دستگاه بخور سرد یونیزاسیون امسیگ یو اس ۴۲۰ پلاس

بخور سرد امسیگ اکسپژن یونیزاسیون تهران

کد محصول x350

تومان 530.000

راهنما 09129474073

قیمت 530.000

تومان 530.000

آلاینده های هوا در مقادیر بالا در پیرامون ما وجود دارند و شرایط زندگی شهر نشینی با وجود الودگی هوا سخت تر شده است بنابراین جامعه انسانی به فکر فراهم سازی شرایط زندگی سالم با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا افتاده است . دستگاه بخور سرد امسیگ یو اس 420 پلاس، حاصل  تجربه و تلاش متخصصان کمپانی آلمانی امسیگ در ساخت دستگاه های بخور سرد و گرم بر اساس آخرین متدهای تکنولوژی اولتراسونیک و یونیزاسیون در دستگاه های مرطوب کننده محیط می باشد . دستگاه بخور سرد یونیزاسیون یو اس 420 پلاس محیط زندگی شما را اعم از محیط خانه و یا محل کار را به محیطی سرشار از اکسیژن و عاری از هر گونه آلایندگی تبدیل خواهد کرد. رطوبت تولید شده توسط دستگاه  رطوبت ساز یو اس 420 امسیگ از درصد بالایی از اکسیژن خالص که به وسیله ذرات آب معلق در هوا در محیط خانه شما پراکنده شده است بر خوردار می باشد .شما عزیزان در هر کجای ایران عزیزمان که باشید میتوانید تنها با یک تماس ساده در کوتاه ترین زمان ممکن با هزینه ای مقرون به صرفه این محصول را درب منزل دریافت نمایید.
  • :آنچه درمورد این محصول باید بدانیم Ο
  • تولید شرکت آلمانی امسیگ
  • دارای تکنولوژی اولتراسونیک و یونیزاسیون
  • افزایش رطوبت هوای محیط
  • جلوگیری از سرماخوردگی و آنفولانزا

وجود هوای سالم و تمیز در محیط کار و خانه باعث افزایش گردش خون و  و در نتیجه اکسیژن رسانی بیشتر به بافت های بدن خواهد شد که این مسئله خود می تواند باعث تندرستی بدن و حفظ سلامت ریه و دستگاه تنفسی انسان میشود . از عوارض ناشی از کمبود اکسیژن در محیط می توان به  : بی حالی ، کسل بودن ، بی حوصلگی ، سر درد و عدم تمرکز اشاره کرد .

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد دستگاه بخور سرد یو اس 420 پلاس، وجود سیستم  تولید یونیزاسیون در یک دستگاه مرطوب کننده محیط می باشد . ژنراتور تولید کننده یون ژیو اس 420 پلاس با قدرت پرتاب بسیار بالای خود ، مولکول های بار منفی را در سر تا سر محیط زندگی شما می پراکند . وجود این مولکول های یون منفی در فضا باعث خواهد شد تا در هر نقطه از هوای استنشاقی خانه شما ، کوچکترین آلودگی اعم از میکروب ، باکتری ، گرد و غبار ، پرز و مو ی انسان یا حیوان یافت شود . ذرات یون به آن هجوم برده و با چسبیدن به آن با عث افزایش بار الکتریکی آن شده و در نتیجه ذره آلاینده محیطی را بر روی زمین می نشانند . این فرایند یونیزاسیون باعث خواهد شد تا هوای خانه شما از کلیه عوامل مضره جهت دستگاه تنفسی مصون بماند .

ما استفاده از دستگاه بخور سرد یو اس 420 پلاس امسیگ را به عنوان یکی از کارامد ترین ابزار سلامت به همگان خصوصا افرادی که در کلان شهر ها و یا شهر های صنعتی زندگی می کنند و در  طول سال ، خصوصا در فصول سرد پاییز و زمستان با مشکل الودگی هوا دستو پنجه نرم می کنند ؛  پیشنهاد می کنیم .  دستگاه رطوبت ساز یو اس 420پلاس امسیگ توصیه شده توسط پزشکان برای نوزادان و افرادی که دارای مشکلات تنفسی می باشند .

یکی از دلایل سرماخوردگی مکرر در افراد در فصول سرد سال ، خشکی مخاط بینی می باشد . بیماری سرماخوردگی و آنفولانزا به دلیل خشک بودن اقلیم کشور ایران و تشدید این امر در فصول پاییز و زمستان در اکثر افراد شیوع پیدا می کند. یکی از عمده دلایل ابتلای مکرر افراد به سرماخوردگی در این فصول ، خشکی و سرد بودن آب و هوا می باشد . خشکی هوا و عدم رطوبت کافی ، باعث خشک شدن مخاط بینی و گلو خواهد شد . بینی و گلو به عنوان مبادی ورود هوا به بدن انسان باعث می شود تا ویروس ها ، باکتری ها و میکروب ها به عنوان عوامل بیماری زا ، بدون هیچ مقاومتی وارد بدن انسان شده و اورا به انواع بیماری های تنفسی مبتلا سازنند ابتلا به این بیماری ها در افراد سالخورده ، کودکان ، نوزادانان و مادران باردار از شیوع بیشتری برخوردار می باشد.

استفاده از انواع بخور سرد و گرم از برندهای معتبر نظیر شرکت امسیگ باعث می شود مخاط بینی و گلو همیشه خصوصا در هنگام خواب مرطوب بماند تا سیستم دفاعی بدن بدون هیچ کم و کاست ، وظیفه خود را به درستی انجام داده و. از ورود عوامل بیماری زا به بدن جلوگیری به عمل آورد .

 از فواید دستگاه های بخور سرد میتوان به افزایش تمرکز ، رسیدن به آرامش و حفظ سلامتی افراد اشاره کرد .