دستگیره استیل دیواری ۳۰ سانتی ایرانی کیفیت بالا مدل ایمنسان

دستگیره استیل دیواری میله ای ایرانی ارزان

کد محصول x1793

تومان 220.000

راهنما 09129474073

قیمت 220.000

تومان 220.000

 

محصول دستگیره کمکی استیل که به صورت مستقیم و میله ای می باشد در کشور ما با قیمت بسیار ارزان تولید می شوند و از نظر اقتصادی خرید دستگیره استیل ایرانی کیفیت بالا پیشنهاد می شود که نسبت به مدل خارجی آن تحمل وزن بالایی هم دارد . این میله تا وزن 129 کیلو را تحمل می نماید و از جنس استیل می باشد . طول میله در چهار سایز گوناگون در حدود 30  الی 90 سانتی متر موجود است که با سفارش تلفنی برایتان در سراسر ایران ارسال می نماییم . از ایجاد خمیدگی و جوش های پیشرفته برای زیبا سازی این دستگیره استیل دیواری بهره برده شده است تا آرگون زیبایی آن را دو چندان سازد.

مسئولیتی که مهندسین پزشکی چه در ایران و چه در اروپا و کشور های شرقی بر دوش دارند را شاید نتوان ارزیابی و رتبه بندی نمود . خلاقیت در عرصه پزشکی یکی از ارکان مهم برای پیدا کردن بهترین روش درمان  یا وسیله درمان بیماران می باشد که درطراحی  محصولات خانگی نیز خلاقیت و نواوری باعث افزایش علاقه مشتریان به خرید این محصولات میشود. اما نکته قابل توجه این است که در این تعداد هجمه از خلاقیت فقط تعداد کمی هستند که به مرحله فروش نهایی راه پیدا می کنند مانند همین دستگیره های سالمندان برای حفظ تعادل و نشستن برخاستن که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم .

 

مطالعه این مطلب ممکن است از شما زمان بگیرد ، ما پیشنهاد می کنیم که به سرعت با شماره مشاوره رایگان سایت ای طب از طریق شماره های موجود در سایت سایت تماس بگیرید و بدانید هزینه مازادی دریافت نخواهد شد چرا که تلفن عادی ما همانند سایر تماس های شما هزینه در بر خواهد داشت و کارشناسان تلفنی آی طب در تلاشند به سرعت کار شما را انجام دهند و شما را در انتخاب محصول مورد نظرتان یاری کنند تا زمان کمتری پشت خط باشید . کافیست آدرس و نام محصولات را بدهید تا در کلیه مناطق ایران که هستید به شما تحویل شود .

 

ویژگی های دستگیره استیل دیواری ایرانی ارزان قیمت با کیفیت خوب مدل ایمنسان

  • تولید انواع دستگیره استیل باکیفیت در تمام سایزها بنابر سفارش شما
  •  اندازه 60 سانتی متری یا ۳۰ سانتی متری
  • امکان ارسال 4 سایز گوناگون
  • استفاده از جوش و خمیدگی لوله یکپارچه
  • دارای درپوش مخفی کننده پیچ
  • استحکام و تحمل سنگینی تا 129 کیلوگرم
  • جنس استیل براق
 

خرید این محصول خاص به دلیل وجود تنوع کالایی برای مشتریان ممکن است سخت باشد اما مهم است که به این دو نکته توجه ویژه ای داشته باشید تا انتخاب ساده تری داشته باشیم . یک آیا دستگیره کمکی برای مناطقی که رطوبت بالایی دارند،  استفاده می گردد و یا برای مناطق بدون وجود آب و خیسی ؟ چون دستگیره ها دارای دو مدل استیل و سفید استاتیک هستند که از لحاظ قیمتی و کاربردی با هم متفاوتند . معمولا جنس استیل در مناطق خیس و در معرض آب استفاده می شود که به آن آسیب وارد نشود .

چگونگی ثبت سفارش در این سایت بسیار ساده است . شما به شماره تلفن مندرج در این صفحه تماس بگیرید و درخواست ارسال محصول نظیر شکمبند بارداری و یا کالاهای تجویز شده توسط پزشک را داشته باشید . محصولت زیبایی پوست و مو در  سایت کلینیک زیبایی ای طب موجود است. به تازگی پزشکان اورتوپدی و فیزیوتراپی طرف دار این محصول دستگیره دیواری شده اند . به همین سبب ما در سرعت بالای ارسالمان شما را به وجد خواهیم آورد که در تهران کمتر از 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 14 ساعته محصول های مورد تقاضا فرستاده می شود .