خودشوراتوماتیک توالت سیستم فرنگی بیده برقی ایرانی

خودشور توالت فرنگی برقی بیده اتوماتیک ایرانی

کد محصول x898

تومان 320.000

راهنما 09129474073

قیمت 320.000

تومان 320.000

یکی از ابزارالات ضروری برای سرویس فرنگی در ایران ، بیده برقی یا همان خودشور اتوماتیک است چرا که این محصول بدون نیاز به دست و کاملا اسلامی بدن را می شورد و همچنین از دیگر قابلیت های آن می توان به گرم نگاه داشتن و خشک ماندن سطح نشیمنگاه اشاره کرد که بسیار راحت و کاربردی خواهد بود . این محصول به همراه خشک کن ارائه می شود که بر روی تمامی سرویس های فرنگی به سادگی نصب می شود .

در واقع این محصول یک بیده طوقی فرم می باشد که می توانید بر روی هر نوع فرنگی ثابت یا سیار بگذارید . فرنگی های متحرک که به نام صندلی توالت سیستم فرنگی معروف هستند این امکان را به شما می دهند تا بتوانید اجزای آن مخصوص ویلچر را از هم جدا کنید و حمل و نقل ساده ای داشته باشید چرا که همین محصول خودشور و گرم کن می تواند همراه شما در سفر نیز باشد .

این محصول می تواند به جای درب هر نوع سرویس فرنگی موجود در بازار نصب گردد و خود علاوه بر ایفای نقش تحت عنوان درب ، به گرم نگاه داشتن قسمت نشیمنگاه و همچنین شستشوی پاک و راحت شما نیز بپردازد . در این روزها قطعا برای همه افراد مخصوصا کسانی که به شستشوی اسلامی اعتقاد دارند استفاده از سرویس فرنگی ساده نیست که با داشتن این محصول ساده می گردد .

 

ویژگی های خودشور و گرمکن توالت فرنگی با شستشوی بیده برقی

  • کاملا قابل شستشو و ضد آب
  • امکان نصب بر روی هر نوع توالت مدل فرنگی
  • دارای گرم کن سطح نشیمنگاه تا ۳۸ درجه سانتی گراد
  • بیده سرخود برقی با اتصال مستقیم به شیر آب
  • خشک کن بدن با باد گرم
 

علاوه بر امکانات و مزایای گفته شده استفاده مداوم از این محصول باعث می شود که از بیماری های پوستی و قارچی نیز پیشگیری شود و شما و خانواده محترمتان از این نوع بیماری های اشاره شده به دلیل فضای گرمی که به وجود می آورد در امان باشید . لوازم جانبی توالت بسیار گسترده شده در این زمانه که به ما کمک میکند اوقات دستشویی خوشی را سپری کنیم .

ما برای مراکزی که به تعداد زیادی از این محصول نیاز دارند و سفارش می دهند تخفیفات ویژه ای در نظر می گیریم که قطعا با سایر همکاران در رقابتیم و باعث به صرفه شدن هزینه پرداختی توسط شما می شود .  بخور جوجه کشی در سایت و انبارهای ما موجود است برای خرید تماس بگیرید. برای مثال ارگان ها ، سازمان ها ، هتل ها ، بیماراستان ها ، خوابگاه های دانشجویی و غیره می توانند به تعداد عمده از ما خریداری نمایند .

 

این محصول یعنی خودشور و گرم کن توالت فرنگی با شستشوی بیده برقی بسیار در جهت استفاده اشخاص مبتلا به مشکلات دیسک کمر ، ناتوانی جسمی ، ناراحتی های مفصلی ، پس از عمل های گوناگون جراحی و همچنین دوره زایمان بسیار کاربردی می باشد و به دلیل اتصال مستقیم به شیر آب باعث کاهش مصرف آب نیز می گردد .

گرمای سطح نشیمنکاه این محصول بسیار ملایم بوده که در حدود ۳۸ درجه سانتی گراد می رسد و به دلیل ضد آب بودن و ضد زنگ زدگی و پوسیدگی می توانید آن را با خیال راحت بشورید و به سادگی بر روی همه انواع سرویس فرنگی نصب ساده می شود و به دلیل استفاده از برق ۱۲ ولت کم مصرف نیز می باشد . یکی از انواع این محصول به همراه سیستم خشک کن با باد گرم نیز می باشد .

این محصول در سه نسخه که مدل اول فقط شستشوی بیده برقی می باشد و مدل دوم به همراه گرم کن سطح است و مدل سوم علاوه بر این دو امکان خشک کن هوای گرم نیز دارد که بدن را خشک می نماید و شما می توانید با تماس تلفنی به شماره مندرج در بالای صفحه از ما قیمت بوتاکس ایرانی و خارجی را بپرسید و سفارش خود نظیر خرید  واکر تاشو صندلی دار را به ما اطلاع دهید تا برایتان در سراسر ایران پهناورمان ارسال نماییم . شروع قیمت را در خط پایین می توانید مطلع شوید و در ادامه با ما تماس بگیرید .