تجهیزات و محصولات کمک درمانی راهنمای خرید

کمک درمانی لوازم تجهیزات پزشکی خانگی

راهنما 09100049363

 

مهندسی پزشکی جزو علومی می باشد که در سال های اخیر بسیار پیشرفت چشم گیری داشته است و زندگی را برای همه مخصوصا بیماران بسیار ساده کرده است . در این مطلب به معرفی محصولات شاخه کمک درمانی می پردازیم و مفتخریم که این محصولات را با کیفیت بالا و در اسرع وقت به شما ارائه می کنیم .

محصولات این بخش درواقع در جهت بهبود بیمار نقش بسزایی را ایفا می کند و بیشتر این محصولات در منازل استفاده می شوند ، درواقع کاربرد خانگی دارد . این تجهیزات وسعت زیادی از نظر تنوع کالا و مارک کالا دارند . در هنگام خرید باید دقت شود که از منبع معتبر خریداری کنید و اجناس از کیفیت اصیل و گارانتی معتبر برخوردار باشند .

 

دسته بندی محصولات پزشکی کمک درمانی

 1. تنفسی و تصفیه کننده

  • دستگاه بخور و رطوبت ساز
   1. گرم
   2. سرد
   3. چندکاره
   4. بخور صورت
  • دستگاه تصفیه هوا
  • دستگاه تصفیه آب
  • دستگاه نبولایزر
 2. سمعک

 3. عینک

 4. مراقبت در منزل

  • تشک مواج / ضد زخم بستر
  • پوشینه های بی اختیاری
  • تخت بیمار
  • لوازم مصرفی
 

در هر کدام از تجهیزات پزشکی بالا که جزو شاخه کمکهای درمانی محسوب می شوند ، کالاهای بسیار متنوع و با خصوصیات متفاوت و همچنین برند های گوناگون در بازار وجود دارد که در رنج های مختلف قیمتی از مقرون به صرفه تا ارزنده یافت می شود . مشاوران سایت آی طب در زمینه انواع تجهیزات پزشکی کمکهای درمانی به صورت تلفنی و حضوری شما را راهنمایی می کنند .

برای مثال دستگاه های بخور انواع مختلف ایرانی و خارجی را دارا هستند که قابلیت اولتراسونیک را در مدل های سرد دستگاه بخور میتوانیم به شما معرفی کنیم . اولتراسونیک در واقع یک سیستم چرخش نانو در دستگاه های بخور سرد است که قطرات آب را با سرعت بسیار بالا به چرخش در آورده و پس از پودر شدن آن قطرات با سرعت بالا به بیرون پرتاب می نماید .

 

همچنین در دسته بندی های دیگر این تجهیزات میتوانید سوالات تخصصی خود را از بخش پشتیبان سایت با تماس تلفنی بپرسید و در صورت نیاز محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید . ارسال محصولات در سراسر ایران پهناورمان امکان پذیر است . ما تمام سعیمان را می کنیم تا بتوانیم با در اختیار گذاشتن این محصولات به سلامت و بهبودی شما تسریع بخشیم .

کمک به درمان بیماران علاوه بر ارائه محصولات نیت خیر لازم دارد ..کمک درمانی لوازم تجهیزات پزشکی خانگی

  مهندسی پزشکی جزو علومی می باشد که در سال های اخیر بسیار پیشرفت چشم گیری داشته است و زندگی را برای همه مخصوصا بیماران بسیار ساده کرده است . در این مطلب به معرفی محصولات شاخه کمک درمانی می پردازیم و مفتخریم که این محصولات را با کیفیت بالا و در اسرع وقت به شما ارائه می کنیم . محصولات ...ادامه مطلب

این بخش درواقع در جهت بهبود بیمار نقش بسزایی را ایفا می کند و بیشتر این محصولات در منازل استفاده می شوند ، درواقع کاربرد خانگی دارد . این تجهیزات وسعت زیادی از نظر تنوع کالا و مارک کالا دارند . در هنگام خرید باید دقت شود که از منبع معتبر خریداری کنید و اجناس از کیفیت اصیل و گارانتی معتبر برخوردار باشند .   دسته بندی محصولات پزشکی کمک درمانی تنفسی و تصفیه کننده دستگاه بخور و رطوبت ساز گرم سرد چندکاره بخور صورت دستگاه تصفیه هوا دستگاه تصفیه آب دستگاه نبولایزر سمعک عینک مراقبت در منزل تشک مواج / ضد زخم بستر پوشینه های بی اختیاری تخت بیمار لوازم مصرفی   در هر کدام از تجهیزات پزشکی بالا که جزو شاخه کمکهای درمانی محسوب می شوند ، کالاهای بسیار متنوع و با خصوصیات متفاوت و همچنین برند های گوناگون در بازار وجود دارد که در رنج های مختلف قیمتی از مقرون به صرفه تا ارزنده یافت می شود . مشاوران سایت آی طب در زمینه انواع تجهیزات پزشکی کمکهای درمانی به صورت تلفنی و حضوری شما را راهنمایی می کنند . برای مثال دستگاه های بخور انواع مختلف ایرانی و خارجی را دارا هستند که قابلیت اولتراسونیک را در مدل های سرد دستگاه بخور میتوانیم به شما معرفی کنیم . اولتراسونیک در واقع یک سیستم چرخش نانو در دستگاه های بخور سرد است که قطرات آب را با سرعت بسیار بالا به چرخش در آورده و پس از پودر شدن آن قطرات با سرعت بالا به بیرون پرتاب می نماید .   همچنین در دسته بندی های دیگر این تجهیزات میتوانید سوالات تخصصی خود را از بخش پشتیبان سایت با تماس تلفنی بپرسید و در صورت نیاز محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید . ارسال محصولات در سراسر ایران پهناورمان امکان پذیر است . ما تمام سعیمان را می کنیم تا بتوانیم با در اختیار گذاشتن این محصولات به سلامت و بهبودی شما تسریع بخشیم . کمک به درمان بیماران علاوه بر ارائه محصولات نیت خیر لازم دارد ..