محافظ فلزی توالت فرنگی مدل چارچوب کمک نشست برخاستن

توالت فرنگی محافظ راحت نشستن برخاستن کمک

کد محصول x592

تومان 135.000

راهنما 09339100544

قیمت 135.000

 

 فواید استفاده از توالت سیستم فرنگی بیشتر از توالت های ایرانیست ، برای همین شاهد استفاده رو به افزون آن در ایران و مخصوص لوکس نشینان تهران شده ایم . توالت فرنگی به دلیل فرهنگ ما ایرانیان نیاز به یک سری لوازم کمکی دارد که حتی در خارج از کشور هم باب شده تا تمامی اعضای خانواده بتوانند ساده تر و کاربردی تر از آن بهره مند شوند .

 

ویژگی های محافظ فلزی فرنگی مدل چارچوب

  • جنس فلزی محکم و خمیدگی لوله با تکنولوژی روز بدون آسیب پذیری
  • رنگ سفید
  • ضد زنگ زدگی و ضد آب
  • تنظیم سایز عرض از ۵۰ سانتی متر تا ۱۲۰ سانتی متر
  • تنظیم سایز ارتفاع از ۱۰۰ سانتی متر تا ۱۸۰ سانتی متر
 

پیشنهاد و توصیه ما از میان تمامی وسایل مکمل توالت محصول محافظ ساخت فلزی مدل چارچوب می باشد . این محصول کمک می نماید تا ما به سادگی برای نشستن و بلند شدن از آن استفاده کنیم و تکیه گاهمان قرار گیرد . همچنین نیز می تواند برای آویزان کردن لباس و یا حوله نیز کاربری باشد . این محصول به چهارچوب فلزی توالت سیستم فرنگی نیز معروف شده است .

عرض و ارتفاع این محصول کاملا اختیاری است و قابلیت تنظیم آن نسبت به سایز توالت و یا نیاز شما را دارد . پایه های این محافظ ساخت فلزی فرنگی نیز قابل تحرک بوده و حتی شما نسبت به شیب کف حمام و یا توالت خود می توانید آن را تنظیم نمایید تا از تکان خوردن آن جلوگیری کنید . در هر سمت این محصول دو دستگیره طراحی گشته که به راحتی در هنگام برخواستن شما بتوانید از آن استفاده کنید .

این چارچوب توالت از فلز بسیار محکم و ضدزنگ زدگی بهره برده که تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم را می تواند تحمل نماید . روکشی از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا بر روی این فلز قرار گرفته است که باعث جلوگیری از برخورد آب می شود و از زنگ ضدگی پیشگیری می نماید . این روکش به رنگ سفید است و مناسب استفاده در حمام و دستشویی می باشد .

 

شما می توانید با تماس به تیم مشاوره آی طب از کارشناسان ما سوالات تکمیلی خود را پرسیده و در صورت نیاز درخواست ارسال این محصول در سراسر ایران پهناور را بدهید . همچنین در صورتی که شما احتیاج به سایر لوازم پزشکی و درمانی و ملزومات آنها داشته باشید ، می توانید نسبت به انتخاب یک برند اصیل نسبت به بودجه خود طلب راهنمایی کنید .