توالت همراه گوناگون مدل پلاستیکی مخصوص آقایان و مخصوص خانمها

توالت همراه مخصوص آقایان خانمها

کد محصول x3001

تومان 75.000

راهنما 09129474073

قیمت 75.000

تومان 75.000

برخی افراد به دلیل مواجه با تکرر ادرار یا حتی عدم توان استفاده از توالت های خانگی ، به خرید توالت همراه یا همان لوله ی ادرار روی می آورند . این توالت ها معمولا به سادگی مورد استفاده قرار میگیرند و در دو نوع مختلف آقایان و بانوان طراحی و تولید میشوند چرا که به نسبت اقتضای جسمانی هر یک هنگام ادرار کردن باید از پاشش و ترشح به اطراف جلوگیری شود که این مهم توسط طراحان مقتدر و خوش سلیقه ایرانی میسر شده است .

مدل های توالت همراه مخصوص بانوان با طراحی خاصی که در بالای محفظه پلاستیکی به صورت حلالی شکل قرار داده شده است موجب حفاظت از ترشحات نموده و تمامی آن به داخل قوطی هدایت میشود .  کپسول اکسیژن موجود است. قیمت صندلی توالت فرنگی را از کارشناسان فروش ما بپرسید. مدل مخصوص آقایان با دهنه ی ساده بزرگ موجب شده تا بتوانند به سادگی مواد زائد خود را دفع کنند .لازم به ذکر است که این محصول تنها برای ادرار کاربرد دارد و برای اجابت مزاج محصول دیگری موجود است که به آن لگن خاک اندازی گفته میشود .

 

توالت های همراه پزشکی برای مصارف خانگی و غیره امکان ارسال به سراسر ایران با قیمتی رقابتی

  •  توالت همراه سفید قوطی پلاستیکی مردانه معروف به لوله ادرار
  • توالت زنانه همراه مدل استیل ضد زنگ
  • سرویس دستشویی مخصوص ادرار همراه مناسب خانم ها
  • لگن خاک اندازی سفید پلاستیکی درب دار برای اجابت مزاج
  •  لگن خاک اندازی استیل براق مخصوص مدفوع
  • لگن مخصوص ادرار
  • دستگاه توالت همراه دو کاره با نازل مخصوص بدن بانوان
   

برخی تولیدکنندگان دیگر ، محصول ترکیبی طراحی و روانه بازار نموده اند که هم توالت همراه مخصوص آقایان و هم مخصوص بانوان در یک محصول وجود دارد و هر یک میتوانند از آن در دیوار راهرو بهره مند شوند و حتی قسمتی برای مخفظه آب به صورت اسپری طراحی کرده اند که بتوانند پس از تخلیه مثانه به پاکیزگی و جلوگیری از عفونت در ناحیه تناسلی بپردازند و این نیز از محصولات جدید بشمار می آید .

شما برای سفارش محصول جاذب عرق یا  عرق گیر بدن زنانه، دستگاه لیزر تاتو ، دستگاه فشار خون ایرانی و خارجی و صندلی توالت همراه یا توالت همراه پلاستیکی با محفظه آب و حتی لگن خاک اندازی برای تخلیه روده میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و آدرس خود را بدهید تا به سرعت در کمتر از دو ساعت در تهران و حدود یک روز کاری در شهرستان محصول به شما تحویل شود . ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستیم و سعی بر این داریم که با خوش رویی شیرینی دیابتی این مهم را انجام دهیم .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد