دستگاه تصفیه هوا ALPX مدل سانیک تحت لیسانس آلمان

دستگاه تصفیه هوا آلپکس سانیک آلمانی

کد محصول zz-602

تومان 6.300.000

تومان 6.300.000

راهنما 09100049363

این دستگاه تصفیه هوا آلپکس مدل ZZ602 را به شما میخواهم معرفی کنم . در این هوای آلوده شهر های بزرگ یکی از مهمترین فعالیت هایی که ما باید داشته باشیم ، حفظ سلامتی خود و افراد مورد تعامل ما می باشد . بسیاری از شرکت ها ، کارخانه جات ، سازمان های خصوصی و دولتی بر آن شدن تا با خرید دستگاه های تصفیه هوا برای محل کار و منازل پرسنل خود از بروز بیماری و مشکلات آلودگی هوا جلوگیری نمایند .

 

به ویژه شهر تهران که در نبمه دوم سال به دلیل بازگشایی مدارس دچار آلودگی هوای بیشتری میشود . این آلودگی ها به قدری خطرناکند که درباره آن کمتر صحبت می شود تا به ترس اجتماعی منجر نشود اما به چه قیمت و تا چه مدت ؟ قیمت ویلچر برقی ایرانی و خارجی چند است؟ لذا بر آن شدیم تا با ارائه دستگاه های تصفیه هوای درجه یک و پرکاربرد به قیمت بسیار رقابتی نسبت به همکاران ، از این معضل بزرگ جلوگیری کنیم .

این دستگاه با برند آلپکس که دارای چندین نوع فیلتر می باشد ، هر شش ماه یکبار نیاز به شستشوی فیلتر ها دارد و یکی از فیلتر ها هر دو ماه یکبار نیاز به تمیز شدن دارد . لذا بسیاری از سازمان ها و شرکتها تعداد عمده آن را از ما خریداری میکنند تا هم برای تمامی منازل پرسنلشان این امنیت سلامتی را به وجود آورند و هم اینکه تخفیف ویژه همکار از ما دریافت نمایند .

 

ویژگی ها و مزایای دستگاه آلپکس تصفیه هوا مدل ZZ-602

 • دارای دو سال گارانتی ویژه
 • دارای ریموت کنترل از راه دور
 • امکان نمایش میزان رطوبت محیط و تنظیم آن
 • تایمر 2 - 4 - 8 و 12 ساعته جهت خاموشی خودکار
 • امکان شستشوی فیلتر ها
 • دارای فیلتر هپا ذرات کمتر از 3 دهم میکرون
 • فیلتر ذرات درشت
 • فیلتر UV
 • فیلتر کربن اکتیو
 • فیلتر فتوکاتالیست
 • فیلتر مواد معدنی جهت خروج هوای دستگاه
 

هدیه کارمندان و پرسنل از طرف مدیران ارشد میتواند بسیار کاربردی و ارزنده باشد . دستگاه تصفیه هوا ALPX مدل های گوناگون دارد که در اتاق کوچک تا بزرگ امکان استفاده از آن است . ما نیز مواردی از آن را در این سایت معرفی نمودیم اما این مدل برای خانه ها و یا محل کارهای بالای 100 متر مربع میباشد که در صورت بسته بودن پنجره های تمامی اتاق ها نیز تصفیه هوا صورت میپذیرد .

صدای این دستگاه بسیار ناچیز است و پس از فیلتر اختصاصی هپا یک لایه مخصوص پیش از آن قرار دادند که فعالیت فیلترینگ را برای ذرات بزرگ انجام میدهند تا فیلتر هپا کار خود را ظریف تر و بهتر انجام دهد . این دستگاه دارای دولایه فیلتر مخصوص کربن اکتیو حذف دود ، بو و گاز ، همچنین لایه فتوکاتالیست که موجب تصفیه کامل ذرات بسیار ریز زیر 3 دهم میکرون می گردد .

لامپ یو وی و همچنین سیستم پیشرفته یونیزه هوا را در این دستگاه میتوانیم استفاده کنیم . UV یکی از کاربرد های لامپ فرابنفش حذف باکتری  ها و باکتری های محیط می باشد . حتما شما تا به حال تجربه کرده اید که وارد برخی شرکت ها که میشوید انقدر هوای سبک و لطیفی دارد که بسیار آرامش شما را افزایش میدهد و حس خوبی از حضور در آن محل دارید . این احساس از وجود یک دستگاه تصفیه هوای درجه یک به وجود می آید .

 

ما به بسیاری از هموطنان در کلان شهر ها که دستگاه تصفیه هوا از ما خریداری مینمایند توصیه میکنیم برای هر اتاق یک دستگاه بخور تهیه کنند و آن را روی درجه کم تنظیم نمایند . کمی رطوبت باعث لطافت پوست و فعالیت بهتر دستگاه تصفیه هوا می شود . هوای لطیف در صورت خشک نبودن و کمی مرطوب بودن به وجود می آید که اگر شخصی دارای بیماری واگیر دار باشد نیز امکان سرایت آن به اشخاص آن محل نمی باشد .