تور گردشگری سالمندان شهرهای زیبای ایران و جهان

تور سالمندان ویژه مطمئن تهران ایران مسافرت

راهنما 09100049363

تماشای جهان و دیدن اماکن گردشگری و توریستی یکی از بهترین تفریحات و سرگرمی ها برای تمام افراد به خصوص سالمندان است . دوران سالمندی به دوره سیرابی و یا بی نیازی معروف است .اگر پدران و مادران ما از زندگی روزمره و نشستن در خانه خسته و افسرده شده اند، یکی از مهم ترین دلایلش نداشتن سرگرمی و برنامه تفریحی گردشگری مناسب سنشان است . بسیاری از فیلم ها و سریال هایی که از رسانه های گوناگون پخش می شوند بر این باورند که دوران سالمندی بسیار بی ارزش و کسالت بار و همچنین حوصله سر بر است  و تبلیغات منفی درباره دوران سالمندی یا خانه سالمندان می کنند اما اینطور نیست ، لطفا از تور برای افراد میانسال استقبال کنید ..

برای کسب اطلاعات درباره دوران سالمندی بخور سرد بهتر است یا گرم کافیست در میان سالمندان حضور پیدا کنید حتی اگر به خانه سالمندان بروید، خواهید دید که کاملا متفاوت از چیزی است که ما در فیلم ها و مجلات دیده ایم . توالت فرنگی سایز کوچک موجود است. سالمندان در آنجا بسیار روحیه بالایی دارند و خوشحالند از اینکه در میان هم سن و سالان خود شطرنج و سایر تفریحات دیگر را دارند و روزگار سپری می کنند . به همین خاطر است که ما تدارک عصا آلمینیومی سبک و تور های گردشگری برای سالمندان را دیده ایم .

 

سالمندان ماهی یک یا دوبار نیاز به سفر دارند و قطعا اگر خانواده ها بخواهند این زحمت را بکشند ، شدنی نخواهد بود به دلیل اینکه اعضای خانواده برای کسب درآمد و انجام مساغل و حرفه خاصشان با امور زندگی خود درگیر هستند و همچنین فرصت آزاد مانند سالمندان را ندارند . ما با تیم تخصصی و مجرب توانستیم امکانات مورد نیاز سالمندان برای یک سفر بدون خطر و دلچسب را فراهم آوریم که عبارتند از :

 • تیم پرستاری حرفه ای و جوان
 • گروه تخصصی مراقبت و نظافت
 • پزشکان متخصص برای مراقبت از سالمندان در تور
 • تور لیدر با تجربه و میان سال جهت برقراری ارتباط روحی با سالمندان
 

تفاوت های تورهای معمولی با تور برای افراد میانسال

این گروه در جهت راه اندازی تور های ویژه سالمندان با مراقبت های ویژه توانسته مجوز های لازم از وزارت گردشگری و سایر ارگان های مرجع را دریافت نماید و همچنین در جهت امور نگهداری و مراقبت و همچنین پرستاری از وزارت بهداشت و درمان نیز مجوز های مربوطه را دریافت کرده و شما با خیال راحت می توانید پدران و مادران خود را به سفری مطمئن و دلچسب بفرستید .

 

البته بهتر است که یکی از اعضای فامیل که در زمان رفتن به تور مشغله ندارد و وقت آزاد دارد، با سالمندتان همراه شود ، تور مخصوص سالمند از ویژگی ها و امکانات متفاوتی نسبت به تورهای معمولی برخوردار است که شما با خیال راحت می توانید پدران و مادران خود را به گردش و تفریح و دیدن جاذبه های دنیای پیرامون بفرستید . این امکانات که با تورهای معمولی متفاوت هستند شامل موارد ذیل می شوند :

 • وجود وسایل نقلیه مناسب با وسایل همراه سالمند مانند واکر و ویلچر
 • صندلی های ویژه برای استراحت سالمند در مسیر طولانی
 • عدم وجود کلاس آموزشی به دلیل وجود سن بالای سالمندان
 • برنامه های تفریحی و درمانی
 • استفاده از دست بند های ردیاب
 • استفاده از خط هوایی کلاس یک در صورت تایید پزشک تور
 • تعداد محدود سالمندان در هر تور برای کنترل و رسیدگی بهتر
 • زمان هر تور نسبت به تور های معمولی کوتاه تر بوده تا از خستگی سالمند جلوگیری شود
 • درجه کیفی تور در بهترین حالت می باشد و از بهترین هتل ها بهره مند می شوند
 

ما در هر ماه یک تور ایرانی و یک تور خارجی را برای شما طراحی و اجرا می کنیم که حداقل ظرفیت برای برگزاری این تور ۱۰ نفر می باشد و در صورت عدم رسیدن به حد نفرات در لیست رزرو می مانید تا سایر سالمندان عزیز نیز همراه ما باشند . در صورتی که سالمندان با همراه خود به سفر بیایند برای همراهان آنها تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود .

شما می توانید با تیم آی طب تماس گرفته و از لوازم تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای سفر خیال راحت باشید . شما می توانید برای  خرید دستمال روی توالت فرنگی را تلفنی تماس بگیرید. زیرا هرگونه لوازم مورد نیاز در صورت عدم وجود ارائه می گردد و پشتیبانان تیم ما به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما هستند و اطلاعات تکمیلی هر تور را در اختیار شما قرار می دهند . ماسک صورت در رنگبندی و تنوع بالا و قیمت های مناسب به فروش میرسد. امیدواریم در هر سفر لذت کافی را ببرید و دنیا را با تجربه فراوانتان ارزیابی کنید .

دوران سالمندی بهترین زمان برای تفریح و تماشای اقسا نقاط ایران و جهان