خرید روکش توالت فرنگی آفتابگردان مدل حل شونده در آب

خرید روکش توالت فرنگی حل شونده

کد محصول x3132

تومان 14.500

راهنما 09129474073

قیمت 14.500

تومان 14.500

همانطور که میدانید روکش توالت فرنگی انواع مختلفی به لحاظ مصرفی و قابل حل شدن در اب دارند. در خرید روکش توالت فرنگی می توان به انواع روکش حل شونده در آب یا حل نشونده در آب توجه کرد تا مدل مناسب را انتخاب کرد. برای اینکه مفهوم این موضوع را خوب متوجه شوید، یک مثال میزنم. فرض کنید که یک کاغذ روزنامه را داخل توالت فرنگی بیندازید که اندازه آن حدود چهل در سی سانتیمتر باشد ، این کاغذ کم کم خیس میشود و تا زمانی که فلاش تانک توالت را نکشید نخواهد رفت و در آب حل نمیشود .

این روکش های بهداشتی حل شونده در آب نیز به همین شکل است و اصلا قرار نیست واقعا مثل قند در آب حل شوند ، فقط هنگام استفاده از سیفون با آب تکه تکه شده و گیر نمیکند که البته دیده شده برای سرویس فرنگی اماکن عمومی مثل زیارتگاه ها، پاساژها و اتاق های عمومی بیمارستان ها که استفاده زیادی از سرویس بهداشتی میشوند مشکلات جدی بوجود آورده است ، مثلا پاساژ های پر تردد و یا مراکز تجاری و حتی سالنهای زیبایی و آرایشگاه های بزرگ ، همچنین مراکز گردشگری بین جاده ای و بسیاری فضاهای دیگر که موجب میشوند تا ما به آن ها پیشنهاد بدهیم که از مدل های حل نشونده استفاده کنند و یا دستگاه کاورزن اتوماتیک خریداری کنند .

خرید روکش توالت فرنگی آفتابگردان مدل رد شونده در آب

  • بسته های 20 عددی
  • استفاده از بهترین متریال و تکنولوژی روز دنیا
  • امکان استفاده بصورت برگ برگ مانند دستمال کاغذی
  • خرید عمده دارای تخفیفات ویژه
  • از تولید به مصرف
 

البته در نگاه اول ممکن است بگویید خب خرید روکش توالت فرنگی حل نشونده که مثل پارچه است و اگر کسی مدل حل نشونده را به اشتباه داخل توالت بیاندازد، بدتر موجب گرفتگی میشود. ما به شما حق میدهیم اما دو برابر قیمت حل نشونده باید برای حل شونده هزینه کنید و این اول از همه برای خود شما بصرفه نیست و در مرحله دوم تابلویی بسیار جذاب و گیرا به صورت رنگی برای اینکار تعبیه شده که شما می توانید در سرویس بهداشتی مراکز شلوغ روبروی توالت فرنگی در سایز بزرگ روی دیوار نصب کنید .

این تابلو با طراحی گرافیست حرفه ای بارها در سرویس های بهداشتی آزمون و خطا شده و بارها تغییر کرده تا به شکل نهایی مورد تایید کاربران و مشتریان رسیده است ، از این تابلو میتوانید برای متوجه کردن مخاطب بهره بگیرید تا بفهمد که بعد از استفاده از روکش بهداشتی توالت فرنگی ، آن را به داخل توالت نیاندازد و از سطل زباله استفاده کند . لذا ما در این مجموعه آمادگی همراهی شما عزیزان را داریم تا بهترین انتخاب را داشته باشید که برایتان مقرون به صرفه نیز باشد .

برای سفارش کفش کتانی ورزشی و روکش یکبار مصرف کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و آدرس خود را بفرمایید تا در حدود سه ساعت و نیم محصول در تهران به دستتان برسد و در شهرستان های دیگر ایران حدود یک الی دو روز کاری محصولات را تحویلتان میدهیم . سفارش های عمده ای که از ده کارتن به بالا باشد در هر مرحله شامل تخفیفات ویژه شده تا این وسیله مهم مصرفی برایتان مقرون به صرفه گردد .