کیسه آبگرم بسیار زیبا – مدل ایچ بی ۲۰۲ دولیتری ، تسکین درد

کیسه آب گرم آب سرد تسکین درد خارجی

کد محصول x295

تومان 27.000

راهنما 09339100544

قیمت 27.000

کیسه آبگرم تولید شده توسط کمپانی معروف آلمانی با ظرفیت دو هزار میلی لیتر آب که ساعت ها آب را گرم نگه می دارد . روکش های بافتنی و لباس گونه این محصول تولیدات مرغوب یونایتد کینگدام می باشد . از تنوع و طرح های مختلف و زیبایی بهره می برد . این محصول قابل شستشو مناسب برای تسکین درد و یا گرم نگاه داشتن رختخواب می باشد .

از قدیم الایام کیسه آبگرم بسیار طرفدارانی داشته است . خیلی از افراد را می بینیم به دلیل اینکه سرمایی هستند و یا از گرمای موضعی لذت می برند طرفدار این محصول هستند و خیلی های دیگر برای بهتر شدن درد های مفاصل و یا سایر نقاط بدنشان از این کیسه استفاده می کنند اما واقعیتش این است که حس لذت بسیار خوشایندی را به انسان می دهد . مخصوصا به هنگام خواب و استراحت . زیرا گرمای ملایم و مطبوعی را به بدن ما انتقال می دهد .

 

اما در قدیم کیسه های هوا به امکانات و زیبایی امروز نبوده و در حال حاضر تکنولوژی و خلاقیت تولید کنندگان باعث شده کیسه های آبگرم بسیار کاربردی تر و زیبا تر باشند . در این مطلب میخواهیم به معرفی یکی از کیسه های آبگرم بپردازیم که تولید شرکت بزرگ و معروف آلمانی به نام امسیگ می باشد . این محصول دارای دو سال گارانتی طلایی و ده سال خدمات پس از فروش نیز می باشد .

 

این کیسه آبگرم از روکش های پارچه ای که کشبافت میز می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است استفاده می کند . این روکش ها بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشد . از طرح ها و رنگ های متنوعی برخوردار است . تکنولوژی استفاده شده در ساخت این محصول از مرغوبترین روبر سال ۲۰۱۲ یونایتد کینگدام می باشد . ظرفیت این کیسه آبگرم دو هزار میلی لیتر می باشد .

به دلیل داشتن درب مخصوص و واشر اختصاصی از نشست آب جلوگیری می نماید . این محصول در دوران بارداری نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین برای کاهش دردهای عضلانی و یا کمر درد و حتی گرم کردن رختخواب استفاده و کاربرد ویژه دارد . برای پوست بدن هیچگونه حساسیتی به وجود نمی آورد و روکش آن میتواند برای شستشو به صورت کامل جدا شود .

 

شما میتوانید به سادگی با شماره گیری پشتیبان سایت درخواست ارسال محصول را بفرمایید تا در کمتر از ۲ ساعت در تایم کاری این محصول را برایتان ارسال کنیم و حتی برای افرادی که خارج از شهر تهران هستند میتوانیم در کمتر از ۱۲ ساعت این محصول را توسط باربری و یا پیک ویژه شهرستان ارسال کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به آن دسترسی داشته باشید . همچنین جهت سایر تجهیزات مورد نیاز پزشکی میتوانید با همین شماره تلفن ارتباط برقرار کرده و مشاوره لازم را دریافت نمایید .