توالت دیواری فرنگی جمع شو روی سرویس ایرانی مدل شاهراه

توالت دیواری فرنگی سرویس ایرانی

کد محصول x2966

تومان 470.000

راهنما 09129474073

قیمت 470.000

تومان 470.000

توالت های دیواری یکی از محصولاتی است که یکی نیاز های خیلی خاص مردم را مرتفع میسازد ، چند سالی است که طراحان و مهندسین پزشکی ایرانی مشغول ابداع روی سرویس ایرانی های بهداشتی مختلف برای استفاده عموم مردم ایران هستند ، چرا که به دلیل داشتن توالت عمومی که به صورت زمینی و متفاوت با تمام دنیا است ، لذا سعی بر این است که این شیوه تخلیه مزاج برای افراد و سلامتیشان بهبود یابد .

البته همیشه توالت ایرانی برای همه مشکل ساز نیست و برخی که دچار بیماری یا درد های مفصل یا کمر هستند به توالت دیواری فرنگی بصورت ضروری نیازمند میشوند . حتی برخی توالت فرنگی در منزل دارند اما برای اینکه تعداد افراد خانوار بیشتر از سه نفر می باشد و ممکن است در یک لحظه دو نفر به توالت فرنگی نیاز پیدا کنند ، لذا از توالت دیواری بهره میگیرند .

 
  • همکاران آی طب گوش به زنگ نشسته اند تا پاسخگوی سوالات مختلف شما باشند .

  1. مدل توالت دیواری فرنگی دیواری آسانا
  2. برند رسا یکی از پر توان ترین توالت های دیواری
  3. کد محصول شاهراه مناسب توالت های دیواری بدون سقف
  4. امکان ارسال به سراسر ایران عزیزمان در همه روزها وجود دارد
 

این نوع سرویس فرنگی ها به دلیل قابلیت جمع شوندگی یا همان تا شدن برای توالت های دیواری کم جا و کوچک بسیار کاربردی هستند ، برخی از مدل ها تا ۲۰۰ کیلوگرم وزن را تحمل میکنند که البته از ظاهر ظریف و زیبایی برخوردار نیستند و مدل هایی تحمل وزن تا ۱۵۰ کیلوگرم را دارا هستند و خوبی آن ظاهری شیک و شکیل برای روی سرویس ایرانی بهداشتی های لوکس مورد استقبال مردم قرار گرفتند .

ما در این قسمت از سایت تمام تلاشمان را میکنیم تا بتوانیم انتخاب شما را نسبت به کاربردی که لازم دارید آسان سازیم ، مثلا اینکه اگر قیف تاشو استفاده کنید برای این نوع توالت ها بهتر است یا قیف محکم پلاستیکی ؟ خب این انتخاب به سلیقه و شرایط و موقعیت شما بستگی دارد .. اینکه چند نفر از توالت دیواری در منزل یا محل کار شما میخواهند استفاده کنند ؟

 

بالاترین سن و کمترین سن کسانی که از این سرویس بهداشتی بهره مند میشوند چه مقدار است ؟ چند بار در روز به صورت میانگین از این توالت استفاده میگردد ؟ وزن افراد از کمترین تا بیشترین چقدر می باشد ؟ آیا از بیماری یا درد خاصی رنج میبرند ؟ فیلتر آلودگی هوا به فروش میرسد. تمام اینها موجب میشود محصولی که به شما پیشنهاد میکنیم متفاوت باشد که میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست راهنمایی برای خرید  تشک مواج سنسوری کنید .