفحه تماس گرفته و درخواست ارسال محصول را داشته باشید . در صورتی که سایر محصولات مرتبط و حتی تجهیزات و لوازم پزشکی نیاز داشته باشید برایتان ارسال می نماییم ، گفتنی است برای عزیزانی که نیازمند توانبخشی جنسی ، کوتاهی آلت ، بی اختیاری ادرار و سایر نکات میباشند از قسمت جستجوی سایت یا تماس با شماره سایت جهت ارتباط با کارشناسان فروش جهت گرفتن قیمت و کاربرد تجهیزات مورد نطرتان کمک بگیرید .

برای بهره مندی از این دستگیره های کمکی استیل ، شهروندان تهرانی ظرف 2 ساعت کاری و همچنین هم میهنان عزیز ظرف 12 ساعت می توانند به سادگی این محصول را در هر شهری که بخواهند در دست داشته باشند . برای نصب این محصول هم تیم تخصصی فنی اعزام می شود و هم میتوانید با یک دریل به سادگی آن را به دیوار پیچ کنید و از درپوش های روی پیچ استفاده کنید تا کاملا مخفی شوند و زیبایی افزونی به محیط شما ببخشند . منتظر صدای گرم شما هستیم. وقت را از دست ندهید و همین حالا برای تهیه لوازم طبی با ما تماس بگیرید .