کدام دستگاه تصفیه هوا یا بخار کاربردی است و چرا ؟

راهنما 09339100544

کدام دستگاه تصفیه هوا کاربرد بیشتری دارد ؟

 

از اونجایی که مدتی است آلودگی هوا بسیار زیاد شده و هر سال بدتر از سال قبل می شود مخصوصا در شروع فصل مدارس و حتی زمستان ها بهتر است حداقل در فضای خانه و محل کار و حتی ماشین شخصی از هوای تصفیه شده استفاده کنیم . این سیستم ها باعث جذب ذرات معلق میکرونی در هوا مانند باکتری ، ویروس ، سرب ، آزبست ، گرد ، خاک و غیره می شوند . سیستم بخار سرد و گرم باعث مرطوب شدن هوا می شود و در مواقعی که هوا خشک است مخصوصا در . زمستان از خشکی هوا جلوگیری می کند .به ویژه در این روز ها بهتر است تا جایی که ممکن است کمتر از منزل خارج شوید و در معرض هوای آلوده کمتر قرار بگیرید، پس برای تهیه این محصول و سایر محصولات مورد نیازتان فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا به راحتی درب منزل تحویل بگیرید

:آنچه باید از دستگاه تصفیه هوا بدانیم°

  • اساسی ترین کاربرد آن جلوگیری از بیماری های واگیردار 
  • دستگاه دارای خروجی پارتیکل از بهترین دستگاه های تصفیه فیلترینگ هواست 
 

دستگاه تصفیه برای هوا یا دستگاه بخار ؟

با توجه به اینکه وضعیت هوا در این ماهها بسیار نگران کننده شده و همه دنبال سیستم های تصفیه و تمیزی هوا یا لوازم بخور هستند برآن شدیم تا متوجه بشیم کدام سیستم کاربردی تر هست و با خیال راحت میتوانیم در خانه یا محل کارمان از آنها استفاده کنیم . نحوه فعالیت دستگاه تصفیه برای هوا با سیستم های بخار سرد و حتی دستگاه بخار گرم متفاوت است . به این شکل که دستگاه تصفیه و صافی هوا صرفا برای جلوگیری از بیماری های واگیردار و غیره استفاده می شود و اگر در کنار آن تجهیزات بخار هم داشته باشید به شادابی پوست و سیستم های تنفسی بدن شما و در نهایت سلامتی شما تاثیر می گذارد .

ما تصمیم گرفتیم با دستگاهی به نام پارتیکل کانتر خروجی و راندمان تجهیزات های موجود در بازار ایران رو بررسی کنیم . این دستگاه نشون میده در هر یک لیتر هوا چه مقدار ذرات بزرگتر از سه دهم میکرون وجود داره . در این اتاقی که تست انجام شده نزدیک به ۲۰۶ هزار ذره ی بزرگتر از ۰/۳ میکرون در هر لیتر هوا وجود داره . همین تعداد هوا اگر بالا باشه سایت کنترل کیفیت هوا اعلام می کنه که وضعیت ناسالم هستش و یا به هشدار رسیده .

 

کدام دستگاه های تصفیه فیلتریگ هوا بهتر عمل میکند ؟

دستگاه تصفیه هوایی که عملکرد درستی داشته باشد، خروجی هوای آن دستگاه هیج نوع آلودگی و ذرات گرد و غباری نداشته باشد. خروجی پارتیکل یا ذرات تجهیزات مختلف را با تجهیزات پارتیکل اندازه گیری و مقایسه کنیم باید عدد روی آن صفر شود و اندازه هیچ ذره ای بیشتر از سه دهم میکرون به بالا نباشد . و این نوع دستگاه بهترین دستگاهای تصفیه فیلترینگ هوا برای استفاده خواهد بود . خیلی از سیستم ها ادعا دارند که ۹۹/۹۷ درصد خروجی هوای آنها ذرات کوچک تر از ۳ دهم میکرون و بدون میکروب هستند که درواقع دستگاه پارتیکل سنج آن را صفر نمایش می دهد .

مثل دستگاه هایی که در فیلم مشاهده می کنید. ما در سایت آی طب محصولاتی از تصفیه هوایی و دستگاه بخار سرد و گرم و سایر لوازم طبی و اطلاعاتی مانند قیمت فشارسنج و از این دست را برای شما ارائه می کنیم که تمامی تست ها را انجام داده و از آن مطمئن هستیم . قطعا شما با خرید دستگاه تصفیه فیلترینگ هوا از این سایت  بهترین هوا را در منزل خود استشمام میکنید و به سلامتی خود و خانواده تان کمک می کنید.