توالت صندلی دار با امکان قرار گیری روی سرویس بهداشتی

توالت صندلی دار سرویس بهداشتی

کد محصول x2974

تومان 290.000

راهنما 09129474073

قیمت 290.000

تومان 290.000

بسیاری از مردم به توالت هایی شبیه صندلی و حتی مدل های مبله که دسته و پشتی داشته باشد نیاز دارند . این نوع توالت ها از توالت فرنگی های ثابت سرامیکی نیز راحت تر هستند و در دو نوع چرخدار و بدون چرخ دسته بندی شده اند . مدل های بدون چرخ تنوع بیشتری دارند و از جنس بدنه پلاستیکی تا فلزی ، مخزن دار و بدون مخزن وجود دارند و مدل توالت های چرخدار به دو تولید ایران و خارج تقسیم شده که هر یک مزایای مخصوص خود را دارند .

توالت صندلی به دلیل عدم فشار به کمر و زانوها مورد رضایت بسیاری از افراد می باشد و  باعث احساس راحتی در هنگام اجابت مزاج میشود ، میتوان عکس بسیاری از مدل های توالت ها را برای مشتریان ارسال نمود تا انتخابی دقیق داشته باشند ، البته به دلیل تنوع زیاد در بازار بهتر است شرایط خود را برای کارشناسان ما بگویید تا یکی دو مدلی که بیشتر به شرایط شما سازگاری دارد را پیشنهاد بدهند و شما را از سردرگمی در میان اینهمه محصولات بازار نجات دهند .

 

توالت صندلی دار را با تناسب شرایط و وزن شما ارسال میکنیم

  • برای سفارش مدل توالت صندلی پلاستیکی تماس بگیرید لطفا .
  • مدل های صندلی توالت آهنی ، گالوانیزه یا آلمینیومی هم موجود
  • توالت صندلی دار پلاستیکی محکم قابل حمل
  • انواع توالت صندلی چرخدار مخزن دار مناسب حمام و کنار تخت بیمار
  • برخی مدل های توالت صندلی شامل امکان تنظیم ارتفاع دار است
  • دارای ارتفاع استاندارد ۴۰ سانتی متر
 

تمام فعالیت های ما در راستای حفظ سلامتی مشتریان و هموطنان عزیزمان می باشد ، حتی برخی از هم میهنان عزیزمان در جای جای ایران پهناور برای سفارش محصولات دیگر نیز از ما درخواست میکنند و برایشان از انبارهای مختلفی که در صنوف مختلف سراغ داریم ، بهترین کالا با قیمتی مناسب را ارسال میکنیم . تخصص اصلی ما تجهیزات پزشکی ، زیبایی و ورزشی است اما با سایر صنف های دیگر نیز آشنایی خوبی داریم .

شما میتوانید با شماره گیری تلفن راهنما از امکانات و محصولات توالت صندلی بهره مند شوید و سوالات بیشتری را پاسخ بگیرید ، سپس آدرس خود را بدهید تا برای شما ارسال گردد ، امید داریم که بتوانیم رضایت شما دوستان را مانند همیشه برآورده کنیم . این مجموعه تمامی محصولات نظیر قیف تخلیه توالت را در محل به شما تحویل داده و در حدود 3 ساعت در تهران و حدود ۲ روز کاری در شهرستان ها محصول به دستتان خواهد رسید .