راهنمایی های بیشتر در مورد انتخاب و خرید تجهیزات پزشکی

راهنما 09339100544

ماسک یکبار مصرف در صورت وجود ویروسهای تنفسی بسیار موثر میباشد ، اکنون در این تاریخ اواخر اسفند 98 که ویروس کرونا به نوعی به تمام جوامع بشری حمله کرده است ، ماسکهای پزشکی یا همان ماسک جراحی بسیار مورد استفاده شده است . این ویروس به نوعی بزرگ و سنگین محسوب میگردد 120 الا 130 نانو متر سایز آن بوده و نمیتواند چندان در هوا باقی بماند طی چند دقیقه همراه با ذرات مایع همراه با عطسه یا سرفه و حتی صحبت و حرف زدن عادی در هوا معلق و بتدریج بر روی سطوح ، دستگیره ها و حتی لباس و موی افراد مینشیند .

ماسک صورت و تنفسی یکی از بهترین راه ها برای مقابله با ویروس کرونا میباشد چرا که کافیست مرکز انتشار ویروس را کنترل کنیم دیگر لازم نیست تمام سطوح شهر و بیمارستان و نانوایی و غیره را بخاطر این ویروس بشدت سم پاشی کنیم ! مرکز انتشار این ویروس دهان و بینی انسانها میتواند باشد ، و از آنجا که نمیدانیم چه فردی در این لحظه ویروس دارد یا خیر اکنون بازی برد برد این شده است که همگی ماسک سه لایه کشدار بر روی صورت بینی دهان بگذاریم .. هزینه این ماسکها در چهان بسیار کمتر از هزینه سمپاشی و لباسهای فضایی و میلیاردها میلیارد ضرر بخاطر تعطیلی های مکرر از ترس کرونا میباشد .

البته حرفه ای بسیار خوب است ، اما اگر در دسترس نیست پس هر گونه ماسکی از هیچ چی  بهتر است ، ماسک تک لایه ماسک پار چه ای ماس یکبار مصرف و حتی بستن پارچه و روسری و جوراب تمیز بر روی دهان و بینی .. ذرات عطسه بسیار ریز و پودر هستند اما هر چه از فرد که عطسه کرده فاصله میگیرند این ذرات ریز کم کم به هم میپیوندند و ذرات و قطرات بزرگتری تشکیل میدهند . این ذرات درشت مایع که حاوی ویروسهای کرونا هستند نمیتوانند بسادگی حتی از پارچه های معمولی نیز عبور کنند ، بشرط آنکه آنها را با دست لمس نکنیم و ماسک را مرطوب نکنیم .

امیدوارم سلامتی آرامش و کسب و کار خیلی زود به جامعه بشری باز گردد ، و بار دیگر شاهد رشد و شادی کودکان و بزرگسالان بر روی این کره خاکی باشیم ، ضمنان نکات دیگر ایمنی را نیز رعایت کنیم خوب است مانند شستن مکرر دستها و سعی بر دست نزدن به سطوح و غیره . البته تنها جلوی دهان و بینی انسانها با ماسک بسته شود به تنهایی بزرگترین راه کنترل و شکست زنجیره ویروس کرونا میباشد .index-1 فروش و ارسال توسط سایتهای ایرانی دیجی کم آی طب توالت همراه دیجی کالا


index-2 توالت سیار در سایتهای ایران آی طب دیجی کالا تهران سایت


index-3 توالت فرنگی قابل نصب روی دیوار بسادگی و با چند پیچ قابل اجرا


index-4 توالت های قابل حمل مناسب بیابان آپارتمان محیط کاری


index-5 واکر تاشو دیجی کالا و بسیاری فروشگاه های اینترنتی


index-6 قیمت واکر سالمندان مناسب پیرمرد های خوشتیپ و خانم های مسن زنده دل


index-7 خرید واکر سالمندان گرامی با کیفیت و مدلهای متفاوت


index-8 خرید اینترنتی واکر سالمندان ارسال تهران و شهرهای ایران


index-9 واکر کودک دیوار ارسال به سراسر ایران


index-10 واکر کودک دیجی کالا فروش آنلاین


index-11 اکسیژن ساز یوول ارزان قیمت و حجم طولانی و زیاد


index-12 ماسک کرونا این روزها هر ماسکی که بتواند انتقال این ویروس را کاهش دهد


index-13 ماسک تنفسی بسیار ساده و ارزان مناسب شرایط بحرانی


index-14 خرید ماسک ارزان برای مقابله با ویروسها


index-15 خرید ماسک یکبار مصرف ارزان و ساده کاربردی


index-16 تولیدی ماسک یکبار مصرف افزایش تولید بنا بر سفارش شما


index-17 قیمت ماسک سه لایه ارسال فوری خرید اینترنتی


index-18 تولید ماسک سه لایه برای پیشگیری از انتشار اپیدمیک ویروس کرونا