آموزش فشارسنج بازویی دیجیتال Omron بصورت تصویری

راهنما 09129474073

 

آموزش نحوه گرفتن فشار خون توسط دستگاه فشارسنج دیجیتال

جناب آقای عبداله زاده مدیر فروش وب سایت آی طب در این مطلب نحوه استفاده از دستگاه فشارسنج بازویی دیجیتال برند امرون مدل ام تری۳ را برای ما توضیح می دهند و امکانات و قابلیت های ممتاز این دستگاه فشار خون را به صورت تصویری آموزش می دهند .  توضیحات تکمیلی این ویدئو را برای شما در این مطلب شرح می  دهیم . لازم به ذکر است که شما برای دریافت هرچه سریع تر این محصول و همچنین کسب اطلاعات بیشتر و تصاویر واضح تر فقط کافیست با کارشناسان خبره ما تماس بگیرید.

برای استفاده از این سیستم فشار خون قبل از هر چیز به منبع تغذیه آن باید اشاره کنیم که از چهار باتری قلمی تغذیه می کند و به این نکته توجه داشته باشید که باتری ها از مدل آلکالاین می باشند. نیازی به خرید باتری از برند خاصی برای این دستگاه نمی باشد و فقط مدل باتری باید از نوع آلکالاین باشد . علاوه بر باتری شما میتوانید از آداپتور های خود شرکت اومرون هم استفاده کنید و شما میتوانید آداپتور را از طریق سوراخ پشت دستگاه به فشار سنج متصل کنید .

 • ویژگی های فشارسنج امرون*
 • برند آلمانی محبوب و معروف جهانی &
 • دارای چهار سال گارانتی معتبر &
 • بدون گزارش خرابی توسط مشتریان &
 • بالاترین دقت سنجش &
 • حافظه ثبت نتایج برای دو تا سه نفر &
 • دارای کاف فنری و کاف چسبی &
 • امکان ارسال فوری به سراسر ایران &

محلی برای اتصال همزمان کاف فشار سنج در سمت چپ دستگاه تعبیه شده تا شما بتوانید به صورت همزمان اندازه گیری کنید و دستگاه را هم به برق متصل کنید . قبل از اندازه گیری فشار سنج حتما دقت کنید که حدود ده دقیقا استراحت کنید و سیستم گردش خون بدنتان به حالت سکون و ریلکس قرار بگیرد . حتی دقایقی با صندلی ماساژور بدن خود را ریلکس کنید و لحظات آرامش بخشی را برای خود رقم بزنید.

دستگاه فشارسنج دیجیتال بازویی

کاف فشارسنج سیستم فشار خون را به دست راست یا دست چپ ببندیم ؟

 بعد از ده دقیقه استراحت حتما در بهترین حالت نشسته و یا درازکش قرار بگیرید و در حالت ایستاده  فشار خود را نگیرید . بازو بند فشارسنج را به صورتی که شلنگ آن به سمت پایین می باشد ، وارد دست چپتان کنید و آن را روی پوست خود حدود یک الی دو سانتی متر بالا تر از خط تای آرنج خود ببندید . میزان تنگی فشارسنج نه زیاد باز باشد که شل بشود و نه زیاد محکم که فشار بیاورد . اشخاصی که مشخصات زیر را دارند می توانند بازوبند را به دست راست خود ببندند :

 • افرادی که عمل رگ دست انجام دادند و رگهای آن را برداشته اند
 • کسانی که دستشان لرزش دارد
 • افرادی که هر مشکلی برای دست چپشان ایجاد شده است
 

دستتان حتی المقدور روبروی قلبتان باشد ، برای اینکه دستتان تکان نخورد میتوانید یک وسیله زیر آن بگذارید تا از کشیدگی عضلات بازو جلوگیری شود . در هنگام انجام تست فشارخون تحت هیچ شرایطی صحبت نکنید و از افرادی که در کنار شما هستند خواهش کنید تا سکوت کامل را رعایت کنند . تمامی این موارد را که رعایت کردید میتوانید کلید استارت دستگاه را فشار دهید ، گفتنی ست شما میتوانید قطعات تجهیزات در برقی توالت ، مخزن شکسته بخور را نیز از ما تهیه کنید .

قسمت بازوبند دستگاه باد می شود و یک فشاری به دست شما می آورد که این فشار کاملا طبیعی است . پس از مدتی این باد خالی می شود و بعد از چند ثانیه دستگاه اعدادی را توسط نمایشگر خود به شما نشان میدهد . عدد بالایی درواقع فشار بالای شما و عدد پایین فشار پایین شما می باشد که به صورت نرمال عدد بالا ۱۲ و عدد پایین ۹ می باشد . عدد سوم و پایین تری نیز قابل مشاهده است که آن میزان ضربان قلب شماست .

در صورتی که فشار خون شما در حالت نرمال باشند چراغهای سمت چپ نمایشگر به رنگ سفید هستند و در صورتی که مقدار کمی به حالت خفیف فشار خون داشته باشید این چراغ نارنجی خواهد شد . همچنین درصورتی که چراغ های سمت چپ هر کدامشان قرمز شوند و یا همه آنها قرمز شود یعنی فشارخون شما در وضعیت حاد قرار داد .

ویژگی های فشارسنج امرون

چراغ سبز رنگی هم میتوانید ببینید که هر زمان بازوبند را به صورت صحیح بسته باشید آن چراغ روشن می شود . پس نگران هیچ چیزی نباشید . هر فردی به تنهایی میتواند به سادگی فشار خون خود را بسنجد و نتیجه آن را متوجه شود حتی اگر بی سواد باشد و یا عینکی باشد و عینک خود را جا گذاشته باشد. این دستگاه خطری برای افراد مختلف نخواهد داشت .

حافظه این دستگاه برای دو نفر را به صورت مجزا ۶۰ نتیجه را در خود ذخیره کند که در مجموع ۱۲۰ نتیجه را در خود در بر خواهد گرفت . شما با تنظیم تاریخ دستگاه توسط دکمه setting می توانید همه نتایج گذشته را با ذکر تاریخ آن متوجه بشوید . برای سفارش این محصول کافیست با شماره تماس کارشناسان آی طب تماس گرفته و درخواست ارسال انواع تجهیزات پزشکی را در سطح ایران بدهید .

برای خرید انواع فشارسنج بازویی و گرفتن قیمت دستگاه فشار خون دیجیتال امرون و یا برند های دیگر کافیست با شماره ما تماس بگیرید . در صورت نیار این محصولات در هر جای ایران که باشید برایتان پست می شود .