کمربند لاغری مدل بیورر ای ام ۳۰ دور شکم و پهلوها

کمربند لاغری دور شکم پهلوها چربی سوز

کد محصول x474

تومان 235.000

راهنما 09339100544

قیمت 235.000

 

کمر بند لاغری بیورر beurer تولید شده توسط  کمپانی آلمانی و برخورد از کیفیت بالا به همراه انعطاف پذیری می باشد . ما با استفاده از این کمربند می توانیم ماهیچه های دور شکم و پهلو را تقویت کنیم و همچنین می توانیم برای سوختن چربی ها به شکل موثر و امید بخش از این کمربند برقی استفاده کنیم . این کمر بند شامل باتری می باشد و شما میتوانید پس از پیاده روی و کارهای روزانه خستگی ناحیه شکم و کمر را رهایی بخشید .

در بازار کمربند برقی های متفاوت و متنوعی وجود دارد که انواع کارایی ها و کاربرد ها را دارد . در این مطلب می خواهیم به یکی از محصولات برتر در این حوزه بپردازیم و با شرح توضیحات کامل آن را برای شما معرفی کنیم . بیورر از کمپانی های معروف و مطرح در تجهیزات و لوازم پزشکی است که توسط کشور آلمان تولید می شود . تجهیزات این کمپانی مانند فشارسنج ، دستگاه بخور و بسیار دیگر همگی در کلینیک های برتر دنیا آزمایش شده و مورد ارزیابی قرار می گیرند . بالاترین رتبه ها برای این کمپانی بزرگ در نظر گرفته می شود .

 

امکانات کمربند های لاغری

علم مهندسی پزشکی گام به گام به سمت پیشرفت در حرکت است . محصول کمربند لاغری در واقع تحریک کننده قسمت دور شکم و پهلو ها می باشد . انواع وظایف مختلفی را نسبت به هر فرد می تواند بر عهده بگیرد . این کمربند شکمی قابللیت انعطاف پذیری بین ۶۵ سانتی متر تا ۱۲۹ سانتی متر اندازه دورشکم را داراست . کاربرد های کمربند های لاغری به صورت تیتر وارد در ذیل قابل مشاهده است :

  • رها سازی عضلات گرفته و کوفته شده
  • تسکین دادن و بهبود بخشیدن به دردهای عضلانی کمر ، شکم و پهلو
  • تقویت ماهیچه های دورشکم و پهلو
  • کاهش دادن حجم چربی های پهلو ها و شکم
 

این دستگاه با داشتن تایمر دیجیتالی معکوس میتواند زمان استفاده از آن که بین پنج برنامه مختلف و حدود ۲۰ دقیقه تا ۳۰ دقیقه قابل تنظیم است را با نمایشگر ال سی دی نشان دهد و شدت لرزش و تحریک این دستگاه صفر تا چهل می باشد که به انتخاب شما بستگی دارد . حافظه این دستگاه این امکان را به شما میدهد تا در یک بازه زمانی تمامی زمان های استفاده از دستگاه را بررسی کنید و به روند پیشرفت خود بپردازید .

ولتاژ خروجی دستگاه حدود ۷۰ ولت بوده و از مصرف نسبتا کمی برخوردار است . همچنین برق آن با ۱۴۰ میلی آپر خروج پیدا می کند و این عدد برای زمانی است که دستگاه در شارژ است . باتری دستگاه نیز به همراه دستگاه برای شما ارسال خواهد شد . این کمربند قابل شستشو بوده و شما به سادگی می توانید آن را با آب بشویید .

 

این کمربند از سیستم اتو اسلیپ نیز استفاده می کند که بسیار کاربردی می باشد به این شیوه که در زمان هایی که برای دقایقی شما از این دستگاه استفاده نکنید ، برای حفظ انرژی و افزایش کارایی باتری دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود . همچنین این دستگاه نیازی به ژل رسانا برای الکترود اتصال به آب خود ندارد و همچنین احتیاجی به تعویض هم نمی باشد .

این محصول دارای دو سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز می باشد . شما میتوانید با تماس به پشتیبانی سایت آی طب از این محصول خریداری کنید و آن را توسط پیک ویژه ما در تهران و شهرستان تحویل بگیرید . هموطنان شهرستانی میتوانند توسط باربری برای تسریع در روند ارسال نیز تحویل بگیرند . حدود زمان تحویل محصول بین ۲ تا ۱۲ ساعت کاری می باشد . در شهرستان نیز بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت امکان ارسال محصول وجود دارد .