کفش راحتی زیبا شیک بادوام مناسب میهمانی جلسات پیاده روی

کفش راحتی بادوام میهمانی پیاده روی

راهنما 09339100544

بسیاری از بیماری ها به واسطه کفش نامناسب در بدن به وجود می آیند ، حتما شما هم شنیده اید که قلب دوم هر انسان کف پای آن است ، مشکلات متعددی مربوط به پا و خوب نبودن کفش ها برمیگردد که این مهم موجب میشود برای کفش های دم دستیتان نکات مهمی را مد نظر قرار داده و از لحاظ عملکرد ، پا را در بهترین شرایط قرار دهید .

مهمترین نکته ای که باید در نظر گرفت این است که یک کفش راحتی چه برای پیاده روی های طولانی چه برای دویدن باید سبک باشد ، سبک بودن را برخی تا بحال در کفش تجربه نکرده اند ، کفش هایی که کمتر از حتی نیم کیلوگرم وزن دارند بهتر از کفش های یک کیلوگرمی هستند ، چرا که برای چابکی در حرکت پا حتی نیم کیلوگرم نیز مهم است .

یکی دیگر از نکات مهم این است که لج کفش از طراحی مناسبی برخوردار باشد و تمام قوس ها و فرورفتگی ها و حتی بیرون آمدگی های کف پا و اطراف پا را پر کند و از استحکام بالایی برخوردار باشد تا در مدت کمی از فرم خارج نشود . برخی کفش ها را که میپوشیم بعد از چند دقیقه راه رفتن متوجه میشویم که گودی کف پا را کامل نمیکند ، لذا بهتر است مدل هایی را بگیرید که به طور کامل گودی کف پا را پوشش دهد .

برخی مشکلات مادرزادی در پاهایشان دیده میشود مثل نداشتن قوس کف پا که به اصطلاح میگویند کف پای صاف دارند و در راه رافتن بسیار اذیت میشوند ، برای این نوع عزیزان حتما باید کفش های طبی استفاده شود که مخصوص افراد کف پا ساف است ، حتی برخی به کفش های از قبل تولید شده اعتماد نمیکنند و به ما سفارش میدهند تا با الگوبرداری لیزری از کف پایشان ، کفش های فیت و اختصاصی برایشان طراحی و تولید کنیم .

 

رویکرد های پزشکی زیادی برای استفاده از کفش راحتی وجود دارد که میتوانید با یک پزشک ارتوپد یا یک ارتوپد فنی مشورت نمایید اما از دیگر نکات مورد توجه در زمینه کفش راحتی میتوانیم به افراد دارای اضافه وزن بپردازیم ، این نوع افراد اگر در انتخاب کفش دقت ننمایند بسیار دچار آسیب میشوند مخصوصا فشار هایی که به مچ پا و زانو وارد میشود .

در پایان دقت کنید حتی اگر خرید اینترنتی کفش انجام میدهید از مراکز معتبر بگیرید تا برایتان در محل چند شماره مختلف از کفش ها بفرستند و پیک منتظر شود تا شما تست های مختلف به صورت عملی انجام دهید و خیالتان راحت شود که کفش به پای شما مچ میشود ، مخصوصا انگشت های پا تا نشود و در حالت عادی باشد و کناره های کفش ، پایتان را فشار ندهد .