تشک مواج ایرانی ضد زخم بستر سنسوری بالشتی تخم مرغی طبی درمانی

تشک مواج ایرانی تشک زخم بستر خانگی تخم مرغی سنسوری سلولی

کد محصول x1441

تومان 800.000

راهنما 09129474073

قیمت 800.000

تومان 800.000

 

دستگاه تشک مواج ایرانی و آلمانی ضد زخم بستر برای رفع و یا پیشگیری از زخم بستر با تغییر فشار و انتقال وزن افراد بدون تحرک از نقطه ای از بدنشان به خصوص گرانیگاه و نشیمن گاه افراد به نقاط دیگر بدن باعث حفظ تندرستی و سلامت ستون فقرات و عضلات می شوند . برند های آلپ اکس ALP X ، بیورر Burrer ، رزمکس RossMax ، زیگلاس مد Zyklusmed ، ایزی لایف EasyLife ، امسیگ آلمان EmsiG و غیره همه از تولید کنندگان برتر تشک های مواج هستند که از حدود قیمت 140 هزار مدل های تخم مرغی ساده تا مدل های حدود 700 هزار تومان که به نام سلولی معروف هستند ، در بازار کشور ایران توزیع شده است. البته تشک مواج در مدل های چند میلیونی تا بالای 5 میلیون تومان نیز در برخی فروشگاه های مرکز شهر وجود دارند که به تشک های مواج سنسوری معروف هستند و از تکنولوژی هوشمند در جهت صحت و سلامت بیمار و فعالیت دستگاه گزارش ارائه می نمایند که سایت ای طب نیز همه انواع تشک مواج را خدمت بیماران و افراد دارای تشک زخم بستر خانگی یا در معرض ان ارائه می کند. این محصولات با پست ویژه ارزان برایتان در سراسر ایران ارسال می گردد .

تشک های مواج از قیمت های پایین تا مدل های بسیار گران در بازار دیده می شود . ما در این مطلب به توضیح دلایل تفاوت قیمت بسیار زیاد آنها می پردازیم و توضیح می دهیم برند های مختلف از لحاظ کیفی در چه درجه و رتبه بندی قرار گرفته اند . در صورتی که فرصت مطالعه این مقاله را ندارید ، پیشنهاد می کنیم به سادگی با شماره تلفن راهنمای در سایت تماس گرفته و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان ، درخواست ارسال محصول به سراسر ایران را بفرمایید .

 

انواع تشک مدل مواج و تشک زخم بستر خانگی ایرانی و خارجی راهنمای قیمت

  • تشک مواج مدل تخم مرغی
  • انواع مدل های سلولی
  • سری های پیشرفته سنسوری
  • مدل های بالشتی
 

بیمارانی که بدون تحرک هستند و یا مدتی باید استراحت مطلق داشته باشند ، قطعا در اثر تکان نخوردن و فشار آمدن به سطح بدن به صورت یکسان ، بیماری جدیدی به نام زخم در بستر گریبان گیرشان می گردد که برای پیشگیری و درمان این معضل تجویز پزشکان و متخصصان مخصوصا حوزه فیزیوتراپی استفاده از تشک های مواج است که در ادامه انواع آن را برایتان توضیح می دهیم .

این نوع تشک ها وسیله کمک راه رفتن بیماران که توسط یک پمپ باد می شوند و با برق کار می کنند به تغییر مرکز ثقل فشار بر روی سطح بدن کمک می نمایند که همین امر موجب می شود بیمار خوابیده در بستر به بیماری زخم بستر مبتلا نشود و در صورت بهبودی زودتر بهبود پیدا کند . به زبان ساده در مدل های تخم مرغی یکی در میان بالشتک های باد شده ، خالی از باد می شوند و دوباره به آرامی باد می شوند که این اتفاق مداوم میان تمام تکه های سطح تشک رخ می دهد . همین اتفاق ساده از بروز فشار بر یک نقطه از بدن جلوگیری می نماید .

 

همینطور در تشک های مواج سلولی هر بخش تشک که توسط کمپرسور باد می شود به آرامی خالی شده و مجدد پر می شود و همین عملیات به سلول بعدی انتقال پیدا می نماید که موجب تغییر وزن فرد بیمار بر روی هر قسمت از بدن می شود . حدود قیمت این نوع تشک ها از 150 هزار تومان تا بالای 5 میلیون تومان متغیر است چرا که نسبت به امکانات متفاوت و کاربری آن ، همچنین برند محصول تغییر می نماید .

مدل های سنسوری از لحاظ ظاهری همانند سایر سری های تشک مدل مواج سلولی می باشد ، با این تفاوت که به سیستم سنسور های هوشمند مجهز شده اند . یکی از امکانات تکنولوژی سنسوری بررسی صحیح کار کردن سلول ها و قدرت کمپرسور باد است که به صورت صحیح یک به یک از سلول ها پر و خالی شوند چرا که با مقداری خرابی و اشتباه مجدد می تواند خطر بیماری را برای بیمار افزایش دهد .

زمان استفاده از تشک های مواج

 

تشک مواج ایرانی و آلمانی تخم مرغی برای استفاده های حداکثر یک ساله می باشد و افراد سبک وزن یا سنگین وزن تا حداکثر وزن 90 کیلوگرم را قابلیت  تحمل وزن  دارد ، به همین دلیل است که از لحاظ قیمتی بسیار ارزان تر از سایر مدل ها می باشد ، اما مدل های سلولی می تواند تا چهار سال نیز دوام بیاورد و دچار خرابی نشود ، بلکه وزن های بیشتر از 90 کیلو را نیز پاسخگو می باشد . پیشرفته ترین مدل سنسوری است که میتواند تا بالای 5 سال استفاده شود و حتی خدمات پس از فروش طولانی مدت داشته باشد ، بازدید کننده گرامی برای اطلاع از قیمت لوازم مانند  استفاده شکمبند ، دستگیره راه پله و سایر موارد کافیست با ما تماس بگیرید .

 

مهمترین نکته این است که دکتر پن A6 برای خرید انواع تشک مواج سلولی تخم مرغی یا برقی نیازی به حضور شما در بازار نیست چرا که ما در سرتاسر ایران محصولات با کیفیت و معتبر را به همراه فاکتور و کارت گارانتی مهر شده برایتان از طریق ثبت سفارش با تماس تلفنی ارسال می نماییم . به دلیل رقابت در بازار این صنف ما کمترین سود ممکن را برای قیمت گذاری محصولاتمان در نظر گرفته ایم که این خود موجب مقرون به صرفه تر شدن هزینه پست و پیک برای ارسال محصول می شود . منتظر صدای گرم شما از طریق تماس تلفنی با شماره موجود در سایت هستیم.

خرید اینترنتی توسط تلفن نیز میسر می شود !

ما فرایندی ساده تر از پرداخت اینترنتی برای خریدتان در نظر داریم ..تشک مواج سنسوری زخم بستر موتور پمپ آدابتور

کد-محصول x292

تومان 650.000

تشک مواج سنسوری برای افراد کم توان معلول ناتوان یا بیمارمی باشد به طوری که مدت طولانی باید روی تشک باشند و کارش تغییر فشار از یک نقطه به نقاط دیگر بدن است . مدلهای سلولی ، سنسوری .. بهمراه یک موتور پمپ مخصوص و آداپتور.. .. تشک مواج تخم مرغی یا سلولی و یا سنسوری برای افراد ناتوان و ...ادامه مطلب

کم توان معلول ناتوان یا بیمارمی باشد به طوری که مدت طولانی باید روی تشک باشند و کارش تغییر فشار از یک نقطه به نقاط دیگر بدن است . مدلهای سلولی ، سنسوری .. بهمراه یک موتور پمپ مخصوص و آداپتور.. .. تشک مواج تخم مرغی یا سلولی و یا