دستگاه طبی وکیوم مردانه چیست جهت درمان زودانزالی

وکیوم مردانه جنسی درمان زودانزالی

کد محصول x1564

تومان 89.000

تومان 89.000

راهنما 09339100544 - 09100049363

 

دستگاه وکیوم مردانه طبی محصولی خارجی دارای تاییدیه از مراجع معتبر دنیا که با قیمتی ارزان تر از فروشگاه های حضوری با پیک ارزان برایتان در سراسر ایران ارسال می گردد و کافیست با یک تماس تلفنی درخواست ارسال محصول را داشته باشید . این محصول با افزایش سرعت جریان خون در آلت مرد می تواند تا نیم ساعت آن را به نعوظ کامل برساند و در این مدت مرد توان جلوگیری از انزال را خواهد داشت . افزایش طول آلت در حدود یک الی دو سانت و برطرف کننده کامل مشکلات نعوظ و زودانزالی آقایان از دیگر مزیت های این دستگاه می باشد .

 

بسیاری از آقایان به دلایل گوناگون مثل سختی کار، دغدغه مالی و افکار نامناسب به مشکلات نعوظ برخورد می نمایند . این دلایل مواردی همچون بیماری های قلبی و عروقی ، دیابت ، مشکلاتی از ناحیه لگن ، پروستات و مشکلات نخاعی می باشد که در نتیجه آن منجر به ناتوانی جنسی می گردد . در این مقاله به صورت دقیق برای رفع این مشکل توضیحاتی را می دهیم که پس از استفاده از این محصول می توانید به سادگی رابطه جنسی قابل قبولی با حس عاطفی عمیق را با شریک جنسی خود داشته باشید .

ابتدا باید خاطر نشان کنیم که این نوع مشکلات در میان خانواده پزشکان تجویز های گوناگون و متنوعی دارند . یعنی بین متخصصین همچنان به یک روش درمان قطعی که همه به آن اعتقاد داشته باشند نرسیده اند . اما شایان ذکر است که بسیاری از آقایان توانسته اند با انجام برخی روش ها به همراه تمرین های تصویری ذهنی مشکلات ناتوانی جنسی را تا حد زیادی کنترل کنند و به سطح قابل قبولی برسانند .

مهمترین نکته این است که بدانیم مشکلات کوتاهی آلت با معضلات نعوظ و زودانزالی متفاوت است و باید برای رفع هر کدام از مشکلات جنسی دنبال راهکار درمان مناسب آن مشکل باشیم . در این صفحه به معرفی دستگاهی برای حل قطعی و تضمینی مشکل زودانزالی می پردازیم . این دستگاه به همراه نکات تمرینی ذهنی که در همین مطلب به شما توضیح می دهم بسیار نتیجه بخش خواهد بود و شما می توانید به طرز معجزه آسایی مشکلتان را حل نمایید .

 

ویژگی های  دستگاه وکیوم مردانه چیست جنسی آقایان جهت درمان زودانزالی

  • افزایش اعتماد به نفس در ارتباط با شریک جنسی
  • امکان داشتن رابطه جنسی طولانی بیش از 30 دقیقه
  • نعوظ آلت آقایان به صورت کامل
  • درمان زود انزالی در کمتر از 12 جلسه استفاده
  • افزایش اندازه 1 الی 2 سانتی متری آلت
 

نحوه استفاده از این محصول به این شکل است که با قرار دادن آلت آقا در ظرف شیشه ای و توسط دستگیره دستگاه شروع به مکش هوای داخل شیشه می نمایید . این عملیات باعث می شود به صورت همزمان خون نیز به سمت آلت مرد کشیده شود و جریان خون در آن قسمت افزایش یابد . حدودا پنج دقیقه به مکش ادامه دهید سپس پس از ایجاد نعوظ کامل برای آلت آقا از همسر خود بخواهد تا حلقه مخصوص کشی را دور آلت انداخته و آن را تا قاعده پایین بیاورد تا خون به داخل بدن نتواند برگردد .

حال می توانید شیشه را در بیاورید و رابطه را آغاز نمایید . در این شرایط تا 30 دقیقه ماندگاری در رابطه بدون نعوض را احساس خواهید کرد و متعجب از این استعداد خود خواهید شد . بعد از تمام شدن رابطه و داشتن احساس خوشایند میان شریکتان بهتر است حلقه را از آلت خود جدا کنید تا خون به بدن بازگردد و آلت حالت اولیه خود را بگیرد . با استفاده از این دستگاه دیگر زودتر از همسر خود به انزال نمیرسید تا نارضایتی برای طرفین به وجود بیاید .

بار ها دیده ایم که باهمین وسیله پس از دو هفته مشکل فرد به طور کامل برطرف گردیده چرا که همانند ورزش عضلات قسمت تناسلی مرد پرورش می یابد . این امر موجب درمان افسردگی و حال بد بسیاری از مردان سرزمینمان گشته چرا که این محصول از لحاظ پزشکی نیز مورد تایید و شناخته شده است و. البته ما پیشنهاد می کنیم تحت نظر پزشک متخصص این عملیات را انجام دهید .

 

معجزه دستگاه وکیوم مردانه چیست جنسی آقایان به همراه تمرین ذهنی

مهمتر از استفاده این محصول تمرینات تصویری و ذهنی است که می تواند مکمل درمان شود ، کافیست روزی پنج دقیقه در یک ساعت خاص مثلا 12 شب قبل از خواب و همچنین 6 صبح بعد از بیداری این تمرین را بنمایید . ظرف ده روز که از این محصول نیز استفاده می کنید تفاوت آن را خواهید دید . در این تمرین ذهنی کافیست رابطه نامطلوب حال حاضر خود را در ذهنتان یادآوری کنید و چند دقیقه ای به آن فکر کنید تا حس کاملا تداعی شود .

سپس سمت پایین تصویری که در ذهن می بینید خیلی سایز کوچکی از یک رابطه جنسی مطلوب با همسرتان را بسازید و  پس از ساخت آن به سرعت تصویر کوچک را بزرگ کنید تا جایی که خاطره رابطه نامطلوب شما را بپوشاند . حال تصویر ساخته شده که رابطه مطلوب است را در ذهنتان رنگی کنید و کاملا آن را احساس کنید . مجدد پس از چند دقیقه تصویر مطلوب را کوچک کنید و خاطره نامطلوب را مرور کنید و دوباره تصویر کوچک که ساخته ذهنتان است و رابطه بسیار خوبی است را بزرگتر کنید تا روی خاطره رابطه نامطلوب شما را بپوشاند .

مهمترین نکته در این تمرین ذهنی این است که سرعت بزرگ شدن تصویر کوچک باید بسیار سریع مانند یک بشکن باشد . حتی می توانید با یک بشکن واقعی تصویر را در ذهنتان بزرگ کنید و این اتفاق بزرگ کردن هر چه سریعتر در ذهنتان رخ دهد نتیجه بهتری خواهد داشت . سعی کنید تا 21 روز این تمرین را ادامه و انجام دهید ، حتی اگر ظرف یک هفته به قدرت جنسی بالایی رسیدید باز هم این تمرین را ادامه دهید تا ذهنتان کاملا آن را بپذیرد .

 

در صورتی که روز های اول برای ساخت تصویر ذهنی از رابطه به صورت عالی و مطلوب دچار چالش های متعدد در ایجاد تصورات ذهنی می شوید ، جای هیچ نگرانی نیست ، کافیست یک هفته روزی 5 الی 10 دقیقه یا حتی نیم ساعت تلاش کنید . مطمئنا ذهنتان پس از چند روز عادت خواهد کرد و شما را بیش از پیش کمک می کند . امیدواریم با این تمرین معجزه آسا و انجام تمرینات فیزیکی به وسیله این محصول بتوانید به سادگی اعتماد به نفس خود را بازگردانید .

برای ارسال محصول وکیوم آقایان با قیمت مناسب کافیست با شماره ما تماس بگیرید و از قیمت بخور سالنی دیجیتالی و انواع بخور دیجیتال آگاه شوید. در صورتی که برای تحویل محصول دچار خجالت زدگی می شوید می توانید از کارشناسان ما درخواست کنید تا محصول کاور توالت دستی اتوماتیک را در بسته بندی ناشناس بگذارند و روی آن اسم کالا را ننویسند . محصول با هزینه بسیار جزیی در سراسر ایران تحویل خواهد شد و نیازی به حضور شما نمی باشد . در تهران ظرف 2 ساعت کاری و در شهرستان کمتر از 19 ساعت محصول به دستتان خواهد رسید .