دستکش نایلونی یکبار مصرف بسته های ۱۰۰ تایی

انواع دستکش یکبار مصرف دستکش نایلونی

کد محصول x2740

تومان 5.500

راهنما 09129474073

قیمت 5.500

تومان 5.500

دستکش نایلونی انواع گوناگونی دارد که در قسمت قبل به آن پرداختیم ، شما میتوانید به سادگی دستهایتان را از آلودگی هایی مانند میکروب ها ، ویروس ها و غیره حفاظت نمایید و در هنگام ورود به خانه یا محل کارتان دستکش را به دور بیاندازید و یک دستکش جدید دستتان کنید .جالب است بدانید که همین دستکش های بسیار معمولی قابلیت این را دارند که از ما انسان ها در برابر ویروس های گوناگون مانند آنفولانزا،سرماخوردگی،کرونا و... محافظت کند

البته نکته مهمی که بایستی به آن توجه کنیم این است که دستهایمان چه خالی و چه با دستکش نباید به صورت یا سرمان بزنیم ، برخی حتی طبق عادت غلط چشمانشان را میمالند که باز هم موجب انتقال میکروب و ویروس میشود ، مخصوصا افرادی که در آزمایشگاه های تخصصی پزشکی یا حتی صنایع غذایی کار میکنند بیشتر باید جانب احتیاط را داشته باشند .

ما در این قسمت از سایت شما را با انواع دستکش یکبار مصرف فریزری آشنا میکنیم و این دستکش ها به دلیل ارزان بودن میتوان در روز پنج الی ده بار آن را تعویض نمود و با یک کش ماست هم میتوانید انتهای آن را روی مچ دستتان فیکس نمایید . استفاده از عصا پیاده روی نایلون در جوامع عمومی مانند اتوبوس،قیمت عطر ادکلن، دستگیره درب و... بهتر از آن است که دستتان به طور مستقیم در تماس با آن ها باشد .

 

مخصوصا زمان هایی که بیماری خاصی در جامعه اپیدمی میشود انواع دستکش یکبار مصرف این مهم بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد . ما در اینجا منتظر شما عزیزان هستیم . کافیست برای دریافت سوالات خود به شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا به سادگی محصول شکمبند بارداری برایتان ارسال گردد . بخور آرایشگاه و مطب با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه موجود است. شما در هر کجای ایران عزیزمان که باشید ما میتوانیم از یک بسته تا یک کارتن را برایتان ارسال میکنیم  .

انواع دستکش نایلونی و دستکش های لاتکس ، وینیل ، نیتریل و غیره موجود میباشد ، دستگاه های درمان زردی بدن و زردی چشم، فشارسنج بازویی اوپراتوری،  تشک برقی فیزیوتراپی و حتی ماسک یکبار مصرف نیز به تعداد عمده موجود است و میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید و از قیمت روز  بخور سرد امسیگ مطلع شوید . ما نسبت به رقبایمان با قیمتی رقابتی محصولات را عرضه میداریم و رضایت شما مشتریان برایمان از هر چیزی مهم تر است ، لذا ظرف دو ساعت کاری در تهران و حدود دو روز در شهرستان تحویلتان خواهد شد .