no_cache انواع قرص لاغری ایرانی خارجی خرید اینترنتی مکمل لاغری فقط دارای مجوز | تجهیزات پزشکی

انواع قرص لاغری ایرانی خارجی خرید اینترنتی مکمل لاغری فقط دارای مجوز

خرید اینترنتی دارو لاغری داروی گیاهی

کد محصول x464

تومان 50.000

راهنما 09129474073

قیمت 50.000

تومان 50.000

 

یکی از مهم ترین توصیه های پزشکان چه در علم پزشکی مدرن و چه در علم طب سنتی خرید دارو های با مجوز و اعتبار است . اما قبل از اینکه از مجوز و اعتبار آن مطمئن بشویم باید بدانیم هر دارویی برای هر شخص اثرات کاملا متفاوتی دارد . ما به دلیل دیدن تبلیغات وسیع یک دارو در اینترنت و با وجود اینکه مجوز های لازم را داشته باشد نمیتوانیم و حق نداریم آن را خریداری کنیم .

 

چگونه دارو و قرص لاغری معتبر خریداری کنم ؟

ما زمان هایی به دلیل دغدغه های ارزشمند سلامتی که برای خودمان داریم تصمیمات عجولانه و نادرستی می گیریم .تهیه دارو ها از اینترنت و خرید اینترنتی آنها بسیار کار اشتباهی است . حتی اگر مطمئن باشیم که آن دارو معتبر است باید از داروخانه ها این خریداری را انجام دهیم . به زودی سامانه خرید اینترنتی مکمل لاغری که زیر نظر وزارت بهداشت است و خودشان آن را تهیه کردند رونمایی می شود . این سامانه حتی به سیستم ثبت احوال و همچنین بیمه وصل است و شما زمانی که کد ملی خودتون رو وارد میکنید تمامی اطلاعاتتون رو نمایش می دهد .

در کشور های خارجی ورود هرگونه مواد غذایی ، دارو ، مواد شوینده ، کنسرو و از این قبیل به هر نحوی بدون مجوز رسمی از سازمان دارویی اروپا در منطقه اروپا و یا بدون مجوز سازمان دارویی آمریکا در منطقه آمریکا ، مطلقا ممنوع است . حتی ورود حیوانات هم سرخود امکان پذیر نیست و باید با مجوز وارد شود . دریافت مجوز در آن سازمان ها با چکاپ علمی و تحقیقات دقیق پژوهشی توسط خودشان امکان پذیر می شود .

 

به همین دلیل است که بیماری در برخی کشور های خارجی بسیار کم است .

 

حال ما بیاییم از فضای مجازی که پر از داروهای قاچاق یا دست ساز یک انسان غیر متخصص است خریداری کنیم و با مصرف آن امید به اصلاح لاغری خود داشته باشیم . اگر تنها ۱ درصد با بیماری مواجه بشویم آیا می توانیم از کسی شکایت کنیم ؟ هیچ شماره مجوز و نامی برای داروهای غیر مجاز در دسترس ما هست ؟

 

چگونه قرص لاغری استفاده کنیم ؟

مطمئن ترین راه استفاده از قرص لاغری مطمئن مراجعه به پزشک متخصص است . هر بدنی نسبت به طبع و نوع خود نیاز به داروی خاص و میزان خاص استفاده از آن دارو را دارد . با کوکتل درماهیل زیبایی خود را دو چندان کنید. اگر به همین سادگی میتوانستیم دارو بسازیم باید همین مقدار ساده هم از آن استفاده می کردیم . لطفا برای فرزندانمان فرهنگ استفاده از دارو را جا بیاندازیم .

 

داروی گیاهی لاغری بهتر است ؟

اگر پزشک متخصص شما تجویز نکند ، هیچ تفاوتی بین داروی گیاهی لاغری و داروی شیمیایی نمی کند . حتی اگر استفاده آن دارو مالشی و از طریق پوست باشد هم نیاز به تایید پزشک دارد . انواع کمربند بارداری موجود است.  اگرچه دارو مورد تایید وزارت بهداشت ما باشد . بیاید قبل از استفاده و خرید اینترنتی مکمل لاغری و هر نوع دارویی به چند چیز فکر کنیم . اینکه سوالات زیر را از خود بپرسید بسیار حائز اهمیت است :

 1. آیا بدن ما با آن دارو سازگاری دارد ؟
 2. اگر قبل و بعد استفاده از دارو چه چیز هایی بخورم اثر آن را از بین می برد و یا اثر بد ایجاد می کند ؟
 3. چه مقدار از این دارو استفاده کنم ؟
 4. آیا منع استفاده این دارو به صورت علمی نوشته شده ؟
 5. برای خانم های باردار مجاز به استفاده بودنش مورد تایید علمی است ؟
 6. مواد استفاده شده در آن را با صداقت نوشته اند ؟
 7. نوشته های روی جعبه یا بسته بندی شامل موارد جزئی و دقیق می باشد ؟
 8.  هر داروی دارای مجوزی برای هر شخصی کارامد است ؟
 9. بدون نظر متخصص احتمال سلامت ماندن ما در بعد از مصرف دارو چند درصد است ؟
 10. و ده ها سوال بی پاسخ دیگر ...
 

هر زمان از جملات کلی مانند موارد ذیل شنیدید و یا مشاهده کردید بدانید که در حال گول زدن مشتریان هستند :

 • هیچ عارضه ای ندارد ( برای چه کسی ؟ در چه سنی ؟ با چه مقداری ؟ و...؟ )
 • در همه اثر دارد 
 • ۱۰۰ درصد بدون عوارض 
 •  و بسیاری از جملات کلی و غیر علمی دیگر

هموطنان عزیزم مطالب پزشکی و علمی را در سایت های تبلیغاتی کلا مطالعه نکنید . به تصاویر تبلیغاتی که برای ما هیجان ایجاد میکند در زمینه های پزشکی توجه نکنید . بسیاری از پزشکان در سراسر ایران منتظر مشاوره دادن به شما در مطب های خود هستند . برای خرید سایر محصولات پزشکی موجود در انبار نظیر صندلی حمام نیمکتی تماس بگیرید و سفارش خود را ثبن کنید. بسیاری از آن ها یک روز در هفته را رایگان به شما مشاوره می دهند . به جای هزینه بر روی دارو ، آن هزینه را به تخصص پرداخت کنیم و از سلامتی خود حفاظت کنیم . شکرگزاری بابت همین سلامتی که داریم از همین جا شروع می شود . ممکن است با مصرف دارو بدون تجویز پزشک ، حتی داروی دارای مجوز همین سلامتی را هم برای خودمان مختل کنیم .

 

فریب کلاهبرداری های جزئی اینترنتی را نخوریم ،

آنها با رقم های کم میلیون ها قرص می فروشند و میلیاردر می شوند .

عوارض و درد آن برای ما و هم اقلیمی هایمان می ماند . برای فرزندانمان فرهنگ استفاده از دارو و توصیه های پزشک را به درستی به جا بگذاریم .