توالت متحرک مناسب منزل ادارات و مسافرت

توالت متحرک منزل ادارات مسافرت

کد محصول x3018

تومان 130.000

راهنما 09129474073

قیمت 130.000

تومان 130.000

یکی دیگر از نیاز های بشر مدرن ایجاد فضایی امن و پوشیده از چشم دیگران برای اجابت مزاج است و این مهم در سلامتی افراد تاثیر مستقیم میگذارد . ما با داشتن میکروارگانیسم هایی در روده ، سیستم گوارشمان به درستی فعالیت میکند و سایر چرخه های سلامتی بدن نیز به مشکل نمیخورند اما به محض اینکه پروبیوتیک ها کمتر از باکتری های مضر باشند ، مشکلات گوارشی و سایر مشکلات سلامتی به صورت چرخه ای آغاز میشود .

پس اجابت مزاج از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که در این زمینه پزشکان نظرات و توصیه های بسیاری دارند ، برخی میگویند حتما دو یا سه بار در هر روز باید به تخلیه روده بپردازیم و اگر کمتر از این مقدار است بهتر است با مواد غذایی مناسب این تعادل را برقرار سازیم ، برخی دیگر از پزشکان معتقدند که روزی یک مرتبه هم اگر مدفوع خارج شود کافیست و بیشتر باشد چه بهتر و برخی پزشکان نظرشان در هفته حداقل سه مرتبه است .

 

توالت متحرک در تهران حدود دوساعت و در شهرستان حدود یک روز کاری به دستتان میرسد . لطفا تماس بگیرید

  • مدل توالت مخزن دار متحرک
  • توالت متحرک قیف دار برای هدایت به چاه و عدم ترشح
  • توالت های متحرک تا شونده با قابلیت حمل آسان به دلیل وزن سبک
  • توالت در جهت متحرک بودن برای سلامت کاربران و حتی سرویس بهداشتی های کوچک
   

در هر صورت میتوانیم نتیجه بگیریم که تخلیه روده ها چقدر مهم است و باید فضایی را برای این مهم ایجاد کنیم که جسمان در فشار و درد نباشد و با آرامش خاطر به این مهم بپردازد . برای این منظور برخی در منزل و محل کارشان فقط توالت زمینی یا همان توالت ایرانی دارند و به دلیل پا درد ، زانو درد و کمر درد احساس خوبی در حین اجابت مزاج ندارند و مجبور به ترک این کار در چند ثانیه ابتدایی میکنند و به مرور بدن در خارج کردن مدفوع و مواد زائد دچار مشکل میشود .

پس نتیجه میگیرم که هرچقدر احساس ناخوشایند و نامناسب را از خودمان دور کنیم در زمان اجابت مزاج راحت تر خواهیم بود. برخی نیز رایحه ناخوشایند سرویس بهداشتی اذیتشان میکند که برخی پیشنهاد میدهند از عود در توالت استفاده شود . برخی عود ها هم رایحه خوشی دارند و هم میکروب زدا هستند . در هر صورت انواع توالت متحرک نیز موجود میباشد .

 

برای تهیه لوازم طبی، قیف تخلیه توالت، دریافت کوکتل مزوتراپی اورجینال و توضیحات کامل درمورد توالت های متحرک در مدل های مختلف فقط کافیست به شبکه اجتماعی شماره ما پیام دهید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید، فواید موسیقی درمانی چیست، قیمت و کاربردهای دستگاه کرایولیپولیز را کارشناسان آی طب از تجربیاتشان در این زمینه که روزانه با بسیاری از مشتریان سر و کار دارند میگویند و بهترین انتخاب را خواهید داشت . کارشناسان این مجموعه با رویی خوش و دلی مهربان منتظر پاسخگویی به شما عزیزان هستند . محصولات در کمترین زمان ممکن در هر جای ایران باشید به دستتان خواهد رسید .