تخت سالمندان بیماران خانگی تنظیم شیب چرخدار مدل دستی التیام

تخت بيمار سالمند خانگي دستي فروش اينترنتي

کد محصول x778

تومان 2.500.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.500.000

تومان 2.500.000

 

تخت سالمندان بیماران برای استفاده خانگی مدل دستی التیام بسیار مستحکم و در ابعاد استاندارد برای استفاده انواع تشک جلوگیری از زخم بستر یا تشک خوش خواب به همراه سیستم اهرم ساده دستی و حتی برقی برای تغییر دادن فرد به نشسته و خوابیده تا ۸۰ درجه و دارا بودن همچنین چرخ های روان در جهت جابجایی تخت به شما کمک می کند تا بتوانید خوابی آرام و عمیق را به بیمار و سالمند خود هدیه دهید .شما عزیزان هر کجای کشور عزیزمان که باشید میتوانید تنها با یک تماس ساده محصول مورد نیازتان را درب منزل دریافت کنید.

تخت ها  به اصطلاح تک شکن،دو شکن و سه شکن به این معنی است که در چند قسمت آن امکان تغییر زاویه برای بیمار وجود دارد. اگر فقط قسمت پا ها بالا و پایین شود به آن تک شکن می گویند. اگر پا ها و پشت سر هر کدام مجزا بالا و پایین شود دوشکن نامیده میشود و در صورتی که از قسمت زانو نیز علاوه بر پا و پشت سر بشود تغییر زاویه داد سه شکن نامیده میشود. شما میتوانید اطلاعات بیشتر را به صورت تلفنی از کارشناسان ما سوال کنید. کارشناسان تلفنی منتظر تماس شما هستند و کار دیگری به جز پاسخگویی به شما ندارند. لذا بسیار خوش برخورد و با حوصله با مشتریان عزیز برخورد دارند.میتوانید به سادگی آن را با یک تماس آزمون کنید.

قطعا هزینه های نگهداری سالمند و بیمار در منزل بسیار پایین تر از هزینه های نگهداری در بیمارستان است . چرا که خانواده ها نیز در منزل بسیار راحت تر از بیمارستان می توانند به تیمار و مراقبت از عزیزشان بپردازند .  فشار سنج بازویی و مچی موجود است. حتی افرادی که از ما در خواست نیروی مراقبتی و پرستار برای نگهداری ویژه در منزل از سالمند و بیمارشان داشته اند بر این باورند که هزینه ها بسیار بهتر از نگهداری در بیمارستان تمام می شود .

 

کیفیت ارائه خدمات به بیمار و سالمند در منزل به همراه پرستار های حرفه ای که از ما می خواهید بسیار بالا تر و کم هزینه تر از نگهداری در بیمارستان  می شود و شما در فضای گرم خانوادگی خود میزبان سالمند و یا افراد خانواده خود خواهید بود . ما در این امرمراقبت از سالمندان عزیزتان به طور تخصصی و علمی همیشه همراه و همیار شما خواهیم بود.

امیدواریم با ارائه خدمات و تجهیزات پزشکی مورد نیازتان باعث آرامش بیشتر شما و همه خانواده شما شویم و بتوانیم خدمت رسان خوبی در این راستا باشیم . در این مقاله به معرفی تخت بیمار یا تخت سالمند می پردازیم که از امکان بالا و پایین آمدن قسمت سر توسط اهرم دستی است . شرینی دیابتی با طعم خوب همراه با چای در صورتی که از سیستم برقی و پیشرفته تری می خواهید بهره مند شوید کافیست با ما تماس گرفته و این مهم را درخواست نمائید .

 

 امکانات و ویژگی های تخت بیمار و سالمند خانگی مدل التیام دستی

 • استفاده از فلز مرغوب و درجه یک در ساخت این تخت
 • پایه های آهنی که موجب استحکام چند برابری میشود
 • رویه قابل انتخاب توسط شما به سه جنس
  • ام دی اف یا MDF
  • ABS ضد شکستگی
  • فلز محکم
 • چرخ های روان با امکان ترمز در چهار جهت
 • اهرم دستی تغییر حالت نشسته به خوابیده و برعکس
 • بالا آمدن قسمت کتف به بالا تا هشتاد درجه
 • ابعاد تخت بیمار و سالمند خانگی مدل دستی التیام
  • طوب ۲۱۰ سانتی متر
  • عرض ۹۰ سانتی متر
  • ارتقاع نیم متر
 • دارای گارانتی یک ساله
 • تولید داخلی وطنی
 

شما می توانید با استفاده از این تخت برای سالمندان بیماران را به خوابی آرام و عمیق دعوت کنید و در صورت درخواست تغییر وضعیت، به پرستار او بگویید تا با استفاده از اهرم ساده دستی به سادگی و بدون نیاز به زور حالت تخت را به حالت نشسته تغییر دهد . همچنین به دلیل داشتن چرخهای روان در زیر تخت می توانید با کمک پرستار و یا نیروی مراقبتی سالمند در منزل به جابجایی تخت بپردازید .

 

ما می توانیم در تهران کمتر از ۴ ساعت این تخت را برای شما ارسال کنیم و به دستتان برسد و در شهرستان کمتر از ۱۴ ساعت این اتفاق امکان پذیر است . کافیست در صورت نیاز به تشک مواج و یا ضد زخم بستر به کارشناسان تلفنی ما اطلاع دهید تا به همراه تخت برایتان ارسال کنند و از هزینه مجدد پیک برای ارسال جلوگیری کنید . نیرو های پرستار و همیار سالمند ما نیز آماده خدمت رسانی در سراسر کشور عزیزمان هستند .