بین انگشتی حرفه ای پد دار تسکین درد راهپیمایی سیلیکون محور

بين انگشتي حرفه اي بین انگشتی پد دار سیلیکونی

کد محصول x647

تومان 70.000

راهنما 09129474073

قیمت 70.000

تومان 70.000

این آتل پد دار از جنس بین انگشتی پد دار سیلیکونی بسیار نرم و راحت ساخته شده است .این پد بین انگشتان پا قرار می گیرد و با طراحی حرفه ای به دلیل بهره مندی از نگهدارنده کناری پا قابلیت استفاده در انواع کفش را دارا می باشد که از مزایای خاص این محصول می باشد . در صورتی که انگشت پای شما درد می کند بهترین انتخاب این محصول باکیفیت و ارزان قیمت است . با قیمتی مقرون به صرفه در سراسر ایران تحویلتان می دهیم .

 

برخی به صورت مادر زادی انحراف انگشتان پا دارند و برخی به دلایل مختلف نظیر استفاده از کفش نامناسب یا ضربات وارد شده به انگشتان پایشان به این انحراف دچار شده اند. برای پیشگیری و همچنین درمان انحراف انگشتان پا در این مطلب راهکار های مختلفی را ارائه می دهیم و به معرفی یکی از محصولات بسیار کاربردی و حرفه ای در این زمینه که به آن پد بین انگشتی یا بین انگشتی پد دار گفته می شود ، می پردازیم .

این اتفاق به دلیل تحلیل رفتن عضلات و یا نداشتن ورزش ها و نرمش های مخصوص انگشتان پا به وجود می آید . در صورتی که جوان تر ها با تمرینات ورزشی و نرمشی عضلات اطراف انگشت پا را تقویت کنند این بیماره که به نام هالوکس و والوکس نام دارد در آن ها در سنین بالا بروز نمی دهد . بسیاری از افراد را می بینیم که در سن بالا نیز پای زیبا و جوانی دارند .

ویژگی های بین انگشتی حرفه ای پد دار سیلیکون محور

  • بسیار نرم و راحت بین انگشتی پد دار سیلیکونی
  • از جنس و مواد سیلیکون
  • حرفه ای به دلیل نگهدارنده زائده کنار پا
  • تسکین دهنده درد
  • قابلیت استفاده در زمان پیاده روی با کفش
  • مقرون به صرفه و عمری
 

طبق آمار این اتفاق در بانوان محترمه بیشتر است چرا که استفاده مداوم از کفش های پاشنه بلند باعث حالت گرفتن انگشت شست پا میشود و عضلات آن قسمت از پا تحلیل می رود . محافظ توالت فرنگی را به اسانی با تماس تلفنی خریداری کنید.  پس یکی از راه های پیشگیری از کج شدن انگشت پا استفاده از پد های بین انگشتی بسیار نرم بعد از پوشیدن  کفش های پاشنه بلند است . حداقل سه برابر زمانی که کفش پای شما بوده بگذارید در منزل آتل در بین انگشتانتان قرار گیرد .

یعضی از مردم که در این بیماری پیشرفت داشته اند شاهد زائده ای در کنار پای خود هستند که این زائده باعث قرمزی و زشتی و درد شدید شده است . برای بعضی دیگر انگشتان بر روی هم قرار میگیرد و از فرم ظاهری عادی خود خارج می شود . اما خبر خوش آن است که این مشکل کاملا قابل درمان است . کافیست مدتی با توصیه های پزشک خود از آتل شصت پا مدل سیلیکون محور که بسیار نرم است ، استفاده کنید .

این نوع محصول به این دلیل حرفه ای خطاب می شود که قسمت نرمی با جنس مواد سیلیکون بر روی زائده و بیرون زدگی کناری پا می آورد و هم چنین بین انگشتانتان فاصله صحیحی به صورت طبی ایجاد می کند که هم باعث تسکین درد می شود و هم به برگشت زیبایی پای شما کمک می کند . همین نگهدارنده از جنس نرم سیلیکون باعث جلوگیری از فشار در هنگام استفاده از کفش می شود .

این محصول در یکی از شرکت های معتبر ایرانی تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان تولید شده است و همچنین انواع گواهینامه ها و استانداردهای جهانی را دریافت کرده است. در هر بسته از این محصول ۲ عدد پد یعنی یک جفت پد برای قرار گرفتن بین انگشتان پاهای شما قرار دارد . حتی شما قبل و بعد از عمل جراحی در صورتی که اقدام به عمل پا کرده باشید می توانید به سادگی برای بهبود شرایط از این محصول استفاده کنید .

 

نکات مهم در به کارگیری و خرید پد بین انگشتی سیلیکون محور

یکی از نکات مهم در خرید کفش و کفی استفاده از کفش طبی یا کفی طبی برای کفش های خود می باشد تا از پیشروی بیماری های این چنینی نظیر هالوس و والوکس جلوگیری شود و همچنین از خرید کفش های پاشنه بلند و یا نوک تیز خودداری شود تا این بیماری برطرف گردد . نکته دیگر این است که بهتر است بعد از هر بار استفاده از پد طبی بین انگشتی، آن را با آب ولرم شست و شو دهید و همچنین برای استفاده مجدد آن را به پودر بچه آغشته کنید.

شما می توانید برای خود و یا سالمند فامیل که ممکن است در معرض بروز این مشکل باشد این محصول را به صورت تلفنی سفارش دهید و همچنین سایر تجهیزات و لوازم پزشکی مورد نیازتان را همزمان درخواست کنید که با یک هزینه ارسال همه آن ها را در محل مورد نظرتان تجویل بگیرید و از وقت گذاشتن و صرف پول و انرژی برای حضور در بازار در این ترافیک و هوای کثیف جلوگیری کنید .