بخور مه ساز صنعتی مناسب گلخانه جوجه کشی پرورش قارچ و پرنده

بخور مه ساز صنعتی گلخانه قارچ جوجه کشی

کد محصول x3447

تومان 3.950.000

راهنما 09129474073

قیمت 3.950.000

تومان 3.950.000

بخور های سرد صنعتی با دستگاه مه پاش متفاوت است ، در ادامه میخواهیم انواع دستگاه های بخور مه ساز صنعتی و کاربرد های آن را به همراه عکس و اطلاعات محصول برای شما شرح دهیم . یکی از نیاز های امروز برای پرورش بسیاری از گیاهان و گل ها ، انواع رشد و پرورش قارچ و پرندگان میتواند همین دستگاه های بخور صنعتی باشند .که البته به این شیوه میتوانید از آنها بهره مند شوید .

یکی از دلایل که برای رشد گل و گیاه و پرنده از دستگاه بخار ساز قدرتمند باید استفاده شود این است که مداوما رطوبت محیط بالای ۷۰ درصد باشد و این نیازمند یک دستگاه است که مستقیما به لوله آب متصل شود و خروجی قدرتمندی داشته باشد . لذا دستگاه های کوچک و خانگی دیگر پاسخگوی این میزان نیاز به رطوبت نمی باشند و ما به مشتریان این نوع بخور های صنعتی را معرفی می کنیم .

البته تفاوت بین بخور های صنعتی و مه پاش وجود دارد اما هر دو در نهایت رطوبت محیط را افزایش می دهند و هر دو نیز موجب نشستن غبار هوا بر روی سطوح و زمین می شوند . بنابراین اینکه شما بخواهید از دستگاه بخور صنعتی استفاده کنید با توجه به کیفیت و قیمت رطوبت ساز صنعتی بیشتر به اندازه فضای مورد نظر شما بستگی دارد و همینطور هوای آن منطقه .. کار مه پاش درواقع آن است که آب را به پودر های درشت تبدیل کند .

     

انواع بخور مه ساز صنعتی مناسب پرورش گیاه و گل ، قارچ و پرنده و دستگاه جوجه کشی

  • دستگاه های قدرتمند بخار ساز اولتراسونیک
    • مدل ۲۰۰
    • نوع ۴۰۰ که پر فروش ترین بخور های صنعتی به دلیل ظرفیت مناسب و مصرف برق بهیته می باشد
    • مدل های ۶۰۰ - ۸۰۰ - ۱۲۰۰
    • سری های ۲۲۰۰ تا ۸۲۰۰
  • دستگاه مه پاش به همراه لوله کشی
 

ممکن است رطوبت ساز صنعتی کوچک نیز بتواند کار شما را راه بیاندازد ، یا حتی از یک مه ساز خانگی استفاده کنید و با یک مشورت هوشمندانه به اندازه مناسب هزینه کنید و فرضا قیمت دستگاه رطوبت ساز گلخانه را برای یک محیط خیلی کوچک لازم نیست بپردازید .

 

اما بخار ساز صنعتی آب را به پودر های بسیار ریز تبدیل می کند که اصلا چشم قادر به دیدن ذرات پودر شده نیست و برای همین مانند بخار به نظر می رسد چرا که این دستگاه های بخور مناسب صنعتی از تکنولوژی اولتراسونیک استفاده می کنند و با سرعت بالا آب را درون قطعه کوچکی به چرخش در می آورند و به همین دلیل آب تبدیل به پودر می شود و سپس فن های قدرتمند دستگاه آن را به سمت بیرون فوت می نمایند ، قیمت رطوبت ساز صنعتی مناسب را از ما بخواهید .

ولی در سیستم مه پاش آب با فشار در جربان لوله ها در می آید و سپس از میان لوله یک قطعه کوچک در لحظه خروج آب تعبیه شده که قادر به پودر کردن آب می باشد و به دلیل فشار بالای آب در لوله ، این پودر ها به بیرون پرتاب می شوند . اجزای کپسول اکسیژن لذا در صورتی که میخواهید بخار بسیار قوی داشته باشید که برای دستگاه جوجه کشی بسیار حائز اهمیت می باشد بهتر است از دستگاه بخور صنعتی استفاده نمایید .

 

برای سفارش و مطلع شدن از قیمت دستگاه ها فقط کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست کنید تا سفارش شما را ثبت نمایند و ظرف یک روز محصول دست شما برسد . سالمندان و بیماران برای استفاده راحت از توالت فرنگی به دستگیره توالت نیاز دارند که خرید آن از طریق این سایت فراهم است. بسیاری از مدل ها به دلیل جدید بودن ممکن است روی سایت قرار داده نشده باشد و شما با تماس به شماره تلفن ما میتوانید درخواست کنید تا در شبکه های اجتماعی برایتان ارسال کنیم .

پاسخگویان خوش برخورد تلفنی با تجربیات ارزنده آمادگی کارشناسی پروژه شما هستند .دستگاه بخور سرد صنعتی قیمت جوجه کشی

کد-محصول x3441

تومان 2.550.000

قیمت دستگاه بخور سرد صنعتی 400 با قدرت بالا مناسب فضای بین 20 الی 25 متر مکعب مناسب مصارف گلخانه ، دستگاه تولید جوجه، مرغداری ، پرورش قارچ یا گیاه و غیره که 60 وات انرژی الکتریکی مصرف می کند و بسیار کم مصرف و بهینه است . .. دستگاه رطوبت ساز صنعتی در انواع گوناگون تقسیم بندی میشود . ...ادامه مطلب

میشود . در این قسمت به معرفی و ارسال یکی از پرفروش ترین انواع دستگاه بخور مناسب گلخانه های خانگی ، دستگاه های بخور جوجه کشی کوچک ، مرغ داری های نقلی و سایر مصارف غیر خانگی می باشد ، می پردازیم . امیدواریم که در صورت وجود سوالات دیگر با ما تماس بگیرید . این نوع دستگاه ها به بخار ساز سرد یا حتی مه سرد ساز نیز گفته می شوند ، قابل تاکید است که این نوع بخور در دمای محیط تاثیر نمیگذارد و در تکنولوژی تولید بخار آن با بخورهای گرم متفاوت است . همچنین بخور نوع گرم برای استفاده در گلخانه یا دستگاه تولید جوجه مورد استفاده قرار نمیگیرد چرا که هم دمای بالای این مدل بخور موجب آسیب می شود و هم بسیار خطرناک است .     مشخصات دستگاه بخور سرد صنعتی 400 مصرف برق دستگاه 60 وات امکان اتصال به شیر مستقیم لوله کشی آب در هر ساعت 1.2 لیتر آب را به خار تبدیل می کند مناسب فضای 20 الی 25 متر مکعب ابعاد دستگاه 30 سانت در 30 سانت در ارتفاع 35 سانت قیمت رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی مقرون بصرفه میباشد چرا که یک دستگاه سالم سالها برای شما میتواند تولید انجام دهد ، رطوبت ساز اتومایزر با توجه به حالت اتوماتیک تنظیم کردن خود رطوبت از ارزش بالایی برخوردار است . تولید کننده های رطوبت ساز صنعتی اصولا بخاطر کاربرد خاص آن باید برای مثال قیمت دستگاه رطوبت ساز گلخانه در حد متعادل نگاه دارند و این گاهی محدودیتی برای آپشنهای متفاوت رطوبت ساز صنعتی کوچک یا بزرگ آن بشمار میرود . چرا که در تکنولوژی قدیمی بخور گرم ، آب به دمای جوش می رسد و این موجب احتمال ایجاد بروز اتفاقات ناگوار می شود . همچنین این فناوری دهه های گذشته موجب مصرف انرژی الکتریکی بسیار بالایی میشود که برای تولیدکنندگان توجیه اقتصادی ندارد . لذا ما آماده ایم تا محصولات را در اسرع وقت برایتان ارسال کنیم و یا به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما بزرگواران باشیم . برخی میپرسند که تکنولوژی بخور صنعتی چگونه است ؟ ما نیز در پاسخ می گوییم این تکنولوژی به نام اولتراسونیک در همه جای دنیا معروف است که حتی در بخور جوجه کشی ، این فناوری به گونه ای است که چرخیدن آب را منجر شده که با سرعت بسیار بالا رخ می دهد . لذا آب به قطرات ریز تبدیل شده و حالت پودر پیدا می کند ، در این قسمت هواکش یا همان فن دستگاه شروع به کار کرده و آن را به بیرون پرتاب میکند که شبیه به بخار می شود .   مشتریان عزیز می توانند سفارش تک یا عمده دستگاه بخور سرد صنعتی خود را به ما بدهند تا در کمترین زمان محصول مورد نیازشان را ارسال کنیم . اگر نمی دانید کدام نوع بخور را استفاده کنید میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنمای سایت برای خرید دستگاه تصفیه کننده هوا تماس حاصل کنید . از ببن بخور صنعتی 200 ، 400 ، 600 تا 8000 نسبت به کاربرد و فضای شما عزیزان بهترین پیشنهاد را خواهیم داد .