ترازو وزن کشی تشخیصی دیجیتال شیشه ای مدل پی اف ۸۰۰

ترازو دیجیتال وزن انسان چربی آب ماهیچه بدن

کد محصول x340

تومان 335.000

راهنما 09129474073

قیمت 335.000

تومان 335.000

ترازوها با گذشت زمان و پیشرفت فناوری، پیشرفته تر و هوشمند تر می شوند به صورتی که انسان تعجب میکند که چطور این سنجش ها را میتواند یک قیمت ترازو وزن کشی عقربه ای یا حهی دیجیتالی ، انجام دهد اما علم مهندسی پزشکی فراتر از انتظارات گام بر میدارد و تکنولوژی آن همچنان رو به پیشرفت های بزرگ است . در این مطلب به معرفی ترازو دیجیتال وزن انسان پی اف 800 از ترازوهای جدید و فوق حرفه ای ساخت شرکت آلمانی بیورر میپردازیم و آن را برای شما به صورت کامل معرفی می کنیم .تمام شما عزیزان در هر کجای ایران عزیزمان باشید میتوانید تنها با یک تماس ساده در کوتاه ترین زمان ممکن و با قیمتی مقرون به صرفه این محصول را درب منزل دریافت نمایید.

 • :آنچه درباره ی این محصول ترازو وزن کشی باید بدانیم Ο
 • تولید شرکت آلمانی بیورر
 • نحوه عمل به طور ترازو دیجیتال وزن انسان 
 • دارای نمایشگر ال سی دی بزرگ
 • امکان اتصال به تلفن همراه و اینترنت
 • دارای سنسور های مهندسی شده
 • دارای دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
 • تحمل وزن تا 180 کیلو

این تترازوی دیجیتال دقیق دارای امکانات بسیاری نظیر نمایشگر ال سی دی بزرگ می باشد که تمامی اطلاعات در آن گنجانده نشده است . شما میتوانید این ترازو را به دستگاه موبایل خود از طریق ارتباط بی سیم وای فای متصل کنید و به راحتی سایر اطلاعات و تنطیمات را در هر کجا با گوشی خود ببینید و تنظیم کنید . تکنولوژی ارتباط با اشیا با به روی کار آمدن تکنولوژی های جدید، در حال توسعه و بهبود است و در آینده ای نزدیک تمامی اشیاء پیرامون ما جعبه دار از طریق گوشی موبایل با ما ارتباط برقرار خواهند کرد و طبق درخواست ما و در زمان درخواست ما انجام وظیفه می کنند .

 

ترازو ترازو دیجیتال وزن انسان تشخیصی چیست ؟

مدتی است که اصطلاحی به ترازوهای بازار اضافه شده به نام تشخیصی که این اصطلاح بسیار در زبان ها می چرخد و مردم از خرید ترازو تشخیصی قیمت ترازو دیجیتال ایستاده و سایر جناس را با یک تماس ساده جویا شوید ، استقبال زیادی کرده اند .  دسترسی به این نوع بهترین برند ترازوی دیجیتال وزن کشی ها در گذشته فقط از طریق کیلینیک های بزرگ شهر امکان پذیر بود و حتی به این راحتی ها میسر نبود . شما با داشتن امکان تشخیصی ترازو می توانید در هر بار سنجش وزن خود ، از مقدار چربی بدن خود ، میزان آب بدن خود و درصد ماهیچه در بدن خود به صوت دقیق مطلع شوید . سنسورهای مهندسی شده این دستگاه این اطلاعات را در کمترین زمان ممکن میسنجند و در اختیار شما قرار می دهند .

در مطالب دیگر وب سایت آی طب خدمتتان عرض کردیم که میزان آب بدن ما در هر ۲۴ ساعت بسیار اهمیت دارد. آب موجود در بدن ما در حفظ سلامتی مان و پیشگیری از انواع بیماری ها تاثیر گذار می باشد و در مطلب دیگری به صورت جداگانه فواید و خواص مصرف آب تصفیه شده را شرح دادیم. حال با معرفی این محصول شما به راحتی میتوانید میزان آب بدن خود را در کنار مقدار چربی و درصد ماهیچه خود متوجه بشوید و تا چند نتیجه حاصل را ذخیره سازی کنید تا نتایج متفاوت در شرایط متفاوت را بتوانیم نسبت به هم بسنجید ، البته همانطور که میتوانید حدث بزنید مصرف غذای طبیعی گذشته از کاهش وزن به سلامتی عمومی شما یاری میرساند .

ترازو تشخیصی شیشه ای بیورر از طراحی زیبا و منحصر به فرد با کیفیت بالا برخوردار است و همچنین دارای دو سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد .  طراحی زیبا این محصول بدنه شیشه ای آن می باشد . تکنولوژی استفاده شده در شیشه و جنس ترازو وزن کشی یه نحوی است که تا ۱۸۰ کیلوگرم وزن را میتواند تحمل نماید . ۴ سطح کارایی محتلف نیز دارد که به شما اجازه انواع فعالیت ها را با آن می دهد که شامل :

 1. سنجش وزن بدن
 2. سنجش مقدار چربی بدن
 3. سنجش میزان آب بدن
 4. نمایش درصد ماهیچه های بدن
 

شما میتوانید هم از صفحه توصیه سلامتی در وب سایت استفاده نمایید و نیز با شماره گیری تلفن درج شده در این صفحه به سادگی و در همه جای تهران و نیز شهرستانها آن را تحویل بگیرید و این اتفاق در کمترین زمان ممکن خواهد افتاد ، اگر در تهران هستید تا نهایت ۱۲ ساعت کاری و در شهرستان ظرف مدت ۴۸ ساعت این محصول و یا سایر تجهیزات پزشکی موجود در بازار با قیمت رقابتی بازار به شما ارائه خواهد شد . کافیست با مشاوران سایت آی طب تماس حاصل کنید .