توالت تاشو مناسب برای فضاهای کوچک در آپارتمان مدل متنوع

توالت تاشو فضای کوچک تحمل وزن بالا

کد محصول x2956

تومان 200.000

راهنما 09129474073

قیمت 200.000

تومان 200.000

یکی از سوالاتی که به کرات از ما پرسیده میشود توضیح و ذکر تفاوت در مورد توالت های تاشو میباشد که با تماس تلفنی میتوانید اطلاعات کامل تری از ما کسب کنید . در این مطلب امکان ارائه آن ها را برای شما مشتری محترم فراهم آورده ایم . در صورتی که سرویس بهداشتی کوچکی دارید و یا برای مسافرت توالت تاشو میخواهید که به صورت صندلی یا همان فرنگی باشد محصولات بسیار متنوعی برای شما وجود دارد که نسبت به نیاز و سلیقه میتوانید انتخاب نمایید .

توجه داشته باشید که کاربردی بودن محصولات بسیار حائز اهمیت است ،بنابراین تمام تلاش ما آن است که با دانستن نیاز شما بهترین پیشنهاد را به شما بدهیم . توالت های تاشو از جنس های مختلفی برخوردار هستند ، آهنی ، آلومینیومی که بسیار سبک وزن و محکم تر هستند ، پلاستیکی و در تنوع مختلف از جمله مدل های مخزن دار ، پشتی دار و مبله ، بدون پشتی و دسته کناری ، مسافرتی و حتی قابل تنظیم ارتفاع که هر یک برای موقعیت های مختلفی قابل استفاده هستند .

 

ما در تلاشیم که بتوانیم بهترین نوع کالا را نسبت به نیازتان در اختیارتان قرار دهیم

  • توالت تاشو آهنی با تحمل وزن ۱۱۰ کیلوگرم
  • توالت تاشو آلومینیومی مبله با قابلیت تحمل سنگین وزن بالا تا ۱۵۰ کیلوگرم
  • مدل توالت تاشو پلاستیکی رنگی بسیار زیبا با تخمل وزن ۹۵ کیلوگرم
  • سرویس فرنگی سیار تاشو آلومینیومی مخزن دار با قابلیت تنظیم ارتفاع قابلیت تحمل سنگین وزن ۱۵۰ کیلویی
  • توالت فرنگی تاشو مسافرتی کوچک از جنس آهن و برزنت تحمل وزن تا ۱۰۰ کیلو
  • مدل توالت دیواری تاشو با قابلیت تحمل سنگین وزن بالا تا ۱۵۰ کیلوگرم و قیف تاشو
 

یکی از نیاز های مهم برای ساختمان هایی که از توالت تاشو کوچک استفاده میکنند و توالت آنها مدل زمینی یا همان ایرانی هستند ، توالت های تاشو که بتواند به صورت فرنگی استفاده شود میباشد . این محصول برای خانم های باردار ، کسانی که مشکل کمر یا زانو دارند بسیار ضروریست و میتواند از بروز بیماری های جانبی جلوگیری نماید . حال پرسش متداول ایت است که از میان این مدل ها کدام را انتخاب کنیم ؟

نسبت به وزن شخص مورد نظر انتخاب شما میتواند تغییر کند . برخی مشکل کوچک بودن سرویس بهداشتی ندارند اما برای پدر و مادرشان که برخی مواقع به خانه آنها می آیند میخواهند لذا در زمان هایی که میهمانشان میرود قطعا دیگر نیاز به آن توالت ندارند و آن را جمع میکنند . برای همین تاشو اهمیت پیدا میکند . برخی دیگر نیز برای کنار تخت بیمار میخواهند که پس از استفاده از مخزن ، آن را تخلیه نموده و تا کنند که جلوی دست و پا نماند .

 

شما میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنمای سایت تماس بگیرید و درخواست کنید تا نسبت به وزن افرادی که میخواهند از این توالت ها استفاده کنند و همینطور شرایط شما یکی از محصولات را معرفی نموده و آدرس خود را بدهید تا محصول به سادگی در کمترین زمان ممکن در محل به شما تحویل داده شود . در تهران کمتر از سه ساعت و در شهرستان کمتر از دو روز کاری محصول در اختیار شماست .