بچه های مدرسه شاهپور تجریش از سالمندی لذت می برند

بچه های مدرسه شاپور تجریش گردهمایی

راهنما 09339100544

دیدار سالیانه دانش آموزان قدیم مدرسه شاهپور تجریش یا همان جلال آل احمد همه ساله اولین جمعه مهر ماه در باغ فردوس و موزه سینما برقرار است . امسال نیز (سال نگارش مطلب) در هفتم مهر ماه یعنی 7/7/96 دورهمی پر سرو صدایی در این مکان برگزار می شود که جمعی از سالمندان پر انرژی و جوان دل به دیدار همدیگر می آیند و ساعاتی را با هم خوش می گذرانند .

پوشش خبری این دورهمی انقدر وسیع شده که تمام خبرگزاری های اینترنتی گزارشی از آن تهیه کردند و شما هم با حضور در جمع این دوستان می توانید دوستان هم سن و سال آن زمان خود را پیدا کنید . وب سایت آی طب در یافتن دوستان جدید و ایجاد سرگرمی های حضوری با هم سن و سالانتان به شما کمک می کند .

 

پوشش خبری و اطلاع رسانی دورهمی سالمندان

شما هم اگر مخاطب سایت آی طب هستید می توانید با برقراری ارتباط بین دوستان همکلاسی دوران کودکی و نوجوانیتان ، همچین جمع با صفایی را گرد هم آورید و از طریق شماره تماس نوشته شده در این سایت با ما تماس بگیرید و زمان دورهمی بچه های مدرسه قدیمی خود را به ما اطلاع دهید تا آن را در همین سایت و سایت های دیگر پوشش خبری کنیم و شما از سایر دوستانتان نیز با خبر شوید .

 

دیدار بچه های مدرسه شاهپور تجریش یا همان مدرسه جلال آل احمد

هر ساله در اولین جمعه مهر ماه به مناسبت آغاز سال تحصیلی بهانه ای به وجود آمده که جوانان قدیمی در باغ فردوس  همدیگر را ببینید و چاق سلامتی کنند چرا که این اتفاق باعث ایجاد انگیزه و روحیه در این افراد شده است و از نظر سلامتی روحی و روانی بار مثبتی با خود برایشان به همراه داشته است . چقدر گره ها که به دست یکدیگر باز نشده و اتفاقات خوش و خوبی که رخ نداده است ، از آنان با غرور به عنوان گردهمایی پیرمردها یاد میکنند .

باغ فردوس تهران گردهمایی پیرمرهای مدرسه

این مدرسه یعنی شاهپور که در نرسیده به میدان تجریش قرار داشته به مدرسه جلال آل احمد نیز معروف شده که الان به جای آن باغ فردوس و موزه سینما ساخته شده است . قطعا افراد پیری که برای این مناسبت هر سال در این مکان دورهم جمع می شوند در زمان قبل از انقلاب در این مدرسه بوده اند و در حال حاضر به جای مدرسه باغ زیبایی ساخته شده است .

ما در این سایت بارها گفته ایم که پیری و سالمندی دوره ای مثل دوران دیگر زندگی یعنی کودکی ، نونهالی ، نو جوانی و جوانی است و باید قدر آن را بدانیم چرا که بسیاری از انسان ها آن را تجربه نکرده اند و از دنیا رفته اند . در همین مراسم ارزشمند یک تخته ای را روی دیوار نصب می کنند که آگهی فوت هم دوره ای های دوران مدرسه که در یک سال اخیر از دنیا رفته اند بر روی آن خورده تا سایر دوستان نیز مطلع گردند .

تجریش گردهمایی پیرمردای مدرسه جلال آل احمد

امیدواریم بتوانیم در این حال و هوای خوب نقش بسزایی داشته باشیم و کمک کنیم تا شما م دوستان هم مدرسه ای خودتان را پیدا کنید و هر ساله با هم جلسات مختلفی را بگذارید و از کنار هم بودن مثل بچه های مدرسه شاهپور تجریش لذت ببرید . شما می توانید با تماس به شماره مندرج در همین صفحه ما را از دورهمی های محله ای و مدرسه ای خود مطلع سازید تا ما آن را در این سایت انتشار دهیم و گفتنی است دستگاه بخور و سایر لوازم کمک سلامتی مانند قیف توالت ،  سیستم فلوتر برای منازل و شرکتها را از ما بخواهید .

قدر لحظه لحظه های زندگیمان را درکنار دوستانمان بدانیم !