توالت مخزن دار همراه تانکر آب ایرانی خارجی مسافرت کوه صحرا

توالت مخزن دار پرتابل مخزندار تانکر آب

کد محصول x1083

تومان 790.000

راهنما 09129474073

قیمت 790.000

تومان 790.000

 

به صورت اجمالی انواع توالت صحرایی یا توالت فرنگی پرتابل مخزن دار برای صحرا نوردی ، کویر نوردی ، هواپیما ، کشتی ، قایق و حتی اتومبیل و اتوبوس قابل استفاده است و شما میتوانید آن را در کنار تخت خود در منزل نیز استفاده کنید و مخزن آن را تخلیه نمایید . مدل هایی وجود دارد که قابلیت تنظیم کردن ارتفاع را دارند و حتی مدل های گوناگون مکعبی شکل که هم از نظر امکانات تفاوت هایی دارند و هم از نظر ظاهری که دارای تانکر آب نیز هستند .

توالت فرنگی پرتابل مخزن دار انواع گوناگونی دارند که اکثرا از کشور های دیگر مانند آلمان و چین وارد کشور ما می شوند و به ندرت مدل های ایرانی را در بازار مشاهده می کنیم . در این میان می توانید عکس های انواع صندلی توالت های مخزن دار را در این صفحه از طریق سایت مشاهده نموده و برای سهولت در انتخاب کالای مورد نیازتان تنها کافیست با شماره تلفن راهنمائی سایت تماس گرفته و درخواست خود را اعلام کنید و یا مشاوره درمورد انتخاب خود به رایگان بگیرید.

 

انواع توالت فرنگی مخرن دار ایرانی و خارجی راهنمای خرید و قیمت

  • مدل های صندلی مانند با امکان تغییر ارتفاع
  • انواع مدل های مکعبی همراه تانکر آب

از خصوصیات این نوع توالت ها می توان به استفاده آن در محیط هایی که سرویس بهداشتی وجود ندارد مانند صحرا و کویر  ، حتی برای کشتی ، قایق و اتوبوس از آن استفاده کرد . بسیاری از خانواده ها برای بیمارانشان یک صندلی توالت مخزن دار تهیه می کنند که در کنار تختشان بگذارند و پس از استفاده آن را تخلیه می کنند . لازم به ذکر است که در پاراگراف بعد از امکانات این محصولات بیشتر توضیح می دهیم .

 

ویژگی های توالت مخزندار ایرانی و خارجی راهنمای قیمت و خرید

  • دارای مخزن نگهدارنده فضولات
  • درب محکم برای حمل مخزن و جلوگیری از پخش شدن رایحه نا مطبوع
  • مدل های ارتفاع قابل تنظیم
  • سبک های مبله دسته دار با پشتی حالت صندلی
  • انواع ویلچری و چرخدار
  • امکان داشتن تانکر آب برای صحرا نوردی و یا کویر نوردی
  • وزن بسیار کم

خرید اینترنتی  کیسه آب سرد و گرم و  دستگاه میکرودرم از طریق سفارش تلفنی در این وب سایت میسر می شود و در صورتی که نیاز به پرداخت در محل داشتید با اطلاع به کارشناسان توسط ارتباط تلفنی می توانید محصولاتان نظیر سرویس فرنگی توکار را ابتدا در محل تحویل گرفته و سپس هزینه آن را پرداخت کنید . شایان ذکر است که در هنگام سفارش اطلاع داشته باشید در تهران حدود 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 12 ساعت محصول به دستتان خواهد رسید .

در فیلد جستجوی بالای سایت بنویسید پرتابل و کلید اینتر را بزنید !صندلی توالت مبله مخزن جدا شونده تنظیم ارتفاع

کد-محصول x872

تومان 600.000

صندلی مبله توالت فرنگی مدل اکسر قیمت مناسب:جنس رویه صندلی نرم وطرح شیک، جنس زیر آن استیل محکم - مخزن جدا شونده - قابل تنظیم ارتفاع -کاربری به عنوان صندلی حمام یا صندلی توالت بر روی توالتهای ایرانی کاربرد دارد .. ..   صندلی مبله توالت مدل اکسر از مدل های ویژه مشتریان خاص با بالاترین کیفیت موجود در بازار ...ادامه مطلب

است که همانندی ندارد . این مدل خارجی دارای قابلیت تغییر ارتفاع برای استفاده افراد کوتاه قد و یا همسطحی با تخت می باشد . جنس نشیمن صندلی توالت مبله آن خیلی نرم است و همچنین دسته ها و پشتی آن فضای نرم و جا دارای را در اخیار شما می گذارد. دارای مخزن جداشونده نیز می باشد و از جنس استیل مقاوم در براببر وزن های حدود ۱۳۰ کیلو نیز است . همانند این محصول را نمیتوانید در بازار بیابید چرا که این محصول تولید یکی از برترین کمپانی های خارجی به نام کمودو چیر اکسر می باشد . از این محصول می توان قابلیت های خاص و منحصر به فردی را بیرون آورد . اینکه چقدر برایتان اهمیت داشته باشد که از صندلی توالت فرنگی با شرایط ویژه بهره مند شوید می تواند ارزنده باشد . شاید یه همین دلایل است که هزینه این صندلی مبله توالت اکسر با قابلیت تغییر ارتفاع حدودا ۳ یا ۴ برابر صندلی های مبله توالت فرنگی در بازار است . این محصول دارای قسمت نشستن بسیار نرم می باشد و همچنین پشتی های بسیار نرم و راحت دارد که از نظر ابعاد نیز بسیار بزرگ و جادار می باشد . همان جنس نرمی که برای نشیمنگاه و تکیه گاه این صندلی استفاده شده نیز برای دسته های آن تعبیه شده است . علاوه بر این جنس نرم در زیر آن و همچنین پایه های آن از جنس استیل بسیار قوی و محکم بهره می برد که باعث می شود وزن های بسیار بالا تا حدود ۱۳۰ کیلوگرم را نیز پوشش دهد . با ما باشید تا ادامه شرح این محصول بی نطیر را مطلع شوید . حتی برای شستشوی راحت تر قسمتی از جلوی نشیمنگاه را تحت پوشش رویه نرم نبرده اند تا این شستشوی این محصول به راحتی امکان پذیر شود و دست متصدی راحت به داخل برود . صندلی مبله توالت اکسر دارای قابلیت مخزن جداشونده است که در صورت نبد دستشویی می توان از همان مخزن استفاده نمود و سپس آن را در جایی خالی کرد . دستگاه روکش توالت فرنگی را با قیمت مناسب از ما خریداری کنید. این توالت صندلی دار این امکان را برای افرادی که به مسافرت می روند و ممکن است هرجایی سرویس بهداشتی نباشد بسیار مناسب است .    صندلی مبله توالت مدل اکسر را از ارتفاع چهل سانتی متری تا ۵۵ سانتی می توانید استفاده نمایید که این اندازه به مقدار دلخواه قابل تغییر است . یکی از فواید صندلی توالت و متمایز بودن آن با سایر صندلی ها، قابلیت تغییر ارتفاع  این محصول است که می توانید برای افراد کم توان که می خواهند بر روی صندلی بنشینند، ارتفاع آن را با ارتفاع تخت خود یکسان سازید تا به راحتی بتوانید از صندلی توالت و مخزن آن استفاده نمایند . حتی در صورت عدم نیاز به مخزن ،می توانید مخزن این محصول پارچه ماسک بیمارستانی را جدا کنید و از حفره وسط نشیمنگاه بر روی توالت های ایرانی یا فرنگی آن استفاده کنید. لازم به ذکر است حتی به دلیل نرم بودن و راحت بودن آن به عنوان صندلی حمام نیز کاربرد دارد . پس از تماس با شماره راهنمای سایت آی طب درخواست ارسال سریع این محصول به سراسر ایران را بدهید .