اسپری ضدعفونی کننده سطوح و دست و جرمگیری ۷۰۰ میل

اسپری ضدعفونی کننده دارای مجوز

کد محصول x2732

تومان 240.000

راهنما 09129474073

قیمت 240.000

تومان 240.000

این محلول و اسپری ضدعفونی کننده به صورت کارتنی فروش میرود و فروش تکی ندارد ، هر کارتن 12 عدد اسپری 700 میل که یعنی بیشتر از نیم لیتر است را داراست ، برای دست و صورت هم استفاده میشود ولی عمدتا برای سطوح کاربرد دارد ، مهم این است که داخل چشم نرود ، بیمارستان ها حداقل 10 کارتن برای یک ماه از ما خرید میکنند و بسیار رضایت دارند . شما هم میتوانید برای تست یک کارتن از ما خریداری نمایید. .

این محلول فاقد هرگونه بخار سمی میباشد و دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو نیز است که شماره مجوز 35/11157 است ، همچنین بدون رایحه و بدون بو میباشد که این نیز مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است . برای خرید بوتاکس مسپورت تماس بگیرید. بسیاری از کافی نت ها ، جایگاه های سوخت پمپ بنزین ، پمپ گاز ، پمپ گازوئیل نیز از این اسپری به صورت چند کارتن میبرند تا برای مدتی بتوانند محل عمومی رفت و آمد مردم را ضدعفونی نمایند .

 

مشخصات محلول و اسپری ضدعفونی کننده

  • کارتن های 12 عددی
  • جرمگیر سطوح
  • قابلیت ایجاد کمی کف
  • بدون بو
  • هر اسپری شامل 700 میل ( بیشتر از نیم لیتر )
  • غلظت بالا با قابلیت تلفیق آب جهت رقیق شدن برای بصرفه تر شدن
  • دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو
 

برخی مواقع اپیدمی بیماری در جامعه وجود دارد که استفاده از محلول ضدعفونی کننده بدون ایجاد حساسیت در پوست مهم است ، این spray نیز هیچگونه حساسیتی برای پوست ایجاد نمیکند . بخور برای هوای خشک را از این سایت معتبر خرید کنید.  همچنین به دلیل غلظت بالا میتوانید آن را با کمی آب مخلوط نموده و رقیق نمایید . به این صورت بسیار مقرون به صرفه تر هم است ، در کل محصول بسیار ارزانی به شمار می آید .

این محلول که به صورت اسپری میباشد کمی کف هم میکند که موجب تمیزی بیشتر سطوح میشود . این قابلیت بسیار نادر در سایر محصولات بازار است که بسیاری از پزشکان برای تمیز نمودن مطب یا مرکز درمانی خود به دنبال آن هستند . درمان زودانزالی به کمک ما  و گروه آی طب منتظر تماس شما برای ثبت سفارش و ارسال محصول از درب کارخانه و پرسیدن سوال تفاوت بخور سرد و گرم هستیم . فقط کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

لطفا برای سفارش دستگاه بخور سرد یونیزاسیون و سفارش فیش یا تصویر پرداخت خود را به شماره حساب های مجموعه آی طب ، از طریق شبکه های اجتماعی ارسال نمایید تا به سرعت از انبار ترخیص شده بخور برای هوای خشک و در تهران کمتر از سه ساعت کاری و در شهرستان حدود 24 ساعته به دستتان برسد .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد