کفش کتانی نایک زیبا و کفی راحتی عایق حرارت

کد محصول x2810

تومان 540.000

راهنما 09339100544

قیمت 540.000

در شرایظ اقتصادی امروزی شاید خرید یک کتونی اورجینال برای خیلی از افراد سخت باشد .به علت این که قیمت یک کتونی اورجینال بالای 1 ملیون تومان هزینه دارد. پس در این شرایط کتونی high copy های کپی یک انتخاب مناسب است. البته این کتونی ها در درجات کیفی مختلفی عرضه میشوند . با ما همراه باشید تا یکی از کتونی های با کیفت را بررسی کنیم.

این مدل کتونی نایک های کپی از با کیفیت ترین ها میباشد که طیف وسیعی از افراد را جذب خود کرده است. این کتونی با وزن بسیار سبک در حدود 50 گرم میباشد که به همین خاطر انتخابی بسیار مناسب است به خصوص برای کسانی که درطول روز پیاده روی دارند و همچنین به خاطر زیبایی ساخت مناسب افراد خوش پوش هم میباشد.

این کتونی در رنگ های متنوعی در دسترس مشتریان محترم میباشد و همچنین در دو نوع مردانه و زنانه موجود میباشد. یکی از مهمترین نشانه های یک کتونی خوب ،زیره ی کفش کتانی نایک است. این کتونی با دارا بودن زیره ای از جنس EVA نمره خوبی از این بابت میگیرد .این جنس زیره بسیار با دوام است و همچنین به علت سبکی به راحتی میتوان چند ساعت با آن پیاده روی کرد .

اگر میخواهید یک کفش کتونی نایک راحتی برای ورزش و یا حتی پیاده روی داشته باشید این کتونی نایک یک انتخاب بسیار عالی است. این کفش در سایز های زنونه از 37 تا 40 و همچنین در سایز های مردانه 40 تا 45 در چندین رنگ در دسترس شما میباشد. برای دریافت راهنمایی و انتخاب و همچنین سفارش این کتونی با کارشناسان ما تماس بگیرید.