کمربند بارداری و حاملگی محصول آمریکا – مدل ظریف ۲۰۶۲

کمربند بارداری حاملگی کمردرد مادران وضع حمل

کد محصول x1482

تومان 75.000

راهنما 09339100544

قیمت 75.000

 

این محصول کمربند بارداری در دو سایز گوناگون تولید شرکت اپو آمریکا با همکاری کشور تایوان می باشد که برای مادرانی که به تازگی باردار شده اند و یا قصد بچه دار شدن را دارند و همزمان مشکلات کمر و دیسک را دارا هستند که همراه با کمردرد کم می باشد ، بهتر است به پزشک مراجعه نمایند و همچنین از این کمر بند بارداری مخصوص حاملگی بهره مند شوند . با این کمر بند بارداری فشار کمر به لگن منقل شده و مادر برای برخاستن و نشستن و همچنین راه رفتن بسیار ساده و راحت خواهد بود ، علاوه بر اینکه امنیت سلامت جنین نیز حفظ می گردد .

 

یکی از محصولاتی که مورد تایید پزشکان می باشد و در صورت وجود دیسک کمر یا در گذشته مشکلاتی از این قبیل که البته همراه با کمر درد است ، برای بارداری تجویز می گردد . کمربند های حرفه ای محصول کشور آمریکا که با همکاری کشور تایوان تولید می شوند ، با کیفیت ترین کالا های این حوزه هستند که برای سفارش می توانید با شماره تلفن نوشته شده در این صفحه تماس بگیرید .

از قابلیت های این کمر بند بارداری مدل 2062 ظریف ، می توان به جنس استفاده شده در آن اشاره نمود . استفاده از مقدار نخ به میزان پنجاه درصد از محصول باعث ضد تعریق شدن آن می شود که همراه با پلی آورتان باعث کم شدن وزن به همراه مقاومت بالا می شود . ابریشم مصنوعی و پلی استر که توسط پارچه های جدید ضد حساسیت در این محصول استفاده شده اند ، همه به راحتی مادر در هنگام نشستن ، برخواستن و راه رفتن با جنین کمک می نماید .

 

خصوصیات کمربند بارداری و حاملگی محصول آمریکایی مدل 2062

  • کمک به تسکین کمردرد کم و خفیف
  • مورد استفاده برای دوران حاملگی و بارداری
  • کمک به راحت بلند شدن و نشستن مادر و در نتیجه فشار کمر کمتر
  • مهار وزن بالای جنین و پیشگیری از فشار کمر
  • دارای دو سایز کوچک small و بزرگ large
 

برای تشخیص انتخاب سایز کمربند به صورت اینترنتی کافیست با شماره تماس راهنمائی سایت تماس گرفته و سایز کمر خود را بفرمایید تا جهت پشتیبانی و ارسال محصول ، بهترین انتخاب را برایتان ارائه دهند . این محصول با برند اوپو آمریکا به دستتان می رسد و حتی می توانید سفارش تولید سایز های اختصاصی را نیز به کارشناسان آی طب بفرمایید .

این کمربند بارداری از دو جا قابل بسته شدن می باشد که توسط چسب های پر قدرت این عملیات میسر می شود . یک چسب جلو و زیر شکم قرار میگیرد و چسب دیگر در کنار یکی از پهلو ها که وظیفه محکم شدن از سمت پشت و همچنین نگهداشتن وزن جنین در قسمت انتهای شکم را خواهند داشت . به این صورت مقدار فشار کمر کمتری تحمل کرده و باعث تسکین کمر درد و مهار وزن نوزاد از کمر به لگن را خواهد داشت .

در این صورت مادر برای نشستن و بلند شدن و همچنین قدم زدن بسیار احساس راحتی دارد و از سلامتی جنین نیز خیالی آسوده خواهد داشت . در این هوای پاکیزه شهر بهتر است خرید حضوری را کمتری کنیم و به خرید اینترنتی بپردازیم . با آمدن ما در شهر هم ایجاد ترافیک می شود و هم هوا آلوده می شود و با هزینه بالای بنزین و وسایل نقلیه عمومی باعث اصراف وقت و انرژی خود نیز می شویم . ما محصولات را در کمتر از 2 ساعت کاری در تهران با کمترین هزینه پیک برایتان ارسال می کنیم و همچنین در شهرستان حدود 12 ساعته تمامی محصولات مورد نیازتان به دستتان خواهد رسید .