تجهیزات و محصولات کمک درمانی راهنمای خرید

کمک درمانی لوازم تجهیزات پزشکی خانگی

راهنما 09339100544

 

مهندسی پزشکی جزو علومی می باشد که در سال های اخیر بسیار پیشرفت چشم گیری داشته است و زندگی را برای همه مخصوصا بیماران بسیار ساده کرده است . در این مطلب به معرفی محصولات شاخه کمک درمانی می پردازیم و مفتخریم که این محصولات را با کیفیت بالا و در اسرع وقت به شما ارائه می کنیم .

محصولات این بخش درواقع در جهت بهبود بیمار نقش بسزایی را ایفا می کند و بیشتر این محصولات در منازل استفاده می شوند ، درواقع کاربرد خانگی دارد . این تجهیزات وسعت زیادی از نظر تنوع کالا و مارک کالا دارند . در هنگام خرید باید دقت شود که از منبع معتبر خریداری کنید و اجناس از کیفیت اصیل و گارانتی معتبر برخوردار باشند .

 

دسته بندی محصولات پزشکی کمک درمانی

 1. تنفسی و تصفیه کننده

  • دستگاه بخور و رطوبت ساز
   1. گرم
   2. سرد
   3. چندکاره
   4. بخور صورت
  • دستگاه تصفیه هوا
  • دستگاه تصفیه آب
  • دستگاه نبولایزر
 2. سمعک

 3. عینک

 4. مراقبت در منزل

  • تشک مواج / ضد زخم بستر
  • پوشینه های بی اختیاری
  • تخت بیمار
  • لوازم مصرفی
 

در هر کدام از تجهیزات پزشکی بالا که جزو شاخه کمکهای درمانی محسوب می شوند ، کالاهای بسیار متنوع و با خصوصیات متفاوت و همچنین برند های گوناگون در بازار وجود دارد که در رنج های مختلف قیمتی از مقرون به صرفه تا ارزنده یافت می شود . مشاوران سایت آی طب در زمینه انواع تجهیزات پزشکی کمکهای درمانی به صورت تلفنی و حضوری شما را راهنمایی می کنند .

برای مثال دستگاه های بخور انواع مختلف ایرانی و خارجی را دارا هستند که قابلیت اولتراسونیک را در مدل های سرد دستگاه بخور میتوانیم به شما معرفی کنیم . اولتراسونیک در واقع یک سیستم چرخش نانو در دستگاه های بخور سرد است که قطرات آب را با سرعت بسیار بالا به چرخش در آورده و پس از پودر شدن آن قطرات با سرعت بالا به بیرون پرتاب می نماید .

 

همچنین در دسته بندی های دیگر این تجهیزات میتوانید سوالات تخصصی خود را از بخش پشتیبان سایت با تماس تلفنی بپرسید و در صورت نیاز محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید . ارسال محصولات در سراسر ایران پهناورمان امکان پذیر است . ما تمام سعیمان را می کنیم تا بتوانیم با در اختیار گذاشتن این محصولات به سلامت و بهبودی شما تسریع بخشیم .

کمک به درمان بیماران علاوه بر ارائه محصولات نیت خیر لازم دارد ..