دستگاه بخور سرد و گرم الپکس ALPX مدل بهار یون منفی در دستگاه بخور

بخور آلپکس بخارساز سرد و گرم یون منفی در دستگاه بخور

کد محصول 8412

تومان 1.320.000

راهنما 09129474073

قیمت 1.320.000

تومان 1.320.000

بخور برند آلپکس قابلیت های ممتازی نظیر ریموت کنترل از راه دور ، رطوبت سنج اتوماتیک ، تایمر و غیره با سابقه 15 ساله در بازار داخلی و جهانی دارد توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید چرا که از گارانتی 2 ساله بسیار خوب و معتبری برخوردار است . این دستگاه دارای مصرف 30 وات در حالت بخور سرد است و همچنین 280 وات خروجی مصرف برق در حالت گرم است . بسیاری از دستگاه های بخور سرد و گرم انقدر تفاوت دما ندارند اما این دستگاه تفاوت دمای بسیار بالایی دارد که در حالت گرم داغی آن احساس می شود .

 

امروزه بسیاری از افراد برای اینکه از میزان سختی هوا بکاهند از دستگاه سیستم بخور استفاده می نمایند که البته بر حسب نیاز و سلایق مختلف دو نوع گرم وسرد آن در بازار عرضه شده است . بخور گرم در فصل سرما بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد چرا که شما می توانید با بخور گرم در سرما از میزان خشکی آن کم کنید البته در بسیاری از موارد شاهد این موضوع هستیم که با بخور گرم ما می توانیم در زمان بیماری وقتی که سرفه بسیار شدید می باشد با بخور گرم می توان به درد و سرفه تسکین داد .

در واقع ما با استفاده از سیستم بخور سعی داریم که میزان رطوبت موجود در هوا را افزایش دهیم تا تنفس را ، آسوده تر نماییم . دستگاه های بخور سرد نیز برای محیط های بزرگ بسیار مناسب تر است چرا که خود آب بخار را به محیط نمی دهد و فقط بخار ملایمی را به محیط تزریق می نماید ، همچنین برای بیماری های عفونی نیز از بخور گرم میتوان بهره مند شد .

 

دستگاه بخور سرد و گرم با برند آلپکس مدل 8412 یکی از بهترین مدل های دستگاه های بخور در میان انبوهی از مدل  های دستگاه بخور به شمار می آید شما می توانید در ادامه با ویژگی های بیشتر این مدل آشنا می شوید تفاوت دستگاه بخور سرد و گرم را از ما بپرسید.  این دستگاه سیستم بخور دارای یک نمایشگر دیجیتال می باشد که دارای کیفیت بالایی نیز می باشد که این صفحه نمایش دارای صفحه لمسی نیز می باشد همچنین فیلترهای مورد استفاده در این دستگاه برای تصفیه آب از جنس سرامیکی می باشد .

حجم مخزن بالای این بخور یکی دیگر از مزایای دستگاه بخور سرد و گرم آلپکس ۸۱۴۲ می باشد میزان حجمی که می تواند در آن داشته باشد 6 لیتر می باشد . برای لذت بردن هر چه بیشتر از این بخور یک مخزن عطر نیز برای آن تعبیه شده است تا با توجه به سلایق خود ، افراد عطر مورد نظر خود را می توانند درون مخزن بریزند تا این که آن عطرنیز به همراه بخور آب در محیط پخش شود .

 

ویژگی های دستگاه بخور سرد و گرم الپکس مدل 8412

  • 280 وات قدرت مصرفی در حالت گرم
  • 30 وات قدرت مصرفی در حالت سرد
  • دارای حجم مخزن 6 لیتر
  • قابلیت تنظیم رطوبت
  • دارای صفحه نمایش
  • دارای ریموت کنترلی از راه دور
  • صفحه لمسی
  • تولید یون منفی در دستگاه بخور
  • خاموش شدن به صورت اتوماتیک
 

با گرفتن شماره تماس های موجود در سایت آی طب می توانید محصول موردنظر خود نظیر روکش توالت فرنگی اتوماتیک و واکر تاشو خارجی را سفارش داده و بدون داشتن هزینه اضافی و در کمترین زمان ممکن محصول خود را تحویل گرفته و میتوانید در شهر تهران هزینه را درب منزل پرداخت نمایید.و از خدمات پس از فروش این محصول و دیگر محصولات ما استفاده کرده ، چنانچه بیش از یک محصول سفارش دهید میتوانید از تخفیفات ویژه م بهره مند شوید .