توالت قابل حمل با امکان گذاشتن روی سرویس ایرانی مدل شابلن

توالت قابل حمل فرنگی سیار مخزن دار دستشویی فرنگی سیار

کد محصول x2969

تومان 240.000

راهنما 09129474073

قیمت 240.000

تومان 240.000

یکی از مدل های توالت های فرنگی، مدل سیار می باشد . مشتریان محترمی که میخواهند توالت ایرانی خود را تبدیل به توالت قابل حمل که گفته میشود که قابل حمل بوده و هر کسی از اعضای خانواده بتواند در صورت نیاز آن را جابجا کند و روی توالت زمینی قرار داده و استفاده نماید .

 

 توالت قابل حمل به چند گروه تقسیم میشوند ، برخی مدل ها پلاستیکی دورپوشیده سفید هستند ، برخی دیگر دارای بدنه آهنی ، یکسری مدل هایی وجود دارند که از جنس آلمینیومی هستند و یک سری دیگر مدل های مخزن دار و تاشو که هر یک برای موقعیت های مختلفی قابلیت استفاده را دارند . ما به این نکته توجه میکنیم که میتوانیم هر یک را بنا به نیاز شما به صورت مجزا برایتان توضیح داده و ارسال کنیم .

مدل های پلاستیکی خودشان به سه دسته تقسیم میشوند ، برخی از جنس پلاستیک ساده هستند که مقاومت کمتری دارند و اگر وزن بیشتر از ۹۰ کیلوگرم روی آنها بشیند مطمئنا فرم آن تغییر کرده یا به کلی میشکنند ، مدل های دیگری وجود دارد که از پلاستیک پیشرفته و مستحکم استفاده شده و تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم را تحمل میکنند و استقامت بیشتری دارند . در صورتی که وزن بالاتری دارید و از مدل های دورپوشیده خوشتان می آید میتوانید جنس ABS و یا فایبرگلاس را سفارش دهید که هر یک تا ۱۵۰ کیلوگرم تحمل وزن دارند و جنسی شبیه بدنه یخچال و فریزر دارند .

 

یکی دیگر از ویژگی های آی طب پاسخگویی تلفنی و ثبت سفارش است

  • توالت قابل حمل دورپوشیده سفید که سنگ توالت ایرانی را کاملا میپوشاند
  • مدل های تاشو آهنی ، آلمینیومی و پلاستیکی
  • توالت دستشویی فرنگی سیار قابل حمل مدل مخزن دار صحرایی
  • توالت پرتابل مسافرتی کوچک و تاشو برزنتی
  • مدل های سرویس فرنگی سیار با بیده ( خودشور )
 

برای استفاده از توالت دستشویی فرنگی سیار های پلاستیکی باید به یک نکته دقت کنیم و آن این است که در هنگام نشستن روی آن بهتر است آرام و تدریجی بنشینیم و با ضربه روی آن نشینیم . چرا که برخی افراد به دلیل وزن زیاد یا زانو درد نمیتوانند خودشان را کنترل کنند و وزن خود را روی صندلی محکم پرتاب میکنند و این باعث میشود که دو یا سه برابر وزن شخص به صندلی نیرو وارد شود و موجب شکستن یا دفرمه شدن آن شود .

برای پیشگیری از خراب شدن توالت های دورپوشیده سفید که کاملا سیار نیز میباشند و نیاز به پیچ شدن ندارند ، بهتر است از دستگیره های کمکی دیواری نیز استفاده کنید . این دستگیره ها که در انبار موجود هستند با جنس استیل ، سفید الکترواستاتیک و حتی مسی تولید میشوند که امکان قرار گیری کنار توالت ، روی دیوار را دارا هستند . موقع برخواستن و نشستن روی صندلی توالت سیار میتوانید از آنها استفاده کنید و به آرامی بنشینید تا آسیب وارد نشود .

یکی از متفاوت ترین صندلی های سیار مدل های مخزن دار می باشد که میتواندبه سادگی در کنار تخت بیمار و یا حتی در مسافرت مورد استفاده قرار گیرد ، مثلا اینکه برخی به صحرانوردی یا کویر نوردی میروند و نیاز به توالت صحرایی دارند ، برخی دیگر نیاز به توالت پرتابل با مخزن بزرگ دارند که هر یک میتواند به سادگی در فضایی صحیح مورد استفاده قرار گیرند .

 

برای دریافت راهنمایی بیشتر تنها کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست کنید تا محصول مورد نظر را در محل دریافت کنید ، کارشناسان خبره آی طب گوش به زنگ تلفن های شما عزیزان هستند و با رویی خوش و حوصله فراوان شما را راهنمایی میکنند . ما تمامی محصولات را با قیمتی رقابتی . مناسب نسبت به سایر همکاران به شما عزیزان ارائه میکنیم .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد