تعمیرات دستگاه فشار خون دیجیتال و غیره نکات فنی

تعمیرات دستگاه فشار خون دیجیتال

راهنما 09129474073

یکی از دغدغه هایی که افراد برای سلامتی خود باید داشته باشند ، داشتن فشارخون مناسب است که بیشتر بیماران قلبی و عروقی با این معضل روبرو هستند که ممکن است فشارخون بالا یا پایین تری نسبت به نرمال داشته باشند و خطرات جدی آنان را تهدید میکند که اگر بخواهد وقت و بی وقت دستگاه فشار خون خراب بشود و کار نکند ، میتواند این تهدید تا مرز جان آدمی واقع شود .

لذا ما در این مجموعه با بهره گیری از برترین متخصصان علم الکترونیک پزشکی ، توانسته ایم اکثر دستگاه های برقی و الکترونیکی پزشکی نظیر عصا پیاده روی را به راحتی تعمیر نماییم ، از جمله دستگاه های بخور ، ساکشن ، نبولایزر ، تست قند خون و غیره که از مهمترین آن دستگاه سنجش فشارخون می باشد ، البته لازم به ذکر است که برخی نکات وجود دارند که توجه به آن ها میتواند از خرابی دستگاه های فشار سنج اتوماتیک شما جلوگیری کند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

تعمیرات دستگاه فشار خون دیجیتال و فشارسنج های عقربه ای که به صورت دستی عمل میکند و حتما باید شخص دیگری حضور داشته باشد تا بتواند فشار فرد را بگیرد ، معمولا به این سادگی ها خراب نمی شود و بیشتر به دلیل استفاده چندین سال طولانی و پوسیدگی شلنگ یا تلمبه و حتی کاف بازو ، مدرسه شاهپور باید یکی از قطعات یا همه آنها را تعویض نمود اما جالب است بدانید که بیشتر مشکلات برای دستگاه های فشار خون تمام اتوماتیک به وجود می آید زیرا سیستم الکترونیکی آن ها در معرض ایجاد برخی مشکلات قرار دارد .

یکی از مهمترین مشکلاتی که این نوع دستگاه ها بوجود می آورند ، این است که با اشتباه استفاده کردن آداپتور دستگاه دیگر برای این تعمیر دستگاه فشارسنج ، یکی از مهمترین قطعات روی برد دستگاه میسوزد ، پس حتما به این نکته توجه داشته باشید که تحت هیچ شرایطی از آداپتور دیگری استفاده نکنید.، یکی دیگر از مشکلات این است که با آداپتور خود دستگاه که استفاده میکنیم ممکن است برق نوسان داشته باشد و برد را آسیب زده باشد ،  قیمت روکش توالت فرنگی گرفته تا صندلی مسافرتی توالت را از ما بپرسید .

پس اگر امکان استفاده از دستگاه محافظ برق دارید بهتر است تا در صورت داشتن نوسانات ریز و درشت بتواند آن را کنترل نماید تا به دستگاه حساس فشارخون آسیب نزند . لذا این مورد نوسان برخی مواقع به دلیل عدم توجه ما به صورت دستی توسط دست ما بوجود می آید . چطور ؟ در هنگام اتصال دستگاه به برق به دلیل لق زدن دو شاخه چند بار قطع و وصل شده و حتی موجب جرقه های ریز در پریز برق میشود که این خود موجب آسیب به دستگاه میشود .

 

دقت کنید برای جلوگیری از این مشکل حتما اول فیش آداپتور را از دستگاه جدا کنید و بعد به برق بزنید و دوباره فیش را متصل کنید که اگر جرقه ای زد به دستگاه آسیب نرساند . یعنی از محکم شدن دو شاخه و تکان نخوردن آن مطمئن شوید و سپس فیش را به تعمیر دستگاه فشارسنج متصل سازید . برای ثبت سفارش یا تحویل دستگاه فشارخون جهت تعمیرات دستگاه فشار خون دیجیتال و خرید کیت تست کرونا فقط کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد