کیسه یخ امسیگ مدل آی سی ۱۵۰ کاهش درد مفاصل و گرما زدگی

کیسه کمپرس یخ آلمانی گارانتی گرم سرد

کد محصول x303

تومان 15.000

راهنما 09339100544

قیمت 15.000

کیسه یخ در بسیاری از موارد دارای کاربرد و اهمیت می باشد . بعد از یک ورزش سنگین برای جلوگیری از گرما زدگی روش بسیار خوب استفاده از کیسه های یخ در ناحیه های مختلف بدنتان می شود . همچنین اگر احساس درد در مفاصل خود دارید که در ورزش های گوناگون آسیب دیده اند می توانید از این کیسه های یخ استفاده کنید . حتی زمان هایی که احساس درد از عضلات خود دارید نیز به کار می آید .

در این مطلب میخواهیم به معرفی یکی از کیسه های یخ بسیار با کیفیت و ارزان قیمت بازار بپردازیم که این کیسه ها توسط کمپانی معروف آلمانی به نام امسیگ تولید می شوند . این کمپانی به دلیلی کیفیت بالای محصولاتش همیشه زیر ذره بین کلینیک ها و آزمایشگاه های برتر دنیا که از رقیبان اون حمایت مالی می گیرند بوده است . همیشه بالاترین رتبه کیفیت را در محصولاتش دارا بوده و از خدمات گارانتی و پس از فروش فوق العاده ای برخوردار است .

شما کیسه یخ را میتوانید در مناطق و زخمهایی که عمیقا احساس گرما می کنید بگذارید و یا برای پیشگیری از بیشتر شدن عفونت و خونریزی مفید است . البته این ها میتواند با پزشک مشورت گردد و بهتر است زیر نظر پزشک به این عوامل عمل کنید . کیسه آب سرد در جهت از بین بردن سر درد حاصل از گرمازدگی بسیار مفید است و شما میتوانید قرار دادن بر روی سر و صورتتان از آن بهره مند شوید .

 

کیسه آب سرد برای زمان هایی که کوفتگی یا ضربه شدیدی به قسمتی از بدنتان وارد شده و آن ناحیه متورم شده است بسیار کاربردی است . به دلیل اینکه شما می توانید با سرمای آب و یخ موجود در آن از خونریزی های داخلی جلوگیری کرده و التیام بخش قسمت های آسیب دیده شوید و آرام آرام تورم آن نیز بهبود می یاید . همچنین برای کاهش درد ایجاد شده از رگ به رگ شدن مچ دست و پا نیز کاربردی می باشد .

این کیسه آب سرد و یا کیسه یخ که دارای گارانتی نیز میباشد و بخصوص در زمان احساس درد کاربرد بیشتری دارد ، در رنگهای مختلف و متنوعی طراحی و تهیه شده است . سایز آن هفت اینچ می باشد و از طراحی و پیاده ساز بسیته بندی بسیار زیبا و شیک بهره مند است . شما میتوانید با پرداخت بسیار ناچیز این محصول را با دو سال گارانتی طلایی و ده سال خدمات پس از فروش تهیه کنید .

کافیست با شماره گیری تلفن های مندرج در سایت از مشاوران آی طب کمک بگیرید و محصولات مورد نیاز پزشکی و یا همین محصول را انتخاب کنید ویا اطلاعاتی مانند قیمت فشارسنج ، نحوه تغییر شیب تردمیل و امثال آن و نیز درخواست ارسال  کالا در محل کار و یا زندگی خود را بفرمایید . در کمترین زمان ممکن این محصول برای شما تحویل میگردد و پرداخت آن را پس از تحویل محصول و بررسی آن میتوانید به سادگی انجام دهید . در تهران کمتر از ۲ ساعت و در شهرستان نهایت تا ۱۲ ساعت توسط پیک ویژه شهرستان و یا باربری تحویل حضورتان می گردد .