بخور داغ ایرانی سامان Saman با محفظه مخصوص صورت

کد محصول x1241

تومان 120.000

راهنما 09129474073

قیمت 120.000

تومان 120.000

. بخور گرم محیط و صورت Saman این محصول برای محیط هایی تا متراژ 80 متر و همچنین جهت استنشاق دارو به صورت محدود برای صورت،دهان و بینی کاربرد دارد  . این دستگاه بخور تا 10 ساعت به صورت مداوم تولید بخار دارد چرا که مخزن آب 4 لیتری دارد . همچنین برای استفاده صورت میتوانید از محفظه پلاستیکی استفاده کنید . این بخور دارای سه ماه گارانتی و سیستم رسوب زدایی است و در رنگ های سبز ، آبی ، قرمز ، سفید و بنفش به فروش می رسد .

بخور مدل گرم با داغ متفاوت است که شما هر دو را در این محصول دارید . برای بخور صورت بهتر است از بخور مدل گرم استفاده کنید و برای بخور رسانی به محیط از بخور داغ استفاده کنید که گرمای آن را نیز در فضای خانه احساس کنید .  .برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مطالب زیر را مطالعه فرمایید و یا از طریق شماره تماس مندرج از سراسر کشور با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

این دستگاه بخور شامل امکانات فوق العاده ایست که دوکار را همزمان می تواند انجام دهد و نسبت به بخور گرم های تک کاره ایرانی مزیت های بیشتری دارد . شما با نوشتن کلمه فواید بخور سیستم گرم در مستطیل بالای سایت ، می توانید مقاله های مرتبط با این موضوع را مطالعه کنید . این دستگاه بخور محفظه پلاستیکی که قالب صورت عموم مردم است را به همراه دستگاه ارائه کرده است .

 

مشخصات بخور داغ ایرانی سامان Saman با محفظه مخصوص صورت

  • دوکاره مخصوص محیط و صورت
  • امکان خروجی بخار گرم و داغ به صورت مجزا
  • دارای تنوع رنگی بالا ، سبز ، آبی ، قرمز ، سفید و بنفش
  • جلوگیری از رسوب گیری و جمع شدن جرم
  • دارای تاییدیه های استاندارد ایمنی
  • دارای سه ماه گارانتی معتبر
  • کار پی در پی تا 10 ساعت
  • مخزن آب 4 لیتری
 

این بخور ایرانی چینی یکی از مزایایی که نسبت به سایر بخور های گرم دارد این است که در هنگامی که آب مخزن کم می شود آب را با پرش به بیرون نمی اندازد که باعث سوختگی شود . این ایراد به دلیل نداشتن تکنولوژی در بعضی از دستگاه های بخورگرم و داغ دیده می شود . اما در این دستگاه تا آخرین قطره آب را میتوانید بخور بگیرید و این محصول دارای سیستم خاموشی خودکار پس از اتمام آب درون مخزن است. .

طراحی متفاوت و زیبای این دستگاه نسبت به سایر بخور های گرم موجود در بازار باعث شده تا مورد استقبال بیشتر مشتریان قرار بگیرد . این دستگاه را میتوانید برای استنشاق دارو و همچنین خوشبو کننده یا ضد عفونی کننده محیط استفاده نمایید . بعضی از پزشکان با تجویز دارو هایی برای بخور صورت و یا محیط خانه به بهبود بیماری یا جلوگیری از بیماری های احتمالی کمک می نمایند .

 

برای ارسال رایگان واکر دو چرخ جلو، قیمت کاور توالت فرنگی این محصول می توانید به سادگی با شماره تماس نارنجی رنگ راهنمای سایت ارتباط بگیرید و سوالات خود را بپرسید و همچنین برای ارسال محصول به سراسر ایران درخواست دهید . مبلغ کالا بسیار رقابتی بوده و شما به صورت حضوری با گذاشتن وقت و انرژی و زمان خود می توانید همین قیمت این سایت خریداری کنید . دوخت کاور توالت فرنگی خود را به ما بسپارید. پس بهتر است در حفظ سلامت خود و هوا و همچنین جلوگیری از ترافیک با تماس تلفنی آن را خریداری نمایید .