کفش کالج طبی برند مازراتی مدل منگوله دار چرم مشکی

کفش کالج طبی جنس چرمی مشکی سیاه

کد محصول x2835

تومان 69.000

راهنما 09339100544

قیمت 69.000

کفش های کالج جزو کفش هایی است که میتواند به سادگی جذابیت هر فردی را در مجامع عمومی و حتی محافل خصوصی افزایش دهد ، لذا معمولا شیوه استفاده از آن بدون پوشیدن جوراب یا با جوراب های مخصوص کالج میشود ، این کفش ها هم مدل های بسیار ارزان قیمت دارد که اصولا طبی نیستند و برای طراحی آن از ارگونومی خاصی نشات نمیگیرد .

اما بسیاری از مدل های اصیل و برند های برتر دنیا با جنس های مختلفی مانند چرم طبیعی ، مخمل و غیره تولید میشوند ، این کفش ها کمی متفاوت از مدل های کفش رسمی می باشد و جوان پسندانه تر است . همچنین رنگ بندی های مختلفی برای آن وجود دارد ، از جمله قهوه ای ، مشکی و طوسی یا سفید .

 

مشخصات کفش کالج طبی برند مازراتی مدل منگوله دار

  • سایز بندی ۴۰ تا ۴۴
  • مردانه
  •  جنس چرم مصنوعی درجه یک
  • امکان ارسال به سراسر ایران
  • لج مستحکم و مقاوم

کفش چرمی مدل کالج خرید اینترنتی

در صورتی که ست لباس شما کت تک است میتوانید به راحتی از این نوع کفش استفاده نموده و در مجالس نیز حاضر شوید اما بسیاری از خوش پوشان میدانند که حتی میتوانند در محیط های عمومی برای کارهای اداری یا فعالیت های روزمره نیز از این مدل کفش بهره مند شوند ، یکی از نکاتی باید به آن توجه کرد مقدار استفاده از لحاظ زمانی است .

هر کفش یا کتانی ساعت مصرف مشخصی نسبت به کیفیت متریال اولیه آن دارد ، مثلا اگر شما فقط یک کفش کالج داشته باشید و کل تابستان را بخواهید با آن سر کنید و هر روز به خیابان بروید ، خب قطعا برای سال بعد باید یک کفش تازه بخرید ، جدا از اینکه تنوعی در پوشاکتان دیده نشده و در همه جا با آن یک کفش دیده شدید و این خود نشان دهنده نبود منابع می باشد .

پس بهتر است که دو یا سه مدل کفش کالج ، همچنین دو یا سه مدل کتانی و حتی دو یا سه مدل کفش مجلسی اورجینال داشته باشیم که در فصل های مختلف سال بتوانیم تنوع کفش بالایی را برای مخاطبانمان رقم بزنیم ، این باعث میشود که عمر کفش ها نیز بالا تر برود و دیر تر خراب شوند و حتی دیر تر کهنه شوند .

 

برای سفارش این کفش کالج زیبا میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا توضیحات لازم داده شود و سپس آدرس خود را به کارشناس فروش بفرمایید تا سریعا برایتان ارسال شود .

 براي اكنون مطلبي يافت نشد