خدمات کمک درمانی سالمندان در تهران و شهرستان

کمک درمانی سالمندان روحی چشم گوش ارتوپدی

راهنما 09100049363

 

 در این مطلب می خواهیم به خدمات آی طب در زمینه درمان و مراقبت از سالمندان اشاره کنیم . سالمندان کشور ما بسیار پر ارزش و پر انرژی هستند . ما برای این دوره زیبای زندگیشان فرایند ها و راهکارهای ویژه ای طراحی کردیم و روز به روز در حال توسعه آنها نیز هستیم . تمام تلاشمان حل مشکلات آنان و یاری رسانی می باشد .

 

درمان سالمند در زیرشاخه های مربوطه

 • درمان افسردگی در سالمندان

  • طبق آمار به دست آمده در میان افراد سالمند که سلامتی خوبی دارند افسردگی بسیار کمتر از افراد سالم غیر سالمند می باشد ، از همین رو این خبر بسیار خوشایند و خوب است و امید بخش برای نسل های آینده که به جمعیت سالمند کشورمان اضافه می شوند . چرا که روز به روز فرهنگ ورزش و سایر احتیاط های دوران جوانی بهتر و بیشتر می شود و در نتیجه در دوران سالمندی از آرامش و سلامتی بیشتری در میان سالمندان برخوردار خواهیم بود . متخصصین صحبت درمانی نیز در تیم پرستاری و مراقبت از سالمندان ما وجود دارند که در این امر بسیار کارامد و مفید بوده و رضایت بسیاری از خانواده ها را جلب کرده اند .
 • درمان ارتوپدی و شکستگی

  • این نوع درمان و رسیدگی در دوران سالمندی نسبتا بیشتر است زیرا به دلیل مشکل پوسیدگی استخوان شاهد بروز شکستی استخوان و یا مشکلات مفاصل که معمولا با درد می باشد هستیم . البته جای نگرانی نیست زیرا در این دوره پزشکان بسیار متخصص و حرفه ای را شاهدیم که بسیار صبورانه با حضور در منزل سالمند به مداوای آن می پردازد . علم فیزیوتراپی نیز در تقویت توانبخشی سالمندان بسیار مفید واقع شده است .
 • درمان بینایی و چشم

  • بسیاری از معضلات در سنین بین ۶۵ تا ۸۰ سالگی برای قدرت بینایی مشاهده شده اعم از آب سیاه چشم ، آب مروارید و غیره که باعث انواع اختلال در سیستم بینایی شده است ، البته در این مورد علم مهندسی پزشکی و چشم پزشکی بسیار پیشرفت داشته و شما را با انواع عمل های ساده مانند لیزیک و غیره به بینایی عالی خواهند رساند .
 • سایر بیماری های دیگر

  • بیشتر افراد سالمند در سه موضوع بالا مشکلاتی دارند و تعداد اندکی به دلایل مختلف اعم از باور های غلط و یا عدم احتیاط لازم در جوانی و همچنین زیاده روی در مصرف دخانیات و برنامه نامناسب غذای به مشکلات و بیماری های مختلفی مبتلا شدند که باز هم جای نگرانی نیست . تیم های بسیار حرفه از متخصصین نام برده در ذیل این مطلب به روند درمان شما در منزل کمک خواهند نمود .
   • متخصصین اورولوژ
   • دندان پزشکان ماهر
   • متخصص مغز و اعصاب
   • پزشک متخصص قلب و عروق
 

سایر آمار ارائه شده توسط منابع معتبر نشان دهنده این است که تا حدود ۴۰ سال آینده یک چهارم جمعیت کشورمان سالمند خواهند بود و مسئولین هر چه بیشتر نسبت به گذشته در حال فراهم آوردن امکانات و زیرساخت های بهتر برای این تعداد سالمند از حال حاضر هستند و قطعا در آینده با وجود بیمه عمر که از شرکت های مختلف در حال ارائه می باشد ، جامعه ای سالم ، هوشیار ، پر انرژی و تاثیر گذار در پیشرفت کشور را میان سالمندان شاهد خواهیم بود .

در صورت نیاز به مشاوره در مورد انواع درمان ها و مراقبت های منزل و یا تجهیزات پزشکی مورد نیاز سالمندانتان می توانید با شماره مندرج در همین صفحه از سایت تماس گرفته تا کارشناسان آی طب شما را راهنمایی کنند . خدمات و محصولات ما تنها برای تهران نیست بلکه در سایر شهرستان ها نیز ارائه خدمات می دهیم .

آنچه نباید دلبستگی را نشاید (  حکیم سعدی )

 نگران دوره سالمندی نباشیم . جوانان کمکمان می کنند .براي اكنون مطلبي يافت نشد